ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام حوزه علمیه خواهران

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۴
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307
ثبت نام حوزه علمیه خواهران

ثبت نام حوزه علمیه خواهران

 

سامانه ثبت نام حوزه علمیه واحد خواهران 98-99

 

ثبت نام حوزه علمیه خواهران 98-99 آغاز شد. کلیه علاقه مندان به ثبت نام می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام حوزه علمیه قم و انتخاب مدرسه و حوزه خود ، برای ثبت نام اقدام نمایند. با توجه به عدم اطلاع برخی متقاضیان از روند ثبت نام حوزه علمیه خواهران سعی داریم اطلاعات لازم را در مورد ثبت نام حوزه علمیه خواهران 98 – 99 و همچنین ارائه اطلاعات در رابطه با شرایط و نحوه ثبت نام در این اطلاعیه به متقاضیان ارائه کنیم جهت اطلاعات بیشتر و آشنایی با روند ثبت نام حوزه علمیه خواهران در قم و دیگر حوزه ها با همراه باشید.

 

نحوه ثبت نام حوزه علمیه قم به چه صورتی است؟

شرایط ثبت نام در حوزه علمیه خواهران چیست؟

ظرفیت پذیرش در رشته های مختلف و مقاططع تحصیلی مختلف حوزه علمیه خواهران قم چیست؟

چگونه می توانم به آدرس سایت ثبت نام حوزه علمیه قم دسترسی یابم؟

 

جهت انجام ثبت نام حوزه علمیه خواهران 98 – 99 و متصل شدن به سایت ثبت نام حوزه علمیه قم و پاسخنامه تمامی پایه ها با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه ثبت نام حوزه علمیه خواهران 98 – 99

آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه مند به ثبت نام حوزه علمیه خواهران 98 – 99 می باشند، می توانند در زمان مقرر و تعیین شده برای ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام برای کلیه پایه ها در مراحل اولیه به صورت الکترونیکی و با استفاده از سایت ثبت نام حوزه علمیه قم صورت می پذیرد. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که حوزه های خواهران و برادران ثبت نام را به صورت جداگانه به انجام می رسانند.

تمامی آن دسته از داوطلبان عزیزی که مایل به ثبت نام حوزه علمیه خواهران در سطح عمومی می باشند، لازم است به هنگام ثبت نام نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام نمایند. کارت اعتباری آزمون نیز به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه مورد نظر قابل خریداری خواهد بود. مبلغ خرید این کارت 30 هزار تومن می باشد که به صورت مستقیم با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب و اتصال به درگاه های بانک امکان پذیر خواهد بود.

مدارک لازم برای ثبت نام حوزه علمیه خواهران سطح عمومی شامل : عکس 4 × 3 جدید با پوشش کامل اسلامی (تمام رخ) ، کارت ملی و صفحات اول تا سوم شناسنامه؛ مدرک تحصیلی یا فرم مخصوص ثبت میانگین واحدهاي گذرانده؛ انتهاي دفترچه ، کارت اقامت معتبر یا گذرنامه ويژه داوطلبان غير ايراني می باشد. مطابق با قوانین تمامی مدارک باید معتبر بوده و مربوط به فرد داوطلب باشد.

 

 

 

 

 

ثبت نام حوزه علمیه خواهران با توجه به مدرک تحصیلی مختلف و همچنین از مقطع تحصیلی راهنمایی تا دکتری امکان پذیر خواهد بود.

 

 

 

 

برای برقراری ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام حوزه علمیه خواهران

 

شرایط ثبت نام حوزه علمیه خواهران

شرایط ثبت نام حوزه علمیه خواهران

 

کلیه داوطلبان لازم است برای ثبت نام حوزه علمیه خواهران واجد شرایط تعیین شده از سوی حوزه علمیه خواهران باشند. این شرایط برای هر یک از سطوح مختلف می تواند متفاوت باشد. یکی از شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام ، اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام و مذهب حقه شیعه اثنی عشري می باشد.

از جمله دیگر شرایط ثبت نام را می توان اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه دانست. بدین معنا که داوطلبان لازم است اعتقاد و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه و نظام مقدس جمهوري اسلامی ایران داشته باشند . این نوع شرایط با توجه به تحقیقات محلی نیز مورد سنجش قرار خواهد گرفت و این شرایط تا به اینجا برای تمامی داوطلبان یکسان خواهد بود.

داشتن تابعیت ایرانی نیز ، از جمله شرایط بسیار مهم برای پذیرش داوطلبان می باشد. بدین معنا که داوطلبان در صورتی که تابعیت ایرانی داشته باشند، خواهند توانست در ثبت نام شرکت نمایند . این ماده یک تبصره دارد و آن هم این است که برای اتباع غیر ایرانی چنانچه بتوانند کد تحصیلی را از جامعه المصطفی العالمیه را دریافت نمایند، خواهند توانست به صورت داوطلب روزانه ثبت نام نمایند.

 

برای اطلاع شرایط شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی 98 کلیک کنید.

 

شرایط پذیرش در سطح عمومی حوزه علمیه خواهران

 

همانطور که ذکر گردید ، شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام حوزه علمیه خواهران 98 – 99 و همچنین سایر سطوح دیگر با هم متفاوت خواهد بود. به همین دلیل آنچه در ادامه ذکر می نماییم، مربوط به شرایط سطح عمومی می باشد. داوطلبان نمی توانند به صورت همزمان به تحصیل و حوزه در دانشگاه مشغول باشند.

دارا بودن گواهی دیپلم و اتمام دوران تحصیلی دبیرستان برای کلیه داوطلبان الزامی می باشد. همچنین متقاضیان لازم است از حداقل معدل لازم برای قبولی برخوردار باشند. حداقل معدل در نظر گرفته شده برای پذیرش داوطلبان معدل کل بالای 12 می باشد. همچنین لازم به ذکر است که حافظان قرآن از شرایط معدلی در نظر گرفته شده معاف می باشند. حافظان قرآن کریم در رابطه با شرایط سنی نیز، مشمول طرح های دیگر و استثنائات نیز خواهند بود.

آن دسته از دانش آموزانی که در پایه سوم دوره متوسطه دوم مشغول به تحصیل می باشند، در صورت کسب میانگین معدل حداقل 12 از تعداد واحدهاي گذرانده دوره دوم متوسطه، مشروط به ارائه مدرک دیپلم حداکثر تا تاریخ 31 / 6 / 98 مجاز به نام نویسی هستند. همچنین متقاضیان از شرایط سنی لازم برخوردار باشند حدکثر شرایط سنی در نظر گرفته شده برای این دسته از داوطلبان 30 سال تمام می باشد.

 

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 98 کلیک کنید.

سایت ثبت نام حوزه علمیه قم

 

سایت ثبت نام حوزه علمیه قم

سایت ثبت نام حوزه علمیه قم

 

خواهران عزیزی که مایل به ثبت نام حوزه علمیه خواهران می باشند، ابتدا باید به سایت ثبت نام حوزه علمیه قم به نشانی paziresh.whc.ir مراجعه نموده و پس از ورود به سامانه و انتخاب مقطع و سطح تحصیلی خود ، برای ثبت نام اقدام نمایند. همچنین لازم به ذکر است که تمامی دانش آموزان تا مقاطع دکتری امکان ثبت نام را خواهند داشت.

نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد مربوط به آن دسته از داوطلبانی است که به هنگام ثبت نام برخی از اطلاعات خود را اشتباها وارد نموده اند و حال مایل به ویرایش اطلاعات می باشند. در این زمینه خوشبختانه در زمان مقرر امکان ویرایش اطلاعات در paziresh.whc.ir قرار داده شده است. همچنین متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که سامانه در نظر گرفته شده برای خرید کارت اعتباری با سامانه ثبت نام متفاوت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت نام حوزه علمیه خواهران و همچنین اتصال مستقیم به سایت ثبت نام حوزه علمیه قم می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نماییدو مشاورین ما همه روزه ف حتی ایام تعطیل ،آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا به پاسخ مناسبی برای سوالات خود دست یابید.

 

ظرفیت پذیرش داوطلبان سطح سه و سطح چهارم چند نفر می باشد؟

خوشبختانه با توجه به تمهیداتی که در رابطه با افزایش ظرفیت داوطلبان برای این سطوح در نظر گرفته شده است ، تعداد ظرفیت در نظر گرفته شده برای سطح تخصصی (سطح چهارم) حدود 300 نفر می باشد. همچنین ظرفیت در نظر گرفته شده برای داوطلبان در سطح سوم (مقطع عالی) حدود 2000 نفر ی باشد. همچنین داوطلبان و متقاضیانی که دارای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشند ، می توانند در صورت دارا بودن برخی از شرایط ، نسبت به ثبت نام او پذیرش اقدام نمایند.

آزمون ورودی برای قبولی در حوزه علمیه قم چه زمانی برگزار می شود؟

آزمون ورودی به صورت هماهنگ در سراسر کشور برای تمامی داوطلبان در 13 اردیبهشت ماه در تمامی مراکز آزمون سراسر کشور برگزار خواهد شد. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که انجام این ثبت نام تنها برای برخی از پایه ها و سطوح صورت خواهد پذیرفت و در رابطه با سایر سطوح و انجام ثبت نام آنان نیز تصمیمات مورد نظر اخذ خواهد شد.

تعداد رشته های مورد نظر برای ثبت نام حوزه علمیه قم چند نفر می باشد؟

ثبت نام سطح دوم از چه زمانی آغاز می شود؟

ثبت نام برای داوطلبان مقاطع تحصیلات تکمیلی در چه تاریخی انجام می شود؟

ظرفیت پذیرش در رشته های مقطع دکتری به چه میزان است؟

تعداد رشته های مقطع دکتری چند نفر است؟

 

برای ثبت نام حوزه علمیه خواهران و همچنین کسب طلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت پاسخ سوالات مطرح شده ، می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد 98

زمان برگزاری کنکور ارشد 98

شرایط دکتری بدون آزمون

service.csis.ir

سایت ثبت نام حوزه علمیه قم

ثبت نام حوزه علمیه خواهران

ورود به سامانه سخا حوزه علمیه

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  نرگس جعفری
  ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۵

  سلام وقت بخیر من 15 سال دارم و سال آخر دوره راهنمایی هستم یعنی نهم… میتونم با مدرک سیکل و بدون رفتن به دبیرستان وارد حوزه بشم؟ چه حوزه هایی پذیرش دارن با این شرایط سنی؟

 2. Avatar photo
  دنیوی
  ۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۳

  سلام
  من دیپلمه هستم و ۳۱ سالمه
  میخواستم ببینم حوزه علمیه تهران برای بهمن ماه ثبت نام جدید داره ؟

 3. Avatar photo
  یازهرا
  ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۶

  سلام ببخشید میخواستم ببینم که من الان هشتم هستم و برای نهمم میتونم حوزه درس بخونم ؟

  • Avatar photo
   drnaqizade
   ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۵

   سلام و وقت بخیر جهت ثبت نام حوزه علمیه خواهران 98-99 شرایط خواصی داره که ابتدا این شرایط بایستی داشته باشین بعد بتونی ثبت نامتونو انجام بدین جهت اطلاع از شرایط ثبت نام با مرکز تماس بگیرید

تماس با مشاور