شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مهر
ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مهر

 

برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)

زمان پاسخگویی همه روزه ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد که منظور از آن در واقع مقطعی می باشد که در انتهای آن، داوطلب مورد نظر، مدرک فوق دیپلم دریافت می کند، از مهم ترین مقاطع بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد. دانشگاه آزاد اسلامی ایران، پس از بقیه دانشگاه های ارائه دهنده رشته های بدون کنکور در کشور، یعنی پس از دانشگاه های علمی کاربردی، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس های خود گردان اقدام به ارائه رشته های بدون کنکور کرد. معیار ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور ، سوابق تحصیلی دوره متوسطه می باشد. البته لازم به ذکر است که این معیار از سال 1393 به این صورت تغییر یافت و در قبل از آن به صورت دیگری بود. همانطور که می دانیم، پذیرش داوطلب بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کاردانی، در دو دسته کاردانی پیوسته و کاردانی نا پیوسته، تقسیم می شود. برای آگاهی از مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  می توانید روی عبارت کلیک کنید .

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد برای دانش آموزان دبیرستان ها و هنرستان های سراسر کشور مسئله بسیار مهمی می باشد چرا که این دانش آموزان دبیرستان ها و هنرستان ها، در صورتی که پس از شرکت در کنکور سراسری و پس از دریافت نتایج آن، به نتیجه دلخواه خویش نرسند، می توانند برای ادامه تحصیل به فکر تحصیل در دانشگاه های آزاد اسلامی  با آگاهی از شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی بیافتند. بنابراین ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد برای این افراد از اهمیت بالایی برخوردار خواهد شد که در این پست مطالب مرتبط به ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد به طور کامل توسط گروه مشاوره ایران تحصیل، گرد آوری شده است.

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد کافیست در زمان های تعیین شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی که در آن زمان ها، ثبت نام داوطلبین ورودی جدید انجام می پذیرد، داوطلب اطلاعات ثبت نامی خود را در سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد وارد کند. پس از تکمیل فرم های مربوط و انجام مراحل مورد نظر، رسید ثبت نامی خویش را دریافت کرده، در صورت امکان چاپ نماید که در ادامه مراحل به هر دلیل، مشکلی پیش نیاید. و در مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی، با داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد که از طرف خود دانشگاه اعلام شده است،  ثبت نام خویش را نهایی سازد.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97
ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97

شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

در دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کاردانی پیوسته، بر خلاف دانشگاه های علمی کاربردی کشور محدودیت رشته وجود دارد، به این صورت که داوطلبین گرامی برای شرکت در رشته مورد نظر، می بایست مدرک دیپلم رشته مورد نظر خویش را نیز داشته باشند. برای این کار کافیست به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد  ( برای اطلاع از رشته های بدون کنکور آزاد اینجا را کلیک کنید.) مراجعه کرده، رشته مورد نظر خود را انتخاب کرده، اطمینان حاصل یابد که رشته مورد نظر و مدرک دیپلم با یکدیگر مطابقت دارند.

داوطلبان گرامی برای اطلاع از ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099072952  و در صورت شلوغی خطوط با  9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرید.

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد همه ساله در دو ورودی مهر و بهمن انجام می شود. زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد معمولا برای ورودی های مهر ، در ماه مرداد و برای ورودی های بهمن، در آذر ماه می باشد. حداقل مهلت ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد یک ماه می باشد. این یک ماه معمولا از یک ماه قبل از شروع ترم تحصیلی مهر یا بهمن، آغاز شده و تا یک هفته قبل از شروع کلاس های درس، ادامه دارد.

مطالب مرتبط:

تراز قبولی سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد

شرایط انصراف از دانشگاه آزاد

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

تراز قبولی سهمیه ایثارگران دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 97

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.