ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره ۱۴۰۳

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چنانچه علاقمند به تحصیل و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره می باشید، لازم است به اطلاعتان برسانیم که این دانشگاه زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری رشته های خود را به دو صورت با آزمون و بدون آزمون ارائه می دهد. کلیه افراد می توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان، نحوه و همین طور شرایط لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره اقدامات لازم را انجام دهند. البته در این میان کسب اطلاعاتی در رابطه با لیست رشته های ارائه شده در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره الزامی است.

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره برای هر یک از افراد مایل به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره الزامی و مهم به نظر می رسد از این رو یاری خواستن از مشاوری کاردان و حرفه ای در این رابطه می تواند بسیار مهم و مفید واقع شود. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره می توانید با تیم مشاوره حرفه ای ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره 

اطلاع از زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره یکی از مهم ترین مواردی است که هر فرد داوطلب باید به آن توجه لازم را داشته باشد. در رابطه با زمان اختصاص داده شده برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره باید عرض کنیم که این زمان برای افراد ورودی سال جاری از مرداد ماه شروع شد و تا مهر ماه نیز ادامه یافت. دقت داشته باشید که تعیین زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره بر عهده سازمان سنجش آموزش کشور است و توسط این سامانه به اطلاع داوطلبان و افراد متقاضی می رسد. مورد مهم دیگر این که ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره طی دو دوره یعنی مهر و همین طور بهمن ماه برای تمامی داوطلبان انجام می شود و پذیرش داوطلبان طی دوره است.

 

 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری وارد لینک مربوطه شوید.

 

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره برای تمامی داوطلبان و متقاضیان ورود به این مرکز دانشگاهی به صورت اینترنتی انجام می شود و نیازی به مراجعه حضوری نیست. به این ترتیب که هر یک از افراد باید در زمان اختصاص یافته برای ثبت نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند. نکته بسیار مهم این که ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره برای تمامی افراد متقاضی طی مراحل و فرآیندهایی انجام می شود که به مراتب کسب اطلاعاتی در رابطه با آن ها بسیار الزامی و مهم است.

در صورت عدم اطلاع از این مراحل مهم برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره نمی توان اقدامی برای ثبت نام کرد. دقت داشته باشید که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره با لیست رشته های معرفی شده در این دوره بدون آزمون آشنایی لازم را پیدا کنید و در ادامه اقدامات لازم را برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره انجام دهید.

 

شرایط لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره تحت شرایطی خاص برای هر یک از افراد و متقاضیان انجام می شود. شرایطی که در دو دسته عمومی و اختصاصی برای داوطلبان و افراد متقاضی قرار می گیرند. در ادامه این نوشته با ذکر شرایط لازم برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره در خدمت شما دوستان و عزیزان مایل به ادامه تحصیل در این مرکز دانشگاهی هستیم.

 

شرایط عمومی لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

. داشتن مدرک دیپلم چهار ساله نظام قدیم برای داوطلبان الزامی است.

. ارائه مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم برای افراد متقاضی ثبت نام در دوره بدون کنکور دانشگاه سوره

. تحویل مدرک دیپلم چهار ساله نظام قدیم جهت افراد مایل به ثبت نام در دوره بدون آزمون سوره

. اعتقاد و باور به نظام جمهوری اسلامی و همین طور دین مبین اسلام

. برخورداری از کارت معافیت از سربازی و یا کارت پایان خدمت برای داوطلب ذکور الزامی است.

. عدم عضویت در گروه های معاند سیاسی  و دسته های مخالف با نظام جمهوری اسلامی ایران

 

 

شرایط لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

 

شرایط اختصاصی لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

. اگر دانشجوی دوره روزانه هستید می توانید بعد از قبولی در دانشگاه سوره برای انصراف از دانشگاه قبلی خود اقدام کنید.

. دانشجویان مراکز آموزش عالی دولتی تا زمانی که انصراف ندهند امکان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره را ندارند.

. اگر شما هم جزء فارغ التحصیلان رشته های وزارت بهداشت هستید الزاماً باید طرح تعهد خدمتتان به اتمام رسیده باشد.

. اگر جزء فارغ التحصیلان هنرستان ها هستید داشتن مدرک کاردانی و یا پیش دانشگاهی برای شما لازم است.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

 

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره 

شاید برای شما هم این سؤال مطرح شود که آیا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره به تهیه مدارکی هم نیاز دارد یا خیر؟ در پاسخ باید عرض کنیم که ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره به مدارک خاصی نیاز ندارد و تنها باید عکسی را در سامانه سنجش آموزش کشور بارگذاری کنید. اما دقت داشته باشید که این عکس الزاماً باید ویژگی های خاصی داشته باشد و در غیر اینصورت امکان بارگذاری آن در سامانه وجود ندارد. در ادامه با ذکر ویژگی های این عکس در سایت سازمان سنجش آموزش کشور در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

. عکس آپلود شده الزاماً باید رنگی باشد.

. داشتن زمینه سیاه و سفید برای عکس الزامی است.

. عکس مورد بارگذاری به هیچ وجه نباید حاشیه های زاید داشته باشد.

. حداقل اندازه در نظر گرفته شده برای هر عکس 300×200 و حداکثر سایز آن باید 400× 300 باشد.

. عکسی که حجم آن بیشتر از هفتاد کیلوبایت باشد را نمی توان در سامانه سنجش آپلود کرد.

. فرمت تعیین شده برای هر عکس jpg است که باید به آن توجه کرد.

. اندازه هر یک از عکس ها باید 4×3 و یا 4×6 باشد و به جز این مورد قبول نیست.

 

 

برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور سراسری وارد لینک مربوطه شوید.

 

 

لیست رشته های ارائه شده در دوره بدون کنکور دانشگاه سوره 

هر یک از داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام باید با لیست رشته های ارائه شده در این دوره آشنایی لازم را پیدا کنند تا در نتیجه اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند. در این بخش با ذکر لیست رشته های ارائه شده در دوره بدون کنکور دانشگاه سوره در خدمت شما دوستان عزیز هستیم. دقت داشته باشید که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره در رشته های ارائه شده در سه گروه آزمایشی ریاضی فنی، علوم انسانی و همین طور هنر انجام می شود.

 

معماری داخلی
مهندسی شهرسازی
مهندسی معماری
روابط عمومی
روزنامه نگاری
مدیریت فرهنگی هنری
ادبیات نمایشی
طراحی صحنه
کتابت و نگارگری
نمایش عروسکی
هنر اسلامی

 

 

رشته های ارائه شده در دوره بدون کنکور دانشگاه سوره

 

 

شهریه هر ترم تحصیل در دانشگاه غیرانتفاعی سوره چقدر است؟

با توجه به این که دانشگاه سوره جزء دانشگاه های غیرانتفاعی است در نتیجه واریز شهریه در هر ترم تحصیل در این دانشگاه الزامی است. شهریه پرداختی برای تحصیل در دانشگاه غیرانتفاعی سوره برای هر یک از افراد قبول شده در این مرکز دانشگاهی در چند دسته شهریه ثابت و همین طور متغیر تقسیم بندی می شوند. دقت داشته باشید که این مبلغ شهریه در هر سال تحصیلی تغییر می کند و با افزایش مواجه است. بدین ترتیب این گونه نیست که تا پایان مدت تحصیل در این مرکز دانشگاهی مبلغ مشخصی شهریه را پرداخت کنید.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

 

ظرفیت پذیرش بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی سوره چقدر است؟

به جز اطلاع از لیست رشته های ارائه شده در دوره بدون کنکور دانشگاه سوره کسب اطلاعاتی در رابطه با ظرفیت پذیرش در این دانشگاه شناخته شده و معتبر نیز از الزامات است. در رابطه با ظرفیت پذیرش بدون کنکور دانشگاه سوره با توجه به دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور منتشر شده در سال جاری باید عرض کنیم که برای ورود به هر یک از رشته های مورد پذیرش در این مرکز دانشگاهی ظرفیت شصت نفری در نظر گرفته شده است که در کل ظرفیت بالایی است. در نتیجه، نباید نگرانی از بابت عدم قبولی در پذیرش بدون آزمون دانشگاه سوره برای افراد متقاضی وجود داشته باشد و شانس قبولی افراد شرکت کننده در طرح ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره بالاست.

 

 

برای اطلاع از لیست دانشگاه های غیرانتفاعی بدون آزمون وارد لینک مربوطه شوید.

 

 

آیا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره نیاز به پرداخت هزینه دارد؟

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره در سامانه سنجش آموزش کشور نیاز به پرداخت هزینه هم دارد. در سال جاری هزینه پرداختی برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره مبلغی معادل سی و هفت هزار تومان بود که هر فرد باید به صورت اینترنتی برای واریز آن اقدام می کرد. شاید این سؤال برای شما دوستان عزیز نیز مطرح شود که آیا مدرک دریافتی از دانشگاه سوره از اعتبار کافی برخوردار است یا خیر؟ در جواب باید خدمت شما عرض کنیم که مدرک دریافتی از دانشگاه سوره اعتبار بالایی دارد و مشکلی در این رابطه نیست. با اخذ مدرک از این دانشگاه می توانید به راحتی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر خارجی اقدام کرده و یا کار مورد نظر خود را در ارگان ها و سازمان های مختلف پیدا کنید.

آیا شناختی از دانشگاه سوره دارید؟

مسلماً قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام و انتخاب رشته در این دانشگاه باید شناخت کافی را در رابطه با این دانشگاه معتبر و شناخته شده بدست آورید. باید عرض کنیم که دانشگاه سوره جزء بهترین دانشگاه های غیرانتفاعی است که در شهر تهران احداث شده است و با ارائه رشته هایی در چند گروه آزمایشی ریاضی فنی، هنر و همین طور علوم انسانی در خدمت داوطلبان و افراد متقاضی است. دانشگاه غیرانتفاعی سوره در سال 1372 در شهر تهران احداث گردید و از آن زمان با ارائه رشته هایی در چند مقطع کاردانی، کارشناسی و همین طور ارشد پذیرای دانشجویان است.

 

 

مدرک دریافتی از دانشگاه سوره

 

اخبار ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره از ۱۳ مهر آغاز می‌شود

پذیرفته‌ شدگان مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه سوره در رشته‌های مهندسی معماری، شهرسازی، معماری داخلی ۱۳ مهر و رشته های روزنامه‌نگاری، روابط عمومی و مدیریت فرهنگی و هنری روز یکشنبه ۱۴ مهر می توانند برای ثبت‌نام خود اقدام کنند.

دانشگاه سوره در دوره دکتری ارتباطات دانشجو می‌پذیرد

رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره از پذیرش دانشجو در مقطع دکتری خبر داد و گفت: این دانشگاه نخستین دانشگاه غیر انتفاعی است که در مقطع دکتری ارتباطات، دانشجو می‌پذیرد.

 

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

 

خلاصه مطلب

دانشگاه سوره، به عنوان یکی از معتبرترین مراکز آموزشی غیرانتفاعی شناخته می شود که طی سالیان اخیر مقصد بسیاری از علاقه مندان به رشته های هنری بوده است. بسیاری از داوطلبان خواهان برخورداری از اطلاعات کافی از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره در مقاطع گوناگون هستند و سوالات بسیاری پیرامون حضور در این دانشگاه و رشته هایی که هر سال ارائه می شود، دارند. با توجه به ضرورت آگاهی داوطلبان، مشاوران مجرب ایران تحصیل با داشتن سال ها در تجربه در امر مشاوره، می توانند شما متقاضیان گرامی را در امر ثبت نام و سوالات شما  به بهترین نحو راهنمایی کنند.

 

 

برای دریافت پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

3.2/5 - (13 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره چگونه است؟

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره باید وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید.

زمان ثبت نام در دانشگاه سوره بدون کنکور ۱۴۰۳ به چه صورت خواهد بود؟

طبق آخرین اخبار، ثبت نام برای ورودی مهر ماه سال ۱۴۰۳، از روز ۲۰ اسفند ماه لغایت ۶ شهریور ماه سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره در چه رشته هایی انجام می شود؟

از میان رشته های بدون کنکور دانشگاه سوره می توان از رشته هایی همچون روزنامه نگاری و روابط عمومی نام برد.

نظرات

486 دیدگاه دربارهٔ «زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره ۱۴۰۳»

 1. Avatar photo هاوژین گفت:

  سلام
  من برای دانشگاه سوره انتخاب رشته کردم برای بازیگری کارگردانی
  مصاحبه داره؟ واگه داره چه روزی هستش
  چطور باید مطلع بشم ؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام بله تمام پذیرفته شدگان مصاحبه دارند و باید از طریق سایت رسمی در این مورد اطلاع کسب کنید.

 2. Avatar photo Melika گفت:

  سلام، با معدل 19/5 رشته معماری داخلی در دانشگاه سوره میتونیم بهمن ورودی بگیریم؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله شما شانس قبولی را دارید

 3. Avatar photo z گفت:

  سلام هنوز وقت داره من رشته فرش مدرسه خوندم میخوام معماری داخلی بخونم میتونم؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بازه تکمیل ظرفیت باید ثبت نام بفرمایید

 4. Avatar photo فاطمه توحیدلو گفت:

  سلام رشته معماری یا معماری داخلی کارشناسی پیوسته با سوابق تحصیلی دانشکاه سورهامسال پذیرش داره؟

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   بله داشت

 5. Avatar photo نغمه گفت:

  سلم نمیتونم باهاتون تماس بگیرم ، دانشگاه سوره برای ارشد استعداد درخشان مهلت داره؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   از طریق سایت بررسی نمایید.

 6. Avatar photo مژگان a گفت:

  سلام من‌دیپلم تصویر برداری با معدل ۱۹/۳۸دارم‌ میتونم سینما بدون کنکور بخونم؟

  1. Avatar photo مشاور راهدار گفت:

   سلام وقت بخیر بله میتونید بدون کنکور این رشته رو انتخاب کنید

   1. Avatar photo یوسف گفت:

    سلام خدا قوت من دیپلم نمایش با معدل 18 دارم

    میتونم رشته سینما دانشگاه سوره بدون کنکور قبول شم ؟

    1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

     سلام وقت بخیر
     بله امکان پذیر است
     در بازه ثبت نام بدون کنکور ها می توانید اقدام فرمایید

 7. Avatar photo کد داوطلبی گفت:

  سلام بنده با سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم و کد داوطلبی ندارم و برای اینکه داخل سایت بتونم بببینم به مصاحبه دعوت شدم یا نه کد داوطلبی میخواد
  تو سایت سنجش تو قسمت درخواست جدید سراسری کد داوطلبی و درخواست کردم منتها نوشت نام شما در سراسری یافت نشد
  لطفا راهنمایی میکنید

  1. Avatar photo مشاور راهدار گفت:

   سلام فقط میتونید از طریق سنجش درخواست شماره پرونده بدید

 8. Avatar photo Taranoom گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  برای رشته عکاسی هم مصاحبه گذاشتن؟
  چون ما صرفا شرط معدلیم کنکور ندادیم شماره داوطلبی هم نداریم باید چیکار کنیم

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. خیر بدون مصاحبه میباشد.

 9. Avatar photo فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید
  برای ثبت نام حضوری میتونم بیام؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام یا اینترنتی و یا حضوری در دانشگاه سوره

 10. Avatar photo Shiva گفت:

  با سلام .دانشگاه سوره پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد داره و اگر داره زمان ثبت نام کی هست؟؟؟ ممنونم

  1. Avatar photo moradian گفت:

   سلام وقت بخیر
   پذیرش بدون کنکور در مقطع ارشد غیرانتفاعی سوره مختص داوطلبان استعداد درخشان می باشد

 11. Avatar photo هستی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من کاردانی عکاسی دارم میخواستم بدونم براش کارشناسی صنایع دستی اگه بخوام بخونم بدون کنکور سوره داره این رشته رو بدون کنکور و برای کارشناسی؟
  و اینکه معدل کاردانی حداقل چقدر باید باشه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی تعیین نشده است.از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام نسبت به بررسی رشته های ارائه شده بپردازید.

 12. Avatar photo سارا معظمی گفت:

  سلام من کاردانی معماری از دانشگاه آزاد دارم با معدل الف، میتونم بدون کنکور برای ترم پاییز همین رشته کارشناسی ناپیوسته پذیرش بگیرم؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله این امکان را دارید

   1. Avatar photo بی نام گفت:

    سلام وقت بخیر دانشگاه سوره فقط برای کارشناسی ارشد بدون کنکور هست؟یا برای کارشناسی هم هست؟

    1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

     سلام در بعضی از رشته ها پذیرش دارد

 13. Avatar photo Zahra گفت:

  سلام من دوهفته میشه واسه ثبت نام دانشگاه سوره رشته عکاسی میرم کافی‌نت میگه سایت مشکل داره امروز رفتم میگه تاریخ ثبت نام تموم شده چطوری شده این

  1. Avatar photo moradian گفت:

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام های بدون کنکور تا تاریخ 9 شهریور ما تمدید شده است

 14. Avatar photo Zahra گفت:

  سلام من میخوام دانشگاه سوره رشته عکاسی ثبت نام کنم ولی نمیشه دوهفته میشه میرم کافی نت واسه ثبت نام میگه سایت مشکل داره امروز رفتم میگه وقتش تموم شده چطوری میشه این

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   با مجموعه تماس بگیرید

 15. Avatar photo رویا گفت:

  سلام من رشته مهندسی معماری رو می خوام انتخاب کنم داخل دفترچه نوشته شرایط خاص و مراحل گزینش دارد به چه صورت است؟

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام برای دانشگاه های خاص شرایط خاص دارد

   1. Avatar photo عسل گفت:

    سلام وقتتون بخیر من برای بهمن ماه میتونم رشته بدون ازمون سوره هنرهای اسلامی ثبت نام کنم؟ دیپلم گرافیک دارم

    1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

     سلام وقت بخیر
     بله تکمیل ظرفییت انجام میشود

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه آزاد

  ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه آزاد 1403 + مراحل و شرایط

  دانشگاه آزاد امکان ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه آزاد در ایران را فراهم کرده است. پس از ثبت نام داوطلبان در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، مدارک داوطلبان بررسی‌ شده‌ و در صورت تطابق با...
 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
 • دندانپزشکی بدون کنکور در تهران

  دندانپزشکی بدون کنکور در تهران + ثبت نام

  دندانپزشکی بدون کنکور تهران از جمله مواردی است که متقاضیان بسیاری دارد، اما در حال حاضر رشته دندانپزشکی بدون کنکور در شهر تهران ارائه نمی شود. رشته های زیر نظر وزارت بهداشت فقط و فقط یکبار در اواخر دهه ۸۰...
 • لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی

  لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی 1403 + شرایط و دانشگاه ها

  لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی 1403 اعلام شد. افرادی که قصد ثبت نام در رشته های بدون کنکور تجربی را دارند ابتدا باید از شرایط ثبت نام در این رشته‌ها اطلاعات کامل را به دست آورده و سپس برای اسم...
تماس با مشاور