سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خا منه مهر و بهمن 96-97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه بهمن 96
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه بهمن 96

azmoon.org 

سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه – بهمن 96-97

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خا منه و اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد خامنه با شماره زیر تماس بگیرید :

تماس فقط از طریق تلفن ثابت 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی و ثبت نام از ساعت 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته

ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه بهمن 96-97 – اطلاعیه

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه مانند سنوات گذشته برای نیمسال اول (مهر) 96-97 و نیمسال دوم (بهمن) 96-97 انجام می گردد.

به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه می رساند به منظور تسهیل در روند ثبت نام داوطلبان کلیه امور ثبت نام به صورت الکترونیکی بوده و صرفا از طریق سامانه azmoon.org انجام خواهد گرفت و نیاز به مراجعه حضوری به هیچ یک از مراکز دانشگاه آزاد نمی باشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه به صورت 24 ساعته از طریق سامانه azmoon.org انجام می گیرد و تا پایان مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان گرامی ورود به دانشگاه آزاد خامنه نسبت به ثبت نام به موقع اقدام کنند تا ظرفیت رشته مورد نظر تکمیل نشود.

داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه ملزم به خرید کارت اعتباری از درگاه azmoon.org می باشند و لازم است تا آخرین لحظه ثبت نام رمز و شناسه کارت را همراه خود نگهدارند.

به علت شلوغی سایت ثبت نام امکان بروز مشکل در سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خا منه وجود خواهد داشت که در این صورت داوطلبان میتوانند با مشاورین مرکز تماس گرفته و ادامه مراحل ثبت نام خود را طی کنند.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه بهمن 96-97 – شرایط و ضوابط ثبت نام

به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه –  azmoon.org  به صورت شبانه روزی فعال بوده تا روند ثبت نام دانشجویان تسهیل یابد ضمنا دانشجویانی که قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه را دارند می توانند پس اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه و آگاهی از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه azmoon.org نسبت به امور ثبت نامی خود اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام دانشگاه خامنه برای هر مقطع متفاوت می باشد و داوطلبان گرامی حتما پس از احراز شرایط خود از طریق تماس با مرکز مشاوره نسبت به ثبت نام اقدام کنند در صورتی که داوطلبی دارای شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه خامنه نبوده و ثبت نام کند ثبت نام وی باطل و مبلغ ثبت نام وی استرداد داده نخواهد شد.

داوطلبان ورود بدون کنکور به دانشگاه خامنه توجه داشته باشند که ثبت نام هر داوطلب فقط در یک کد رشته محل از طریق درگاه ثبت نام azmoon.org امکان پذیر خواهد بود و در صورت مشاهده ثبت نام داوطلبی در دو کد رشته هر دو ثبت نام وی باطل تلقی خواهد شد.

متقاضیان محترم ثبت نام رشته های بدون کنکوردانشگاه آزاد خامنه موظفند تا قبل از پایان مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نسبت به تکمیل مراحل و روند ثبت نام خود از طریق درگاه azmoon.org اقدام کنند آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد خامنه برای نیمسال دوم بهمن 96 تا پایان بهمن ماه خواهد بود.

ثبت نام متقاضیان در حال تحصیل نیز طبق قوانین و شرایط دانشگاه آزاد خامنه انجام می شود در صورتی که متقاضی ثبت نام نیمسال اول تا آخر شهریور موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شود ویا متقاضی ورودی ترم بهمن تا اخر بهمن ماه موفق به اخذ مدارک لازم شود.

 

برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه نیمسال دوم 96-97  از درگاه azmoon.org و اطلاع از رشته های بدون کنکور  دانشگاه خامنه با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد خامنه تماس بگیرید.

تماس فقط از طریق تلفن ثابت با شماره

9092305587 ( استان تهران)

پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

 

مطالب مفید در سایت مرکز مشاوره دانشگاه آزاد خامنه :

  • دانشگاه های آزاد دارای رشته پزشکی
  • پزشکی بدون کنکور
  • شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد خامنه بدون مدرک پیش دانشگاهی 96 – 97
  • مامایی بدون کنکور
  • رشته هوشبری بدون کنکور ورودی نیمسال دوم
  • ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد خامنه نیمسال دوم
  • ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور واحد خامنه
  • مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد خامنه بهمن 96 – 97
  • لیست رشته های کاردانی دانشگاه آزاد خامنه
  • لیست رشته های کارشناسی دانشگاه آزاد خامنه
  • آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه بهمن ماه 96-97
  • برنامه ریزی تحصیلی برای قبولی در دانشگاه سراسری
  • آگاهی از سرفصل دروس رشته های بدون کنکور خامنه
  • ارزش و اعتبار مدرک بدون کنکور
  • ثبت نام دانشگاه آزاد  بهمن ۹۶
  • مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خامنه
  • مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر
  • ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.