سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذر شهر مهر و بهمن 96-97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذرشهر
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذرشهر بهمن 96

azmoon.org 

داوطلبان گرامی برای اطلاع از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذرشهر  از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099072952  و در صورت شلوغی خطوط با  9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرید.

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل .

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته

ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذر شهر بهمن 96-97 – اطلاعیه

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذرشهر مانند سنوات گذشته برای نیمسال اول (مهر) 96-97 و نیمسال دوم (بهمن) 96-97 انجام می گردد.

به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذرشهر می رساند به منظور تسهیل در روند ثبت نام داوطلبان کلیه امور ثبت نام به صورت الکترونیکی بوده و صرفا از طریق سامانه azmoon.org انجام خواهد گرفت و نیاز به مراجعه حضوری به هیچ یک از مراکز دانشگاه آزاد نمی باشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذرشهر به صورت 24 ساعته از طریق سامانه azmoon.org انجام می گیرد و تا پایان مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان گرامی ورود به دانشگاه آزاد آذرشهر نسبت به ثبت نام به موقع اقدام کنند تا ظرفیت رشته مورد نظر تکمیل نشود.

داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذرشهر ملزم به خرید کارت اعتباری از درگاه azmoon.org می باشند و لازم است تا آخرین لحظه ثبت نام رمز و شناسه کارت را همراه خود نگهدارند.

به علت شلوغی سایت ثبت نام امکان بروز مشکل در سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذر شهر وجود خواهد داشت که در این صورت داوطلبان میتوانند با مشاورین مرکز تماس گرفته و ادامه مراحل ثبت نام خود را طی کنند.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذرشهر بهمن 96-97 – شرایط و ضوابط ثبت نام

به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذرشهر –  azmoon.org  به صورت شبانه روزی فعال بوده تا روند ثبت نام دانشجویان تسهیل یابد ضمنا دانشجویانی که قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذرشهر را دارند می توانند پس اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذرشهر و آگاهی از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذرشهر  azmoon.org نسبت به امور ثبت نامی خود اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام دانشگاه آذرشهر برای هر مقطع متفاوت می باشد و داوطلبان گرامی حتما پس از احراز شرایط خود از طریق تماس با مرکز مشاوره نسبت به ثبت نام اقدام کنند در صورتی که داوطلبی دارای شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آذرشهر نبوده و ثبت نام کند ثبت نام وی باطل و مبلغ ثبت نام وی استرداد داده نخواهد شد.

داوطلبان ورود بدون کنکور به دانشگاه آذرشهر توجه داشته باشند که ثبت نام هر داوطلب فقط در یک کد رشته محل از طریق درگاه ثبت نام azmoon.org امکان پذیر خواهد بود و در صورت مشاهده ثبت نام داوطلبی در دو کد رشته هر دو ثبت نام وی باطل تلقی خواهد شد.

متقاضیان محترم ثبت نام رشته های بدون کنکوردانشگاه آزاد آذرشهر موظفند تا قبل از پایان مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نسبت به تکمیل مراحل و روند ثبت نام خود از طریق درگاه azmoon.org اقدام کنند آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد آذرشهر برای نیمسال دوم بهمن 96 تا پایان بهمن ماه خواهد بود.

ثبت نام متقاضیان در حال تحصیل نیز طبق قوانین و شرایط دانشگاه آزاد آذرشهر انجام می شود در صورتی که متقاضی ثبت نام نیمسال اول تا آخر شهریور موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شود ویا متقاضی ورودی ترم بهمن تا اخر بهمن ماه موفق به اخذ مدارک لازم شود.

 

برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذرشهر نیمسال دوم 96-97  از درگاه azmoon.org و اطلاع از رشته های بدون کنکور  دانشگاه آذرشهر با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد آذرشهر تماس بگیرید.

تماس فقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952

پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

 

مطالب مفید در سایت مرکز مشاوره دانشگاه آزاد آذرشهر:

 • دانشگاه های آزاد دارای رشته پزشکی
 • پزشکی بدون کنکور
 • شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد آذرشهر بدون مدرک پیش دانشگاهی 96 – 97
 • مامایی بدون کنکور
 • رشته هوشبری بدون کنکور ورودی نیمسال دوم
 • ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد آذرشهر نیمسال دوم
 • ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور واحد آذرشهر
 • مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد آذرشهر بهمن 96 – 97
 • لیست رشته های کاردانی دانشگاه آزاد آذرشهر
 • لیست رشته های کارشناسی دانشگاه آزاد آذرشهر
 • آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذرشهر بهمن ماه 96-97
 • برنامه ریزی تحصیلی برای قبولی در دانشگاه سراسری
 • آگاهی از سرفصل دروس رشته های بدون کنکور آذرشهر
 • ارزش و اعتبار مدرک بدون کنکور
 • ثبت نام دانشگاه آزاد  بهمن ۹۶
 • مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آذرشهر
 • ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.