ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98

در سال‌های گذشته توزیع و خرید کتاب به صورت حضوری انجام می‌شد و بنابراین والدین و دانش آموزان با مراجعه به مراکز توزیع کتاب، کتاب‌های خود را دریافت می‌نمودند. ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98 با توجه به اسناد و مدارک دانش آموزان و با استفاده از سامانه ثبت نام کتب درس دانش آموزان صورت می‌پذیرد.

ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98 از پایه دوم تا ششم ابتدایی با استفاده از سامانه قابل انجام خواهد بود. با توجه به اینکه مدارس تمامی دانش آموزان را در سامانه ثبت کتب درس دانش آموزان ثبت نام می‌نمایند، این امکان برای والدین و دانش آموزان وجود دارد که به صورت انفرادی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

آن دسته از دانش‌آموزانی که به صورت انفرادی نسبت به ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98 اقدام نموده‌اند، کتاب‌های خود را در مدرسه ای که در آن ثبت نام نموده اند، می‌توانند تحویل بگیرند. بنابراین محل توزیع کتاب برای تمامی دانش آموزان ثبت نام مدارس نمونه دولتی ، ثبت نام مدارس شاهد ، ثبت نام مدارس تیزهوشان  موردنظر می‌باشد. زمان مقرر شده برای ثبت نام در پایه‌های اول و پایه دوم تا ششم متفاوت می‌باشد .

 

جهت اطلاع از ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98 و سامانه ثبت نام کتب درس دانش آموزان ، انجام ثبت سفارش کتاب به صورت فردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

سامانه ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98 – 99

 

سامانه ثبت نام کتب درس دانش آموزان
سامانه ثبت نام کتب درس دانش آموزان

 

کلیه مدارس موظف‌اند در سامانه ثبت نام کتب درس دانش آموزان را به صورت گروهی ثبت نمایند. همچنین مدارس و مدیران آنان، نباید برای ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98 – 99 دانش آموزان و والدین را به مراکز کافی نت‌ها ارجاع دهند. والدین و دانش آموزان می‌توانند در صورت تمایل نسبت به ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98 به صورت فردی اقدام نمایند.

به اطلاع والدین و دانش آموزان برسانیم که کلیه مدارسی که در سامانه ثبت نام کتب درس دانش آموزان به صورت گروهی ثبت نام نموده‌اند و یا دانش آموزانی که به صورت فردی در این سامانه اقدام نموده‌اند، کتب درسی ابتدا در آموزش و پرورش هر منطقه توزیع می‌گردد و سپس به مدارس بر اساس تعداد ثبت نام‌های گروهی و فردی توزیع می‌گردد.

کلیه والدین و دانش آموزان می‌توانند با استفاده از سامانه ثبت نام کتب درس دانش آموزان ایران تحصیل ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. بنابراین برای اطلاع کامل در رابطه با ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98 و ثبت نام مدارس ابتدایی می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید. مشاورین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، آماده ارائه خدمات به شما دانش آموزان و والدین عزیز می‌باشند.

 

 

ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98 به صورت فردی و گروهی امکان پذیر می باشد.

 

 

خرید کتاب درسی دبستان

 

خرید کتاب درسی دبستان
خرید کتاب درسی دبستان

 

سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان  با استفاده از سامانه ثبت نام کتب درس امکان پذیر می‌باشد. کلیه دانش آموزان با ورود به سامانه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. دانش آموزان با ورود به این سامانه و وارد نمودن کد ملی خود، وارد سامانه مذبور می شوند. این سامانه در اختیار تمامی والدین و همچنین فرزندان آنان می‌باشد. لازم به ذکر است که هزینه پرداختی در این سامانه باید مطابق با هزینه پشت جلد تمامی کتاب‌ها باشد. بنابراین اخذ هر گونه هزینه اضافه به هنگام ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98 غیرقانونی می‌باشد و مطابق با آئین‌نامه وزارت آموزش و پرورش نخواهد بود. در صورت تخلف ملاحظه شده، والدین و دانش آموزان می‌توانند به وزارت آموزش و پرورش اطلاع دهند.

سامانه ثبت نام کتب درس دانش آموزان در زمان مقرر باز بوده و امکان ثبت نام را برای کلیه دانش آموزان ایجاد می‌نماید. بنابراین چنانچه در این زمان اقدامات لازم صورت نپذیرد، سامانه بسته خواهد شد. خوشبختانه هر ساله آموزش و پرورش این مهلت را تمدید می نماید. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که در ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98 این زمان نیز تمدید خواهد گردید. اما توصیه ما انجام به موقع این کار می‌باشد.

 

نحوه ثبت نام کتاب درس ابتدایی

ثبت نام کتاب درس ابتدایی همان‌طور که ذکر شد، همانند سال‌های گذشته به صورت اینترنتی امکان پذیر می‌باشد. سایت ثبت نام کتب درسی ابتدایی امکان خرید به صورت گروهی و خرید فردی برای والدین و دانش آموزان را فراهم می‌نماید. ورود مدارس به سامانه ثبت نام کتب درس دانش آموزان از طریق سامانه سناد صورت می‌پذیرد.

با توجه به اینکه سایت ثبت نام کتب درسی ابتدایی به صورت الکترونیک می‌باشد و تمامی دانش آموزان پس از ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی  می‌توانند کتب خود را دریافت نمایند لذا درخواست پرینت فایل پی دی اف ای کتاب‌ها ممنوع می‌باشد . پس از انجام ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98 در زمان مقرر ، کتاب های خود را می‌توانند در مدارس مربوطه درافت نمایند.

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی
کانال اطلاع رسانی ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی

 

سامانه ثبت نام کتاب درس ابتدایی

سایت ایران تحصیل وب سایت جامعی در رابطه با مطالب آموزشی می باشد. کلیه متقاضیان عزیز می توانند با استفاده از سامانه ثبت نام کتب درس دانش آموزان به خریدبهترین کتاب ها برای آزمون تیزهوشان  اقدام نمایند همچنین باید بگوییم که ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98 نیز با استفاده از سامانه ایران تحصیل قابل انجام خواهد بود. بدون اینکه نیازی به مراجعه حضوری باشد.

سامانه ثبت نام کتب درس دانش آموزان ایران تحصیل با در دسترس بودن همیشگی آن می تواند به راحتی و بدون هیچ گونه دردسری به انجام اقدامات لازم برای شما بپردازد. بنابراین بدون محدودیتی در رابطه با ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98 و ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، تنها با یک تماس می توانید به انجام کار خود بپردازید. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98 و سامانه ثبت نام کتب درس دانش آموزان ، انجام ثبت سفارش کتاب به صورت فردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

بیشتر بدانید

لیست مدارس نمونه دولتی 

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی

 ثبت نام در مقطع ششم به هفتم

شرایط ورود به مدارس نمونه دولتی

اصلاح سفارش کتب درسی ابتدایی

طرح شهاب چیست؟

sampad.medu.ir

hoosh.medu.ir

azmoon.medu.ir

نمونه سوالات امتحان تیزهوشان

ثبت نام اینترنتی کتب درس ابتدایی 98

سامانه ثبت نام کتب درس دانش آموزان

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.