ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور ۱۴۰۲

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

 ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور ۱۴۰۲ برای تمامی افراد و متقاضیان ادامه تحصیل در این دوره تحصیلی از دانشگاه پیام نور آغاز شد. کلیه داطلبان می توانند در زمان ثبت نام ارشد بدون آزمون پیام نور با اطلاع از شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور اقدامات لازم را برای این امر انجام دهند. البته در این میان کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور نیز ضروری و مهم به نظر می رسد.

 

در این نوشته، بحث مفصلی با شما در رابطه با ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور داریم. به عبارت دیگر، می خواهیم در رابطه با زمان و نحوه پذیرش بدون  آزمون ارشد پیام نور صحبت با شما دوستان و عزیزان همیشه همراه داشته باشیم.

 

 

برای آشنایی با نحوه و چگونگی ثبت نام در مقطع ارشد فراگیر پیام نور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

ثبت نام ارشد بدون آزمون پیام نور

 

 

ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور به چه صورت امکان پذیر است؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور به دو صورت برای داوطلبان و متقاضیان ورود به این دانشگاه نیمه دولتی صورت می گیرد.

در واقع، هر فرد می تواند برای ثبت نام ارشد بدون آزمون پیام نور و پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور به یکی از دو صورت شرکت در طرح فراگیر و یا ارشد استعداد درخشان اقدام کند.

اینجاست که باید بگوییم که ثبت نام و پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور در هر کدام از این دوره ها تحت شرایط و ضوابطی برای هر فرد صورت می گیرد.

در نتیجه، این گونه نیست که هر فرد بتواند در این دوره ها علی الخصوص در دوره ارشد استعداد درخشان شرکت داشته باشد.

در نتیجه در زمان ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور به این موضوع توجه لازم را مبذول دارید.

در ادامه با ارائه توضیحاتی در رابطه با ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور از جمله شرایط و نحوه پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور وارد شوید.

 

چه زمانی می توان برای ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور در دوره فراگیر اقدام کرد؟

دانشگاه پیام نور هر ساله برای جذب دانشجویان به صورت بدون آزمون از طریق دوره فراگیر اقدام می کند.

دوره ای که هر فرد با شرکت در آن دیگر نیازی به شرکت در کنکور سخت و طاقت فرسای کارشناسی ارشد ندارد و می تواند با ثبت نام ارشد بدون آزمون پیام نور در دوره فراگیر به آرزوی خود یعنی ورود به مقطع ارشد دانشگاه پیام نور برسد.

 

 

قبولی در ارشد فراگیر را با تهیه و مطالعه دقیق انواع جروات درسی جامع و کامل تضمین کنید

 

 

نحوه ثبت نام ارشد بدون آزمون پیام نور در دوره فراگیر چگونه است؟

در صورتی که قصد ثبت نام ارشد بدون آزمون پیام نور در دوره فراگیر را دارید قبل از هر چیز باید با نحوه ثبت نام در این دوره بدون کنکور آشنایی لازم را پیدا کنید.

آیا می دانید ثبت نام ارشد بدون آزمون پیام نور در دوره فراگیر چگونه انجام می شود؟

باید عرض کنیم که هر فرد برای انجام ثبت نام ارشد بدون آزمون فراگیر الزاماً باید به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کند.

در واقع، داوطلب بعد از مراجعه به این سامانه می تواند با طی مراحلی اقدام به ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور در دوره فراگیر کند.

آیا اطلاعی از مراحل لازم برای ثبت نام جهت پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور دارید؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با مراحل ثبت نام برای پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور را دارید می توانید با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند شما را به طور دقیق از شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور مطلع کنند.

 

 

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور در دوره فراگیر چیست؟

ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور در دوره فراگیر تحت شرایطی برای هر فرد متقاضی و داوطلب انجام می گیرد.

در نتیجه، هر فرد باید قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نو در دوره فراگیر از شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور به طور دقیق مطلع شود.

آیا اطلاعی از شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور در دوره فراگیر دارید؟

آیا می دانید شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور در دوره فراگیر شامل چه مواردی می شوند؟

در صورت نیاز به اطلاع از شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور در دوره فراگیر با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران ما می توانند شما را به بهترین شکل از شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور در دوره فراگیر مطلع کنند.

 

 

آیا برای ثبت نام در دوره ارشد فراگیر باید مبلغی پرداخت کرد؟

شاید این سؤال مهم برای شما هم مطرح شود که آیا برای ثبت نام در دوره فراگیر ارشد باید مبلغی را پرداخت کرد؟

یعنی مبلغی که به صورت اینترنتی و در زمان ثبت نام باید آن را پرداخت کنید.

در پاسخ به این سؤال باید خدمت شما عرض کنیم که بله پرداخت مبلغی در زمان ثبت نام در طرح فراگیر ارشد برای داوطلبان الزامی است.

اگر به دنبال اطلاع از مبلغ پرداختی برای ثبت نام در دوره ارشد فراگیر هستید می توانید از کمک مشاوران مجموعه ما در این زمینه کمک بگیرید تا اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آورید.

 

 

رشته های ارشد بدون کنکور فراگیر شامل چه مواردی می شوند؟

 اطلاع از رشته های ارشد بدون کنکور فراگیر برای هر فرد متقاضی ادامه تحصیل در این قبیل از رشته های دانشگاهی الزامی به نظر می رسد.

باید عرض کنیم که رشته های ارشد بدون کنکور فراگیر در گروه های آزمایشی مختلفی ارائه می شوند. آیا اطلاعی از لیست رشته های ارشد بدون کنکور دارید؟

در صورت عدم اطلاع از لیست رشته های ارشد بدون کنکور فراگیر می توانید با مشاورانی خبره در این حوزه مشورت کنید و اطلاعات لازم را در این رابطه از آن ها بخواهید.

 

 

چه تعداد دانشجو در دوره ارشد بدون آزمون فراگیر پذیرش می شوند؟

از جمله موارد بسیار مهمی که در زمان ثبت نام در طرح ارشد فراگیر باید به آن توجه لازم را داشته باشید بحث ظرفیت دانشگاه های پیام نور در این دوره جذب دانشجو است.

در واقع، شما باید بدانید که در هر سال برگزاری آزمون چه تعداد از دانشجویان دوره ارشد از طریق آزمون فراگیر به این دانشگاه راه پیدا می کنند.

آیا اطلاعی از ظرفیت دانشگاه های پیام نور در دوره فراگیر ارشد دارید؟ هر ساله چه تعداد دانشجو از طریق امتحان فراگیر به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور راه پیدا می کنند.

در صورتی که به دنبال اطلاع از ظرفیت دانشگاه پیام نور در دوره ارشد فراگیر هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاورانی که با داشتن اطلاعات کافی در رابطه با دوره ارشد فراگیر می توانند شما را به بهترین شکل ممکن در این رابطه راهنمایی کنند.

 

 

 

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور

 

 

چکار کنم تا در آزمون ارشد فراگیر قبول شوم؟

افرادی که در آزمون ارشد فراگیر شرکت کرده اند مدام به دنبال اطلاع از این موضوع هستند که چگونه می توان نمره قبولی در آزمون ارشد فراگیر را کسب کرد.

ما اینجاییم تا پاسخ گوی این سؤال مهم برای شما دوستان و عزیزان همیشه همراه باشیم.

در واقع، قبولی در آزمون ارشد فراگیر در گرو توجه به راهکارهایی خاص است که باید آن ها را مدنظر قرار داد.

اولین راهکار این که الزاماً مطالعه را با برنامه ریزی آغاز کنید. آن هم برنامه ریزی جامع و دقیق که با دقت تمام آن را تنظیم کرده اید.

البته بهتر است برای داشتن بهترین و جامع ترین برنامه ریزی از کمک مشاوری خبره و کاردان در این زمینه بهره بگیرید.

مشاوری که با جان و دل بهترین و دقیق ترین برنامه ریزی را برای شما دوستان عزیز انجام می دهد.

آن هم برنامه ریزی که دقیقاً براساس شرایط و وضعیت درسی و همین طور خانوادگی و فردی شماست.

دومین راهکار این که، بهترین و به روزترین منابع را برای مطالعه خریداری کنید. شاید بپرسید که چرا حرف از به روز بودن منابع درسی آزمون فراگیر زدیم.

باید عرض کنیم که منابع مورد مطالعه برای آزمون فراگیر ارشد هر ساله که چه عرض کنم حتی ممکن است در هر ترم تحصیلی تغییر کنند.

از این رو الزاماً باید از به روز و جدید بودن منابع خریداری شده اطمینان حاصل کنید و منابعی را تهیه کنید که براساس آخرین تغییرات کتب دانشگاه پیام نور نوشته شده اند و در دسترس شما قرار گرفته اند.

سومین راهکار این که از خرید و مطالعه انواع جزوات درسی تهبه شده برای قبولی در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نیز غافل نشوید.

آن هم جزوه هایی که تمامی مطالب درسی مورد آزمون را در خود جای داده باشد و با مطالعه آن ها دیگر نیازی به مطالعه کتب درسی دانشگاه پیام نور نداشته باشید.

البته در این جزوه باید بتوانید مواردی از جمله سؤالات آزمون های سال های گذشته ارشد فراگیر و یا حتی سؤال های تألیفی را نیز پیدا کنید.

البته مورد دیگری که باید در رابطه با این جزوات به آن توجه کرد بحث بیان شیوای نوشته های گنجانده شده در آن هاست 

در واقع، تمامی این جزوه های فراگیر ارشد باید به بیان ساده و روان نوشته شده باشند تا شما به عنوان یک داوطلب در فهم مطالب مشکلی نداشته باشند.

راهکار چهارم این است که با فوت و فن مطالعه در دانشگاه پیام نور آشنا شوید. ببینید عزیزان مطالعه دروس دانشگاه پیام نور با قلق خاصی همراه است.

دیگر بعد از تحصیل در دو رشته مختلف در دانشگاه پیام نور این موضوع را دقیقاً متوجه شده ام.

شاید باور نکنید اما اگر با فوت و فن مطالعه دروس در دانشگاه پیام نور آشنا شوید مطمئن باشید که کلی از راه را رفته اید.

 

 

اگر در دوره ارشد فراگیر در دانشگاه پیام نور پذیرفته نشوم چطور؟

شاید علی رغم زحمات بسیاری که برای قبولی در دوره ارشد فراگیر کشیده اید باز هم نتوانید قبولی در این دوره را از آن خود کنید. در این زمان تکلیف چیست؟

فکر نکنید که با قبول نشدن در آزمون ارشد فراگیر دنیا به آخر رسیده و دیگر نمی توانید برای ورود به دوره ارشد اقدام کنید.

هنوز هم فرصت برای ورود و ادامه تحصیل به دوره کارشناسی ارشد هست. شما می توانید راه های دیگری را امتحان کنید و از آن ها سربلند بیرون بیایید.

به فرض می توانید در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کنید و ببینید چند مرده حلاج هستید.

اگر هم تمایلی به شرکت در کنکور سراسری ارشد ندارید می توانید در سال آینده برای شرکت دوباره در آزمون ارشد فراگیر اقدام کنید.

به قول معروف سنگ مفت گنجشک مفت. خدا را چه دیدید شاید مؤفق به کسب نمره قبولی در آزمون ارشد فراگیر شدید و به دانشگاه پیام نور در دوره ارشد وارد شدید.

 

 

در مورد شهریه دانشگاه پیام نور در دوره ارشد فراگیر چیزی می دانید؟

مبلغ شهریه پرداختی در دانشگاه پیام نور که شامل شهریه متغیر و ثابت می شود نیز یکی از آن موارد بسیار مهمی است که تمامی داوطلبان مایل به ادامه تحصیل در آن به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با آن هستند.

این مبلغ شهریه هر ساله و براساس مصوبات تعیین شده تغییر پیدا می کند و مبلغ آن بالاتر می رود.

به این ترتیب این گونه نیست که همان مقدار شهریه ثابت و متغیری که در سال قبل پرداخت می کردید همان را هم برای سال جاری پرداخت کنید.

در واقع، به میزان 10 الی 15 درصد به مبلغ این شهریه افزوده می شود.

کسانی که به دنبال ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور و در دوره ارشد فراگیر هستند هم قبل از هر اقدامی برای ثبت نام و شرکت در آزمون می خواهند در مورد شهریه پرداختی برای این دوره بدانند.

باید عرض کنیم که شهریه دوره ارشد فراگیر پیام نور در مقایسه با شهریه پرداختی در دوره ارشد سایر دانشگاه ها بالاخص دانشگاه آزاد کمتر است.

در نتیجه، چندان نگرانی از بابت پرداخت شهریه پرداختی برای دوره ارشد فراگیر پیام نور ندارید.

شاید در اینجا با این پرسش مهم مواجه شوید که آیا مبلغ شهریه پرداختی برای دوره فراگیر تفاوتی با شهریه دوره با آزمون دانشگاه پیام نور دارد یا خیر؟

در جواب باید عرض کنیم که مبلغ شهریه پرداختی برای دوره فراگیر هیچ تفاوتی با شهریه دوره با آزمون دانشگاه پیام نور ندارد.

 

 

آیا می توان برای پرداخت شهریه ارشد فراگیر پیام نور وام گرفت؟

در حال حاضر همه دانشگاه های کشور اقدام به پرداخت وام شهریه به دانشجویان خود می کنند.

 از جمله این دانشگاه ها می توان از دانشگاه پیام نور نام برد که به تمام دانشجویان خود در تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری وام پرداخت می کند.

البته دقت داشته باشید که این مبلغ وام برای هر کدام از مقاطع تحصیلی متفاوت است و با توجه به این که فرد دانشجو در کدام مقطع مشغول به تحصیل است مبلغ مشخصی وام دریافت می کند.

به این ترتیب دانشجویان دوره ارشد و دکتری مبلغ بیشتری وام تحصیلی در مقایسه با دوره کارشناسی دریافت می کنند.

آیا می دانید دانشجویان دوره کارشناسی ارشد چه مبلغی وام می توانند دریافت کنند؟ در مورد بازپرداخت این وام اطلاعاتی دارید؟ چه زمانی می توان برای بازپرداخت این وام اقدام کرد؟

اصلاً چه شرایطی برای دریافت وام برای دانشجویان ارشد فراگیر پیام نور در نظر گرفته شده است؟ آیا این شرایط مورد نیاز برای دریافت وام شامل موارد خاصی می شوند؟

اگر به دلیل استطاعت مالی امکان پرداخت مبلغ شهریه ارشد دانشگاه پیام نور را ندارید و به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با جزئیات دریافت وام هستید می توانید با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با جزئیات و موارد مرتبط با دریافت وام تحصیلی از دانشگاه پیام نور در دوره کارشناسی ارشد در اختیار شما دوستان و عزیزان همیشه همراه قرار دهند.

 

 

در مورد ارشد بدون کنکور پیام نور در دوره استعداد درخشان چه می دانید؟

همان طور که بالاتر خدمت شما دوستان و عزیزان توضیح دادیم ارشد بدون کنکور در دانشگاه پیام نور به دو صورت یعنی از طریق طرح استعداد درخشان و همین طور آزمون فراگیر انجام می گیرد.

در بخش های بالا توضیحات لازم را در رابطه با پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور از طریق آزمون فراگیر خدمت شما دوستان و عزیزان داوطلب عرض کردیم.

اما آیا اطلاعاتی در مورد طرح استعداد درخشان دانشگاه پیام نور دارید؟ آیا می دانید چه شرایطی برای ورود به دانشگاه پیام نور از طریق استعداد درخشان در نظر گرفته شده است؟

آیا این شرایط شامل موارد خاصی می شوند یا این که اغلب افراد امکان ادامه تحصیل در مقطع ارشد دانشگاه پیام نور را از طریق طرح استعداد درخشان دارند؟

بهتر است قبل از هر اقدامی برای ثبت نام در طرح استعداد درخشان دانشگاه پیام نور از شرایط لازم برای جذب دانشجو در این دوره تحصیلی اطلاعاتی را کسب کنید.

مورد دیگر در رابطه با طرح استعداد درخشان دانشگاه پیام نور بحث زمان و نحوه انتخاب رشته در این دوره است که الزامآً باید از آن ها به طور دقیق مطلع شوید.

اگر نیاز به کسب اطلاعاتی دقیق تر در رابطه با طرح استعداد درخشان دانشگاه پیام نور دارید می توانید از طریق مشاوران ایران تحصیل برای این امر اقدام کنید.

مشاورانی که با ارائه بهترین و دقیق ترین اطلاعات در خدمت شما دوستان و عزیزان هستند.

 

 

چرا کمک گرفتن از یک مشاوری خبره برای قبولی در ارشد بدون آزمون پیام نور الزامی است؟

ببینید دوستان عزیز برای قبولی در هر آزمونی استفاده از کمک مشاوری خبره می تواند بهترین نتیجه ها را برایتان به همراه دارد.

در واقع، هر فرد با دریافت مشاوره می تواند با بهترین منابع آشنا شود و از طرف دیگر اطلاعاتی را در رابطه با سؤالات مطرح شده در هر آزمون بدست آورد.

بعلاوه، فرد مشاور می تواند شما را با سؤالات مهم مطرح شده در هر آزمون آشنا کند و اطلاعاتی را در این رابطه در اختیارتان قرار دهد.

علاوه بر این ها، فرد مشاور می تواند برنامه ریزی دقیق و جامع را در اختیار فرد داوطلب انجام دهد. برنامه ریزی که به بهترین شکل ممکن تنظیم شده باشد.

البته یک مشاور می تواند داوطلب را از نحوه طراحی سؤالات در آزمون ارشد فراگیر به خوبی مطلع کند.

 به این صورت که فرد داوطلب به وسیله یک مشاور می تواند از این موضوع که سؤالات به صورت تستی مطرح می شوند یا تشریحی مطلع شود.  

با توضیحات ارائه شده در بالا حتماً تا به حال متوجه شده اید که کمک گرفتن از یک مشاور آن هم مشاوری که تجربه و اطلاعات بالایی داشته باشد تا چه اندازه می تواند به قبولی شما در آزمون ارشد فراگیر کمک کند.

البته توجه کنید که پشتکار و اراده شما در این رابطه حرف اول را می زند.

یعنی اگر در تمام جلسات بهترین مشاور تحصیلی هم شرکت کنید اما اراده و پشتکار لازم را برای مطالعه نداشته باشید هیچ فایده ای ندارد.

اول خودتان باید بخواهید و اراده کنید بعد در قدم های بعدی و برای پیشروی بهتر و دقیق تر می توانید از کمک مشاور تحصیلی خبره و کاردانی استفاده کنید.

 

 

جهت اطلاع از زمان و همین طور شرایط ثبت نام فراگیر ارشد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 

سامانه گلستان دانشگاه پیام نور

ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور 

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور در چه زمانی انجام می شود؟ 

برای اطلاع از ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور در دوره استعداد درخشان و همین طور ارشد فراگیر این دانشگاه با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور استعداد درخشان شامل چه مواردی می شود؟ 

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور برای استعداد درخشان شامل شرط معدل و مواردی از این قبیل می شود.

پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور در چه رشته هایی انجام می شود؟ 

پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور در رشته هایی مانند رشته های گروه علوم انسانی و علوم پایه انجام می گیرد.

نظرات

 1. Avatar photo
  2022
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

  نمونه سوالات فراگیر ارشد علوم شناختی روانشناسی شناختی رو از کجا باید پیدا کنم؟میذارید داخل سایتتون لطفا.خیلی گشتم پیدا نکردم

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام وقت بخیر برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور