تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد

بعد از کنکور آزاد 96 گروهی از داوطلبان در انتخاب رشته پذیرفته نشدند اما در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد 96 بار دیگر فرصت دارند تا مجدد در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 شانس دیگری به خود بدهند. گروهی از داوطلبان نیز در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد پذیرفته می‌شوند اما از رشته خود رضایت ندارند که باز هم این فرصت را دارند تا در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد شرکت نمایند. یکی از شروط ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد، شرکت در کنکور دانشگاه آزاد و دریافت کارنامه می‌باشد. همانطور که مستحضرید تکمیل ظرفیت مرحله اول به پایان رسید، افرادی که در آن تاریخ انتخاب رشته نکرده‌اند می‌توانند در بهمن ماه در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد شرکت نمایند.

برای مشاوره ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد 96 از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره تلفن با سامانه مشاوره دانشگاه آزاد 9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرید. پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

در این مورد نکاتی وجود دارد که می‌بایست از آن مطلع باشید پس مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد 97-98

شایان ذکر است که در رابطه با تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد 96 آمار دقیقی در دست نیست در نتیجه سعی کنید با برنامه ریزی دقیق انتخاب رشته نمایید.

زمان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد 96

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد از 28 دی ماه آغاز شده است و تا پایان روز جمعه مورخ 20 بهمن 96 کلیه داوطلبان علاقمند به شرکت در تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه آزاد 96 می‌بایست قبل از پایان موعد مقرر به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه کرده و رشته های ارائه شده در مرحله بهمن ماه که در دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 وجود دارند دقیق مطالعه نمایند و رشته‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنند. سپس داوطلبان می‌بایست اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه آزاد 96 کنید و در سایت مربوطه شماره سریال کارت اعتباری و اطلاعات خود را ثبت نمایید.

جهت دریافت دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با شماره  9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرید.

از آنجایی که تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه آزاد آخرین مهلت برای شما داوطلبان گرامی است، به شما توصیه می‌شود که باز هم رشته محل‌های موجود در دفترچه را بر اساس علاقه خود انتخاب و اولویت بندی نمایید.

برای اطلاع از لیست رشته های تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه آزاد با ما تماس بگیرید.

شرایط تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد97

داوطلبان متقاضی شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد به اطلاع شما می‌رسانیم که هر داوطلب صرفا 20 رشته محل و تنها در گرایش‌های رشته خود می‌تواند انتخاب نماید. بطور مثال اگر داوطلبی در کنکور ریاضی شرکت کرده باشد تنها مجاز به انتخاب رشته محل‌های رشته ریاضی می‌باشند.

به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رسانیم در صورتی که داوطلبی، در تکمیل ظرفیت مهرماه و بهمن ماه شرکت کرده باشد، همچنین در انتخاب رشته شهریورماه دانشگاه آزاد نیز پذیرش شده باشد، در صورتی که در نتایج تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه آزاد 97 پذیرش شود، قبولی او در کنکور آزاد 96 لغو می‌گردد و تنها مجاز به ادامه تحصیل در دانشگاهی است که در تکمیل ظرفیت مهر و بهمن پذیرفته شده است.

جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه آزاد 96 تماس بگیرید:  9099072952 ( استان تهران)

نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 96

1- توصیه می‌کنیم که رشته محل‌ها را تنها طبق علاقه خود اولویت بندی نمایید.

2- اولویت بندی را به صورت خوشبینانه – منطقی – بدبینانه چینش نمایید. ابتدا انتخاب‌های خوشبیانه، سپس انتخاب‌های منطقی و در آخر انتخاب‌های بدبینانه را بنویسید.

3- خاطر نشان می‌شود که افت تراز در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مسئله‌ایست که وجود دارد و باید بدانید که تراز قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نسبت به تراز قبولی کنکور سراسری آزاد بطور معمول افت پیدا می‌کند و به همین دلیل انتظار این افت تراز را داشته باشید. البته گاهی در برخی رشته‌ها شاهد افزایش تراز نیز بوده‌ایم. در نتیجه بطور قطع نمی‌توان نظری داد و توصیه ما به شما داوطلبان گرامی این است که جهت انجام موفق انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت حتما نسبت به تراز قبولی رشته محل‌های مختلف دانشگاه آزاد اطلاعات کافی بدست آورید و در صورتی که انتخاب اولتان رشته محلی باشد که ترازش از تراز شما بالاتر است، ممکن است شانس قبولی را از دست بدهید.

داوطبین گرامی جهت اطلاع از شرایط تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن ماه و نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور آزاد همچنین درباره افت تراز در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید تا بدون اضطراب و دلهره انتخاب رشته موفقی داشته باشید.

برای انجام یک انتخاب رشته موفق در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد به شما توصیه می‌شود که با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد تماس حاصل نمایید. مشاوران مجرب شما را در این مسیر بطور دقیق راهنمایی می‌کنند تا مناسب ترین انتخاب رشته را برای شما انجام گیرد.

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور تماس با شماره  9099072952 از استان تهران 

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری دانشگاه آزاد بهمن97

به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رسانیم که در تکمیل ظرفیت مهرماه دانشگاه آزاد 96 یک لیست از 17 رشته زیر گروه تجربی در دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 ارائه شد اما برای سایر گروه‌های آزمایشی تکمیل ظرفیت وجود نداشت. در تکمیل ظرفیت بهمن ماه 97 نیز تعدادی از رشته‌های گروه غیر پزشکی ارائه شد که بر اساس اخبار منتشره در چند روز آینده برای گروه پزشکی نیز اعلام خواهد شد.

خاطر نشان می‌کنیم که جهت مشاهده لیست رشته‌ های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 در بهمن ماه می‌توانید به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه کرده و در صفحه اول سایت، روی لینک انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری نیسمال دوم 1396 کلیک کنید. پس از ورود به صفحه بعد، می‌بایست روی لینک جدول محل‌های دانشگاهی کلیک کنید و در مرحله آخر اطلاعاتی همچون : نظام آموزشی – گروه آزمایشی – رشته و گرایش و نیز لیست رشته‌های اعلام شده در تکمیل ظرفیت را می‌توانید مشاهده نمایید.

کانال اطلاع رسانی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد
کانال اطلاع رسانی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد

 

مطالب مرتبط تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن دانشگاه آزاد :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *