تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 – انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 – تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد 96

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

برای ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 – اطلاع از لیست رشته های ارشد تکمیل ظرفیت و محل های دانشگاهی با شماره زیر تماس بگیرید :

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل.

 

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

به اطلاع کلیه متقاضیان  ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد 96 و انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 می رساند ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 از  26 دی ماه آغاز شده و تا تاریخ 11 بهمن ماه ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان گرامی جهت تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 ضمن ورود اطلاعات ثبت نامی خود در سایت سازمان ثبت نام تکمیل ظرفیت خود را تکمیل کنند و یا جهت اطلاع از رشته های موجود و دانشگاه هایی که ظرفیت موجود برای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 دانشگاه آزاد با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایند.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 آغز شده در این راستا کلیه داوطلبان محترم ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت ارشد 96 مطلع باشند که ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تا روز 11 بهمن ادامه خواهد داشت لذا با توجه به شرایط و ضوابط ثبت نام خود را از سامانه ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد azmoon.org تکمیل کنند.

تکمیل ظرفیت چیست؟ دانشگاه‌هایی مانند دانشگاه‌های دولتی روزانه – شبانه (نوبت دوم) – پردیس‌ های خودگردان – مجازی – پیام نور و غیرانتفاعی که ظرفیت آنها تکمیل نشده باشد، از طریق انتخاب رشته به پذیرش دانشجوی بیشتر اقدام می‌کنند تا ظرفیت دانشگاه پر شود که به این امر می‌گویند تکمیل ظرفیت . چه کسانی می‌توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 شرکت نمایند؟ کلیه داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد 96 شرکت کرده باشند و برایشان کارنامه صادر شده باشد و در زمان اعلام نتایج نهایی ارشد 96 پذیرفته شده باشند و یا پذیرفته نشده باشند، حق شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 را دارند.

داوطلبان گرامی برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۶ از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

در این مقاله قصد داریم تا زمان، شرایط و نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 را خدمت شما عزیزان توضیح دهیم و در ضمن نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 را برای داوطلبان عزیزی که قصد شرکت در آن را دارند بیان کنیم.

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

هر سال حدودا 3 هفته الی 1 ماه بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری کارشناسی ارشد، زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 فرا می‌رسد. سازمان سنجش آموزش کشور پس از اعلام نتایج کارشناسی ارشد که دهم شهریور ماه در اختیار داوطلبان قرار گرفت، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 در تاریخ دوشنبه 24 مهرماه شروع می‌شود و تا تاریخ پنج‌شنبه 27 مهرماه ادامه می‌یابد.

برای اطلاع دقیق از زمان آغاز تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 با ایران تحصیل تماس بگیرید.

نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 می‌بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنید. اطلاعات شخصی ثبت نام کنکور سراسری کارشناسی ارشد خود را وارد نمایید تا بدون هیچ گونه پرداخت هزینه، امکان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 را داشته باشید. لازم به ذکر است که داوطلبان گرامی تنها حق انتخاب رشته‌هایی را دارند که در دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 معرفی می‌شوند به عباری دیگر ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 به صورتی است که دانشگاه هایی که در رشته های کارشناسی ارشد سراسری و آزاد پذیرش می کنند

 

داوطلبان شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد می‌توانید جهت آگاهی یافتن از لیست رشته محل‌ های اعلام شده در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 و نیز ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا از خدمات مشاوره تخصصی این مرکز بهره مند شوید.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ارشد 96

کلیه داوطلبان شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد کافیست در کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 شرکت کرده باشند.
نکته مهم : کلیه داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته دوره‌ های روزانه کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 نیز نشده‌اند می‌توانند در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ارشد 96 در رشته محل‌های روزانه انتخاب رشته نمایند. پس شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت را دوباره مرور می‌کنیم :

داوطلبین باید در کنکور کارشناسی ارشد 96 ثبت نام و در آزمون شرکت کرده باشند و برای آنها از طرف سازمان سنجش کارنامه صادر شده باشد.

یادآوری می‌کنیم که کلیه داوطلبانی که در کنکور ارشد 96 شرکت کرده و انتخاب رشته کرده‌اند و حتی پذیرفته شده‌اند یا پذیرفته نشده‌اند و نیز داوطلبانی که فقط در کنکور شرکت کرده ولی در انتخاب رشته خرداد شرکت نکرده‌اند یا جا مانده‌اند، می‌توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد 96 شرکت نموده و شانس خود را برای پذیرفته شدن امتحان نمایند.

نکته مهم : به علت ادغام کنکور سراسری و کنکور آزاد، کلیه داوطلبانی که در کنکور ارشد 96 شرکت کرده‌اند می‌توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 هم شرکت نمایند.

داوطلبین گرامی جهت آگاهی یافتن از لیست رشته محلهای اعلام شده در دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 96 به این صورت است که تمام افراد واجد شرایط شرکت در انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 می‌توانند از لیست رشته‌ محل‌هایی که در دفترچه معرفی شده‌اند، حداکثر 20 رشته محل را انتخاب کنند. دقت داشته باشید که ترتیب انتخاب رشته باید فقط بر اساس علاقه شخصی شما باشد و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد باید بر اساس این علم باشد که اگر داوطلبی در اعلام نتایج اولیه در یک رشته محل قبول شده باشد، اگر در انتخاب تکمیل ظرفیت کنکور ارشد شرکت کند و پذیرفته نیز شود، قبولی قبلی او باطل می‌شود و دیگر حق اعتراض برای این مسئله وجود ندارد.

کانال مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − یک =

رفتن به نوارابزار