تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97
تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97

 

برای کسب اطلاع بیشتر از تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 در تمامی رشته ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) 

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 مانند تکمیل ظرفیت در سال‌های قبل پس از اعلام نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود. در واقع رشته‌هایی که پس از اعلام نتایج دانشگاه آزاد در زمان انتخاب رشته، ظرفیت پذیرش آن‌ها در دانشگاه‌ها تکمیل‌نشده باشد در مرحله تکمیل ظرفیت بنا به نیاز خود اعلام به پذیرش تکمیل ظرفیت می‌نمایند. داوطلبینی که اقدام به انتخاب رشته در زمان اعلام نتایج نکرده‌اند و یا رشته موردپذیرش خود احساس رضایت نمی‌کنند و یا اینکه در هیچ رشته‌ای  از کد محل‌های انتخابی خود پذیرفته نشده‌اند، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد یکی از شانس‌های دوباره‌ای می‌تواند برای داوطلبینی که اقدام به دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد آزاد و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه ارشد آزاد می‌کنند می‌تواند باشد.  در این مقاله می‌خواهیم در مورد تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 برای شما مطالبی را ارائه دهیم.با سایت ایران تحصیل همراه باشید .

زمان و نحوه ثبت‌نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97

 

تکمیل ظرفیت هرساله در مهرماه آغاز می‌شود . اما روز دقیق تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 هنوز مشخص نیست. در سال گذشته ثبت‌نام تکمیل ظرفیت در 11 مهرماه آغاز شد. به‌محض اعلام آغاز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 زمان دقیق را در سایت ایران تحصیل اعلام می‌نماییم. یا با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا از زمان ثبت‌نام به‌صورت دقیق اطلاع یابید. برای ثبت‌نام در تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 می بایست پس از دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد در سایت دانشگاه آزاد ثبت‌نام نمایید. چنانچه در زمان ثبت‌نام دچار مشکل شدید و یا سوالاتی در مورد ثبت‌نام برای شما مطرح شد را می‌توانید با مشاورین ما در میان بگذارید.

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97

 

فراموش نکنید که  تکمیل ظرفیت  شانس دوباره شما می‌باشد. پس بهتر است کاملا اصولی و محتاطانه پیش بروید. برای ثبت‌نام در تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 نکاتی را باید رعایت نمایید.

خوش بینانه انتخاب نمایید : بهتر است انتخاب های اولیه شما از کد رشته‌هایی باشد که شما در مورد پذیرفته شدن در آن‌ها به دلیل رتبه کم خود، کاملا اطمینان ندارید. اما چه تعدادی از این کد رشته‌ها را باید انتخاب نمایید را می‌توانید از مشاورین ما سؤال نمایید. زیرا چنانچه شما تعداد زیادی از این کد رشته‌ها انتخاب نمایید، ممکن است برای انتخاب های درست و حق انتخاب های خود محدودیت‌هایی ایجاد نمایید. بهتر است با حساسیت و اصول درست پیش بروید و این اصول را از مشاورین ما بخواهید.

بر حسب علاقه انتخاب کنید : همانطور که برای شما توضیح دادیم یکی از دلایلی که داوطلبین برای ثبت‌نام در تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 اقدام می‌نمایند، عدم علاقه در رشته پذیرفته شده خود می‌باشد. و به همین دلیل مایل هستند که بر حسب علاقه خود رشته را تغییر دهند. از بین کد رشته‌های موجود در دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد 98-99 دانشگاه آزاد، کد رشته‌های موردعلاقه خود را یادداشت نمایید.

اولویت‌بندی کنید : در بین کدرشته‌هایی که موردعلاقه شما می‌باشد و آن‌ها را یادداشت نموده اید، برخی رشته‌ها برای شما اولویت بالاتری برخوردار هستند. این اولویت را بهتر است مشخص نمایید تا در وارد کردن کدها به هنگام ثبت‌نام، از الویت های اولیه انتخاب نمایید.

قوانین را بشناسید : انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 قوانین خاص خود را برای پذیرش در رشته‌ها دارند. اگر به این قوانین بی‌توجه و یا ناآگاه باشید ممکن است زحمات یک‌ساله خود را به هدر دهید. برخی از داوطلبین به دلیل همین ناآگاهی از قوانین، رشته پذیرفته شده خود را از دست می‌دهند و به رشته انتخابی خود هیچ علاقه‌ای ندارند و بر اساس جبر ملزم به تحصیل در رشته جدید می‌شوند. اگر می‌خواهید در دام این‌چنین مشکلاتی گرفتار نشوید و یا اینکه از قوانین به‌صورت کامل آگاهی یابید، با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا برای شما قوانین کامل را توضیح و تشریح کنند.

 

برای مشاهده و دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد روی عبارت کلیک کنید .

 

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97

معمولاً پس از اینکه دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد آزاد بر روی سایت قرار می‌گیرد و پس از ثبت‌نام و انتخاب رشته زمانی که مهلت آن پایان می‌پذیرد، چند روز پس از آن معمولاً در اواسط مهرماه این نتایج اعلام می‌شوند. در هر مرحله و در هر زمان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند و اطلاعات جامعی را به دست آورید تا از این طریق بتوانید انتخاب درست تری نیز داشته باشید. جهت مشاوره در مورد تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 و دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد آزاد با ما در ارتباط باشید. هر ساعت از شبانه روز و حتی ایام تعطیل.

 

برای کسب اطلاع بیشتر از تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 در تمامی رشته ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) 

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

کانال اطلاع رسانی تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97
کانال اطلاع رسانی تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97

مطالب مرتبط : 

ثبت نام بدون کنکور مهر و بهمن دانشگاه آزاد

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد

دانشگاه های آزاد دارای رشته پزشکی

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

 نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور پزشکی

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد آزاد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.