تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان

گاهی اوقات دانش آموزان عزیز ممکن است بنا به دلایلی تصمیم به تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان نمایند اما با نحوه آن آشنا نباشند. کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند جهت ثبت نام در سامانه hamgam.medu.ir از امروز اقدام نمایند.

دانش آموزان و اولیا گرامی در صورتی که رمز ورود همگام خود را فراموش کرده اید و یا قصد تغییر رمز عبور همگام خود را دارید می توانید از امروز جهت انجام امور اقدام نمایید

 

آیا برای تغییر رمز عبور همگام لازم است باز هم به مدرسه خود مراجعه نماییم؟

چگونه می توانم برای درخواست رمز عبور جدید همگام اقدام نماییم؟

من رمز عبور همگام را فراموش کرده ام آیا راهی برای بازگردانی آن وجود دارد؟

 

 

جهت تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان – درخواست رمز عبور جدید همگام و ثبت نام آزمون تیزهوشان با مرکز مشاوره و ثبت نام ایران تحصیل تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

نحوه تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان

وارد نمودن رمز همگام به هنگام ثبت نام آزمون تیزهوشان برای کلیه دانش آموزان پایه های ششم و نهم ضروری می باشد. همچنین به هنگام دریافت کارنامه تیزهوشان نیز، یکی از فیلدهای مورد نیاز برای دریافت کارنامه ، مربوط به وارد نمودن رمز همگام می باشد. اما برخی از داوطلبان ممکن است مایل به درخواست رمز عبور جدید همگام باشند که با مراجعه به سامانه مربوطه می توانند اقدامات لازم را به انجام برسانند.

لازم به ذکر است آن دسته از داوطلبانی می توانند اقدام به تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان نمایند که نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان اقدام نموده باشند. پس از مراجعه به سامانه مورد نظر به آدرس azmoon.medu.ir بر روی تغییر رمز عبور همگام کلیک نمایید. در مرحله بعدی از شما درخواست می شود که علاوه بر وارد نمودن رمز قدیمی ، رمز جدید را وارد نمایید.

دانش آموزانی که به رمز عبور همگام در سامانه همگام دسترسی ندارند، نمی توانند در سامانه مورد نظر اقدام به تغییر رمز عبور نمایند. علت وارد نمودن رمز عبور قبلی این است که با توجه به وارد نمودن آن، هویت شما مشخص می گردد پس از آن لازم است در قسمت تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان رمز جدید را وارد نمایید. توجه داشته باشید که رمز عبوری را انتخاب نمایید که حتما بتوانید آن را به خاطر داشته باشید.

چنانچه پس از تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان ، نمی توانید به سامانه مورد نظر وارد شوید، یا مایل به درخواست رمز عبور جدید همگام می باشید، با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

 

تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان به صورت الکترونیک و بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان پذیر می باشد.

 

 

 

 

 رمز عبور همگام را فراموش کرده ام

 

رمز عبور همگام را فراموش کرده ام
رمز عبور همگام را فراموش کرده ام

 

برخی از دانش آموزان عزیز به هر دلیلی ممکن است رمز عبور همگام را فراموش کرده باشند لذا برای دریافت مجدد رمز عبور شما دو گزینه خواهید داشت.

یکی از گزینه های شما مراجعه حضوری به مدرسه خود می باشد. همانند مرحله اولیه می توانید از مدیر خود پسورد مورد نظر را دریافت نمایید تا بتوانید به انجام مراحل ثبت نام بپردازید و یا در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان کارنامه خود را مشاهده نمایید.

راه دوم برای دریافت مجدد رمز عبور همگام ، استفاده از همان سامانه ای است که شما با استفاده از آن می توانید تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان را داشته باشید. به همین دلیل بدون نیاز به مراجعه حضوری می توانید اقدام به دریافت مجدد رمز عبور نمایید. تفاوتی که با مرحله تغییر رمز عبور وجود دارد، در نوع لینک آن می باشد. برای دریافت مجدد رمز عبور لازم است بر روی لینک رمز عبور را فراموش نموده ام کلیک نمایید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان ششم به هفتم کلیک کنید

 

درخواست رمز عبور جدید همگام

 

درخواست رمز عبور جدید همگام
درخواست رمز عبور جدید همگام

 

برای درخواست رمز عبور جدید همگام همانطور که ذکر گردید، به صورت اینترنتی اقدام به به ثبت آن نمایید. با توجه به اینکه برخی از دانش آموزان و والدین عزیز ممکن است با مشکلاتی در هنگام وارد نمودن اطلاعات روبه رو شوند و یا رمز عبور را به صورت نادرست وارد نمایند و همین مسئله موجب شود که نتوانند به رمز عبور صحیح دسترسی داشته باشند، توصیه ما این است که برای جلوگیری از بروز این مشکلات این کار را به متخصصین ایران تحصیل بسپارید.

 

مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟

 

 

یکی از اشتباهاتی که برخی از دانش آموزان یا اولیای محترم به هنگام تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان مرتکب می شوند ، روشن گذاشتن کلید caps lock می باشد. در این صورت رمز شما را با زمانی که این کلید خاموش باشد، دو مقدار متفاوت در نظر می گیرد. به همین دلیل شما پس از وارد نمودن رمز خود ، امکان ورود به سامانه را ندارید. به همین دلیل نهایت دقت را به هنگام درخواست رمز عبور جدید همگام لازم است داشته باشید؟

 

 

برای دریافت نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 99-1400 کلیک کنید.

 

 

یکی از سوالاتی که داوطلبان دارند در رابطه با این موضوع می باشد که در صورت اشتباه وارد نمودن رمز عبور جدید و یا فراموش نمودن کلی آن ، باز هم امکان دریافت مجدد آن را در مدرسه و یا سامانه مورد نظر خواهیم داشت؟ پاسخ به این سوال را متخصصین و کارشناسان ایران تحصیل در اختیار شما قرار خواهند داد. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

آیا ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی پایه ششم امسال نیز به صورت هماهنگ برگزار می گردد؟

در سال های اخیر شاهد برخی از تغییرات در رابطه با زمان برگزاری و همچنین  سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان بوده ایم. در سال های اخیر ثبت نام برای تیزهوشان پایه هفتم و دهم به صورت هماهنگ انجام می گرفت اما حدود دو سال است که ثبت نام پایه هفتم و هشتم از سامانه hoosh.medu.ir در زمانی متفاوت وثبت نام پایه دهم نیز از همان سامانه azmoon.medu.ir در زمان دیگر انجام می پذیرد.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان پایه دهم چه زمانی است؟

در سال های اخیر اندک جابه جایی در رابطه با زمان آزمون تیزهوشان پایه دهم صورت پذیرفته است. در سال گذشته این آزمون در فرودین ماه صورت پذیرفت که برخلاف سال های گذشته که در بهمن ماه صورت پذیرفت می باشد. در رابطه با امسال ما منتظر اطلاعیه ثبت نام از طرف آموزش و پرورش می باشیم.

 

آیا برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان هفتم نیز به رمز ورود همگام نیاز خواهیم داشت؟

من رمز عبور همگام را درست وارد می نمایم اما نمی توانم به سامانه وارد شوم آیا راهی وجو دارد؟

آیا رمز عبور همگام برای مدرسه نمونه دولتی و تیزهوشان یکسان است؟

هزینه ثبت نام مدرسه تیزهوشان چقدر است؟

من رمز عبور همگام خود را برای آزمون تیزهوشان تغییر داده ام. ایا این رمز در سامانه sampad.medu.ir نیز تغییر یافته است؟

 

 

برای دریافت پاسخ سوالات خود و همچنین کسب اطلاعات جدید می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط : 

ظرفیت مدارس تیزهوشان 99-1400

تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان 

درخواست رمز عبور جدید همگام 

رمز عبور همگام را فراموش کرده ام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.