ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تبلیغات در ایران تحصیل

ایران تحصیل به عنوان یکی از برترین سایت‌های حوزه مشاوره تحصیلی گزینه مناسبی برای اجرای پروژه‌ها و کمپین‌های تبلیغاتی و رپورتاژی است. اعتبار بالای دامنه irantahsil.org در کنار بکر بودن بستر لینک‌سازی خارجی این سایت برای برندها ترافیک ارگانیک و آگاهی از برند قابل توجهی به ارمغان می‌آورد که در بسیاری از سایت‌ها به علت حجم لینک‌های خارجی و اسپم اسکور بالا قابل دستیابی نیست.

ایران تحصیل هر ساله میلیون‌ها بازدید از اقشار گوناگون جامعه، به ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان گرامی دارد و در نتیجه برای تبلیغات در جامعه هدف جوان و نوجوان بستر مناسبی محسوب می‌گردد.

دامنه خدمات تبلیغات ایران تحصیل در دسته‌بندی زیر قرار می‌گیرند:

  • رپورتاژ آگهی
  • همکاری در فروش
  • تبلیغات بنری
  • لینک ثابت فوتر (انتهای تمام صفحات)
  • تبلیغات هدفمند
  • تولید محتوای اصولی
  • بک لینک در یک مطلب خاص با انکرتکست دلخواه (لینک پرو مکس)

خدمات رپورتاژ آگهی پیشرفته در ایران تحصیل

با توجه به تنوع مخاطبان ایران تحصیل، کاربران مختلفی از طریق جستجوی ارگانیک و تبلیغات گسترده میدانی و مجازی به این سامانه مراجعه می‌کنند. این کاربران با انواع سلایق، از دانش‌آموزان تا دانشجویان دکتری، فرهنگیان، مهندسین، وکلا و… می‌توانند بخش مهمی از جامعه مشتریان بالقوه شما را تشکیل می‌دهند.

با توجه به اعتبار بالای دامنه و صفحات ایران تحصیل، علاوه بر افزایش آگاهی از برند (brand awareness) در یک سامانه معتبر، صفحه شما از لحاظ SEO نیز تاثیر مثبت دریافت خواهد کرد.

رپورتاژ در ایران تحصیل به صورت دائمی، بدون تگ و در دسته‌بندی “پست مهمان” قرار می‌گیرد و شما می‌توانید 1 الی 3 لینک به یک دامنه در محتوای رپورتاژ خود قرار دهید. در حالت کلی تولید محتوای متنی و بصری رپورتاژ بر عهده مجموعه ایران تحصیل نیست.

یکی از نمونه‌های پرتعداد رپورتاژ موفق در سایت ایران تحصیل، پست مهمان با انکر تکست معلم خصوصی است، که با همین کوئری سایت مهمان در صدر لیست قرار دارد.

 

همکاری در فروش با ایران تحصیل

ایران تحصیل به عنوان یک پلتفرم جامع در زمینه ارائه خدمات مشاوره تحصیلی، فروش پکیج‌های مشاوره، انتخاب رشته، تست‌های شخصیت شناسی و… آماده همکاری با ارگان‌ها، شرکت‌ها و افراد حقیقی و حقوقی به صورت افیلیت مارکتینگ (affiliate marketing) است. با تکمیل فرم همکاری در فروش و انجام هماهنگی‌های لازم با مدیریت ایران تحصیل، شما می‌توانید خدمات ما را به صورت واسطه‌ای به کاربران خود ارائه دهید و بدون دغدغه جذب و مدیریت تماس‌ها و نیروی متخصص مشاوره، به کسب درآمد بپردازید.

تبلیغات بنری در ایران تحصیل

به دلیل تنوع محتوایی و سطح بالای کاربران، ایران تحصیل بازار هدف جذابی برای شرکت‌ها محسوب می‌شود. تجربه کاربری همیشه برای مجموعه ایران تحصیل اولویت دارد و به همین دلیل، تبلیغات بنری با دقت و سخت‌گیری انتخاب و محدود می‌شوند. طراحی این جایگاه‌ها به گونه‌ای انجام شده که فضایی مدرن، ساده و اثربخش ایجاد کند تا در عین احترام به کاربران، بهترین نتیجه ممکن برای شما به دست آید.

لینک ثابت فوتر در صفحات سایت ایران تحصیل

در بخش پایینی (فوتر) تمام صفحات سامانه ایران تحصیل، بخشی تحت عنوان لینک‌های مفید وجود دارد که برای تمامی صفحات ثابت بوده و از آنجا که لینک‌های این بخش فالو هستند، اعتبار بالایی از لحاظ سئو به سایت شما منتقل می‌کنند و به بهبود SEO سایت شما کمک می‌کنند. با قراردادن لینک وبسایت خود یا یکی از صفحات آن، علاوه بر اعتبار سئویی که به دست می‌آورید، شانس قابل توجهی برای دریافت ترافیک ارگانیک و کلیک مخاطب روی لینک خود پیدا می‌کنید.

بک لینک از مقالات ایران تحصیل

هر مقاله بسته به رتبه‌ و جایگاهی که در صفحه نتایج گوگل (SERP) دارد، دارای ارزش است. شما می‌توانید در هر یک از مقالات ایران تحصیل که از لحاظ مفهومی با کسب و کار و نیازتان همخوانی دارد، روی کلمه‌ کلیدی انتخابی خود، بک لینک ایجاد کنید.

این بک لینک می‌تواند از لحاظ زمانی در یکی از پکیج‌های 1ماهه، 3ماهه، 6ماهه و یک ساله در صفحه دلخواه و با انکرتکست مورد نظر شما قرار گیرد.

تبلیغات هدفمند ایران تحصیل

ایران تحصیل با تهیه مقالات ویژه‌ای برای معرفی کسب و کارها، محیطی نوآورانه برای تبلیغات هدفمند فراهم کرده است. جایگاه‌هایی که در صفحات مختلف نظیر صفحات بهترین‌ها، معرفی شرکت‌ها، آموزشگاه‌ها، دانشگاه‌ها و… وجود دارد می‌تواند متعلق به کسب و کار شما شود.

این صفحات علاوه بر اینکه شما را در دسته بهترین‌‎های حوزه‌های فعالیتی مورد نظرتان قرار می‌دهند، باعث ورود کاربران به سایت و افزایش جلب اعتماد مشتری شده و آگاهی از برند شما را افزایش می‌دهند.

ایران تحصیل در مقالات بهترین دانشگاه‌ها، بهترین آموزشگاههای زبان، بهترین رشته‌های دانشگاهی و… مرجع محسوب شده و رتبه‌بندی اعمال شده در آن میتواند ذهن کاربران را به سمت برند شما معطوف ساخته و جهت ‌دهی کند.

تولید محتوای اصولی توسط تیم فنی ایران تحصیل

شما می‌توانید محتوای متنی و بصری تبلیغات و رپورتاژ خود را به تیم تولید محتوای ایران تحصیل بسپارید. تیم حرفه‌ای تولید محتوا پس از بررسی دقیق شرایط کسب و کار شما، آنالیز رقبا، پیدا کردن مزایای رقابتی و… با رعایت اصول سئو، محتوای مناسب با نوع تبلیغات شما را تولید می‌کنند. همچنین شما می‌توانید تولید محتوای روزانه بلاگی، فروشگاهی و کپی‌رایتینگ خود را نیز به طور کامل به نویسندگان با تجربه ایران تحصیل بسپارید.

📞 شماره تماس: 02137635000

تماس با مشاور