بهترین منابع کنکور هنر 97 را برای شما داوطلب گرامی آماده کرده ایم.با توجه به فراوانی منابع کنکور هنر حتما در انتخاب منبع صحیح دقت کنید.

بهترین منابع کنکور هنر 97  یکی از مفهومی ترین منابع برای داوطلبان است.مفهومی بودن کنکور هنر 98 به معنی سخت بودن آن نیست بلکه به بین مفهوم است که هر کس به محتوای مباحث درسی و کتب درسی تسلط بیشتری دارد بهتر به این سوالات پاسخ میدهد. این تسلط بالا حاصل نمی شود مگر با مطالعه صحیح و عمقی بهترین منابع کنکور هنر 97 که برای شما آماده کرده ایم. بهترین منابع  کنکور هنر 97 یکی از بزرگترین دغدغه های داوطلبان کنکور است. برای مثال تصور کنید که منابع مناسبی تهیه نکرده اید حالا نتیجه کنکور چه میشود؟ به جرأت میتوان گفت نیمی از راه موفقیت در کنکور استفاده از منابع مطالعاتی قوی است و نکته مهم تر از همه این که آیا منابعی که تهیه می کنید با وضعیت درسی شما متناسب است یا خیر. منابع مطالعه کنکور شما اگر با سطح درسی شما اختلاف داشته باشد فهم مباحث برای شما مشکل خواهد شد.نه تنها به شما کمکی نمیکند بلکه گمراه ترتان میکند.اما نگران نباشید امروز ما در این مقاله کمکتان میکنیم تا بهترین منابع مطالعه کنکور را تهیه کنید.

 

بهترین منابع کنکور هنر 97
بهترین منابع کنکور هنر 97

برای مشاوره و معرفی بهترین منابع کنکور هنر 97 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید. شماره تماس:9099072952  پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب.

بهترین منابع مطالعه کنکور هنر 97 مشخص شد

 

بهترین منبع برای هر داوطلب با توجه به سطح درسی وی متفاوت است برای تشخیص و تعییین سطح با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید تا بهترین منابع با توجه به سطح شما معرفی شود.

بهترین منابع کنکور هنر 97 _ ادبیات

درس ادبیات یکی از مهم ترین درس های کنکور است که ظریب بالایی دارد با این که ساده به نظر میرسد ولی نتیجه گرفتن در آن تلاش زیادی می طلبد. امروز بهترین منابع برای مطالعه این درس را به شما معرفی میکنیم تا شاید کمکی هر چند کوچک به شما کرده باشیم امیدواریم استفاده لازم را ببرید.

بهترین منابع کنکور هنر 97 - ادبیات
بهترین منابع کنکور هنر 97 – ادبیات

در منابع کنکور ادبیات بهترین و جامع ترین مرجعی که میتوانیم به شما معرفی کنیم ادبیات موضوعی گاج است.

بصورت مبحث به مبحث به ادبیات پرداخته یعنی آموزش آن بصورت درس به درس نیست و مبحث-مبحث دسته بندی شده(مثلا در یک بخش به املا پرداخته در بخشی دیگر به حفظ شعر) این کتاب در دو جلد پرسش و پاسخ تدوین شده.

از ویژگی های دیگر این کتاب میتوان به این موضوع اشاره کرد که این کتاب بر اساس تست های کنکور گردآوری شده.

بهترین منابع کنکور هنر 97 _ دین وزندگی

در سال های اخیر در درس دین و زندگی کنکور هم از نکات مفهومی بسیاری استفاده شده است که کار داوطلبان را دشوار کرده و بخشی که داوطلبان بیشتر از همه مباحث در آن دچار اشتباه میشوند بخش معنی و مفهوم آیات و ارتباط دادن پیام آیات با معنی آن است.

از آن جا که بسیاری از داوطلبان کنکور در معنی کردن آیات و ارتباط آن با پیام آیات مشکل دارند اگر بیشتر در این زمینه کار کنید میتوانید نتیجه ی بسیار خوبی بگیرید.

بهترین منابع کنکور هنر 97 - دینی
بهترین منابع کنکور هنر 97 – دینی

بهترین مرجع و کتابی که برای این موضوع در نظر گرفته ایم کتاب دینی جامع میکرو گاج است که ساده بگوییم بهترین و کامل ترین مرجع کنکوری برای درس دین و زندگی میباشد.برای دانلود این کتاب در آخر همین صفحه لینک قرار داده شده.

کتب دیگری هم در این مورد میتوانید استفاده کنید ولی توصیه ما و برترین رتبه ها این کتاب است.

بهترین منابع مطالعه کنکور هنر 97 _ درس عربی

این یک فرصت استثنایی است اگر از آن استفاده کنید!

برخی داوطلبان کنکور با توجه به دشواری درس عربی تست های این درس را نمی زنند یا بیشتر اشتباه میکنند.اینجاست که رقابت برای شما آسان تر می شود حالا اگر بتوانید خود را در این زمینه قوی تر کنید نتیجه خیره کننده ای میگیرید.

برای این که درصد بالایی در این درس بزنید و نتیجه را بهبود دهید میتوانید از کتاب عربی جامع خیلی سبز (موسوی) استفاده کنید .

بهترین منابع کنکور هنر 97 – عربی

این کتاب یک مرجع کامل برای آموزش عربی و واژگان است که خیلی کمکتان میکند.

برای دانلود این کتاب آخر همین صفحه لینک قرار داده ایم.

بهترین منابع کنکور هنر 97 _ زبان انگلیسی

با توجه به این که زبان انگلیسی زبان رسمی جهان است و یادگیری آن در همه ی سطوح در جامعه رواج یافته تست هایی که برای این درس می آید دارای پیچیدگی ها و نکات خاص خود است.

همین موضوع سبب میشود حتما یک منبع جامع و کاربردی تهیه کنید که در این مقاله آن را به شما معرفی میکنیم.

بهترین منابع کنکور هنر 97 - زبان
بهترین منابع کنکور هنر 97 – زبان

 

کتابی که برای آموزش زبان معرفی میکنیم کتاب جامع مبتکران دکتر شهاب اناری است که در بین رتبه های تک رقمی و برتر کنکور بسیار محبوب است.بهترین منابع کنکور هنر 97 و دیگر رشته ها.

کتاب جامع دکتر اناری در واقع تلفیقی از چهار کتاب است که این کتاب را به چهار بخش اصلی تقسیم کرده شامل زبان پیش _ زبان سوم _ درک مطلب و واژگان جیبی.

در واقع میتوان گفت که گل سر سبد بهترین منابع کنکور هنر 97 کتاب دکتر اناری است. دانلود کتاب آخر صفحه.

برای مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی کنکور 97_آموزش روش های طلایی تست زنی  دریافت بهترین منابع کنکور هنر 97 _ کنکور انسانی 97 _روش های مطالعه و… از مشاوران مجرب سامانه ایران تحصیل کمک بگیرید تا روز کنکور با شما هستیم. شماره تماس :9099072952پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب.

 

کانال اطلاع رسانی بهترین منابع کنکور هنر 97
کانال اطلاع رسانی بهترین منابع کنکور هنر 97

 

دیگر خدمات سامانه ایران تحصیل :

منابع کنکور هنر سازمان سنجش 98

برای مشاوره با رتبه های تک رقمی درباره بهترین منابع کنکور هنر 97

برای تخمین رتبه کنکور هنر 97

برای دریافت بودجه بندی بهترین منابع کنکور هنر 97

مشاوره معرفی رشته های تحصیلی و بازار کار.

برای مشاوره و برنامه ریزی کنکور 98

مشاوره در امر ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور

درمورد انتخاب رشته دانشگاه سراسری

اطلاع از جدیدترین شیوه های مطالعه کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.