ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری

بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری

بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری

بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری در رشته های تجربی، ریاضی، انسانی، هنر، زبان متفاوت هستند. اگر می خواهید در کنکور موفق شوید بهتر است ابتدا منابع معتبری داشته باشید تا بتوانید از زحمات خود نتیجه بگیرید.در این مقاله می خواهیم برای کسانی که قصد ثبت نام در کنکور سراسری 98را دارند در هر رشته ای بهترین منابع را مطالعه نمایید و بتوانید موفقیت خود را در کنکور تضمین نمایید .در سایت ایران تحصیل ما به شما کمک خواهیم کرد که با مشاوره های منحصر به فرد و کاملا منطبق با کنکور سراسری بتوانید موفقیت خود را تضمین نمایید.

 

برای کسب اطلاع بیشتر از بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری –  افزایش سرعت تست زنی در تمامی رشته ها و برنامه ریزی رایگان کنکور 98

با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099075307 و در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) 

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری در دروس عمومی

یکی از تصورات غلطی که در بین داوطلبان کنکور در رشته های مختلف مشاهده می شود این است که بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری در دروس عمومی را فراموش می کنند و ممکن است آن را مورد بی توجهی قرار دهند.معرفی بهترین منابع کنکور سراسری به شما کمک خواهد کرد تا در این دروس با بالاترین درصد ها بتوانید موفقیت خود را تضمین نمایید.نباید از دروس عمومی غافل شد و آنها را بی اهمیت و بی توجه دانست.بالا بودن درصد های شما در دروس عمومی به شما کمک خواهد کرد که حتی اگر در دروس اختصاصی کمبودی داشته اید و یا خوب عمل نکرده اید، دروس عمومی بتوانند برای شما این ضعف را جبران کنند. بنابراین بهتر است با ما همراه باشید تا بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری را به شما معرفی کنیم.

درس ادبیات : که این در سال های اخیر به یکی از دروس بسیار دشوار تبدیل شده است بهتر است از منابع معتبر که در این زمینه بهترین کتابی که می توان به شما معرفی کنیم ،ادبیات فارسی 5گنج انتشارات مهر و ماه، همچنین از تست انتشارات نشر الگو و زبان فارسی انتشارات ذریافت با تالیف هامون سبطی از بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری برای درس ادبیات فارسی می باشند.

دین و زندگی : تست های میکرو طبقه بندی گاج برای اینکه بتوانید درصد بالایی در این درس بزنید بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری در این درس می باشد.

عربی : یکی از دروسی است که برای اکثرا داوطلبان خصوصا داوطبین کنکور تجربی و ریاضی از دروس سخت در این رشته می باشد. بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری برای درس عربی آموزش زبان عربی به زبان ساده انتشارات مبتکران است ولی از چاپ 23 به بعد با تالیف ایادفیلی حتما خریداری نمایید.

زبان انگلیسی : یکی از دروس بسیار مهم و تاثیر گذار در کنکور سراسری می باشد که متاسفانه داوطلبان در این درس بسیار ضعیف عمل می کنند.معرفی بهترین منابع کنکور در این درس کتاب 4 جلدی زبان انگلیسی نوشته آقای کیاساران از انتشارات شبقره است. اگر می خواهید از این کتاب استفاده نمایید جلد یک، دو، و سه را مطالعه نمایید و جلد چارم برای افرادی که مایل هستند در آزمون های آیلتس شرکت نمایند مناسب است.

بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری رشته تجربی

ریاضی : ریاضی از دروس سخت برای داوطلبان رشته تجربی و البته تاثیر گذار در این رشته می باشد. کتابی که مشاوران ما برای خواندن این درس پیشنهاد می دهند، کتاب کمک آموزشی ریاضی انتشارات مهر و ماه با تالیف آقای میرجلیلی می باشد.

شیمی : اگر بخواهیم بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری در درس شیمی تجربی را خدمتتان عرض نماییم در این درس دو کتاب را معرفی می کنیم که به ترتیب اولویت چنانچه مایل باشد بهتر عمل کنید، کتاب شیمی 2 مبتکران که به تالیف مهندس بازرگان می باشد و همچنین شیمی سال سوم و پیش دانشگاهی اتشارات خیلی سبز که به تالیف نیما سپهری و محمد مرعشی می باشند.

اگر می خواهید از سایر منابع کنکور تجربی آگاهی یابید و بهترین منابع در این رشته را شناسایی نمایید، بهتر است با مشاورین ما در تماس باشد تا به شما کمک کنند بهترین منابع را به شما معرفی نمایند. ذکر این نکته لازم و ضروری می باشد که اگر می خواهید عملکرد بهتری داشته باشید، ابتدا باید کتب درسی خود را به صورت کامل و دقیق مطالعه نمایید.

بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری دروس ریاضی و فیزیک

ریاضیات و حسابان : بهترین کتبی که می توان به شما معرفی کرد،کتاب های گاج سفید و نشر الگو و انتشارات خوشخوان و انتشارات فار را می توان جزو منابع خوب در این رشته معرفی نمود.

هندسه تحلیلی : از بهترین کتاب هایی که می توان معرفی نمود، کتاب های گاج سفید و نشر الگو از کتب مناسب برای این رشته می باشد.

اگر می خواهید از بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری و همه چیز در مورد کنکور ریاضی آگاهی یابید، با مشاورین ما در تماس باشید تا بهترین منابع و روش مطالعه فیزیک کنکور را به شما معرفی نمایند و با مشاوره های مناسب شما را در جهت  مطالعه صحیح و برنامه ریزی کنکور 98 اصولی هدایت نمایند.

بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری کنکور انسانی

اقتصاد : بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری در درس اقتصاد، کتاب اقتصاد مهر و ماه می باشد که درصد بالای این درس به شما کمکی زیادی در برتر شدن رتبه شما خواد داشت.

ریاضی : ضریب ریاضی برای داوطلبین کنکور انسانی بسیار مهم و ضروری است و چنانچه این درس را با درصد های بالا بزنند می توانند به میزان زیادی از رقیبان پیشی بگیرند.معرفی بهترین منابع کنکور در درس ریاضی و توصیه مشاورین ما به شما،کتاب ریاضی گاج می باشد. برای آگاهی از بودجه بندی کنکور انسانی روی عبارت کلیک کنید .

بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری در دروس مختلف و رشته های مختلف کنکور یک کتاب و یک انتشارات نمی باشد. معرفی بهترین منابع کنکور و بانک سوالات کنکور را مشاورین ما در تمامی رشته های کنکور سراسری به شما ارائه خواهند داد. بهتر است با مشاورین ما در تماس باشید تا به شما کمک کنند از بهترین روش های مطالعه آگاهی یابید.

 

برای کسب اطلاع بیشتر از بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری در تمامی رشته ها

با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099075307 و در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران)

  پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

کانال اطلاع رسانی بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری

کانال اطلاع رسانی بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری

مطالب مرتبط : 

چگونه رشته پزشکی قبول شویم

فنون تست زنی بدون معلومات

نکات طلایی موفقیت در کنکور در کمترین زمان

مشاوره تضمینی کنکور 98 

زمان برگزاری کنکور 98

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور