ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

بهترین آموزشگاه های زبان تجریش در سال 1403 + شهریه

 • دسته بندی: ,
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
بهترین آموزشگاه های زبان تجریش
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بهترین آموزشگاه های زبان تجریش سال 1403 از نظر کاربران، امکانات، شهریه و سطح علمی و کیفیت آموزشی اعلام شد. در اعلام این مراکز زبان تخصصی تجریش توسط ایران تحصیل تمامی نکات، امکانات و موارد مهم که از الزامات انتخاب موسسه آموزش انگلیسی که یک کلاس زبان خوب در محدوده تجریش داشته باشد بررسی شده، پس اگر شما هم در جستجو یک مرکز آموزش تضمینی زبان در تجریش هستید یا به دنبال موسسه زبان حرفه ای در زمینه آیتلس و تافل در این محدوده هستید حتما تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

لیست بهترین آموزشگاه های زبان تجریش 1403

افرادی که مایل به ثبت نام در کلاس‌های آموزش زبان منطقه تجریش هستند، برای اینکه بتوانند آموزش اصولی و به روز را دریافت کنند، باید ابتدا از فهرست بهترین آموزشگاه های زبان این منطقه اطلاعات داشته باشند. برای سهولت دسترسی، در ادامه لیست بهترین آموزشگاه های زبان منطقه تجریش تهران که افراد بیشترین میزان استقبال را دارند ارائه کرده‌ایم.

آموزشگاه نشانی تلفن
موسسه آموزش آزاد زبان ترمیک پسرانه سفیر گفتمان تجریش تجریش، خیابان دکتر شریعتی ۰۲۱۲۲۲۳۶۰۱۸
موسسه زبان انگلیسی سفیر شعبه شریعتی شریعتی، نرسیده به میدان قدس، بین خیابان تدین و مهنا، روبروی تأمین اجتماعی، پلاک ۲۰۰۵ ۰۲۱۲۲۷۳۲۰۷۹
آموزشگاه زبان ادیب تجریش خیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس، آموزشگاه زبان ادیب ۰۹۱۲۴۱۰۴۰۵۱

 ۰۲۱۲۲۷۴۶۳۷۵ 

آموزشگاه زبان هرمس شریعتی شریعتی، خیابان رضایی، نبش بن بست عابدی، پلاک ۳۰ ۰۲۱۲۲۲۱۴۶۴۴
موسسه زبان دانش پژوهان ایساتیس شریعتی، نرسیده به میدان قدس، روبروی داروخانه طالقانی، کنار آژانس مسافرتی تعطیلات، پلاک۱۹۶۳ ۰۲۱۲۲۲۳۹۴۴۰
آموزشگاه زبان رایا پیام تجریش تجریش، میدان قدس، اول شریعتی، بن بست پلیس+۱۰، ساختمان پایا ۰۲۱۲۲۷۴۹۰۹۲
گروه آموزشی زبان ثنا تهران، شریعتی، نرسیده به میدان قدس، جنب نمایشگاه اتومبیل سروش 02122740435
موسسه زبان سها تهران، تجریش، ابتدای شریعتی ،روبروی داروخانه طالقانی 02122718900
گویش اندیشان پردا تهران، تجریش، میدان قدس، خیابان دزاشیب، روبروی آتش نشانی 02122709032
آموزشگاه زبان انگلیسی – آوید تجریش، خیابان شریعتی، کوچه رفعت 02122729478
آکادمی زبان کارآمد تجریش ، خیابان فناخسرو، سه راه جعفرآباد، خیابان جعفری 02122757139
مکالمه زبان انگلیسی به روش CLC تهران، ضلع شمال شرقی، میدان تجریش ، بالای کفش ملی 02122732426
آموزشگاه زبان کیش – شعبه تجریش تهران، میدان تجریش، خیابان جعفرآباد، بالاتر از مرکز خرید تندیس 02122716578
کانون زبان ایران – شعبه تجریش تهران، میدان تجریش، خیابان ولیعصر، رو به روی پمپ بنزین باغ فردوس 02122752202
موسسه زبان برنا خیابان ولیعصر، مقابل باغ فردوس (نرسیده به میدان تجریش) 02122747658

جهت آشنایی با ثبت نام کلاس کانون زبان ایران کلیک کنید.

معرفی بهترین آموزشگاه های زبان تجریش تهران

امکانات بهترین آموزشگاه های زبان تجریش

مهم‌ترین معیارها و ملاک‌هایی که باعث پیشرو شدن موسسه زبان انگلیسی تجریش نسبت به سایر موسسه‌ها می‌شود امکانات مختلفی است که این مؤسسات در اختیار زبان پژوهان قرار می‌دهند. فراهم کردن یکجای خدمات باکیفیت در آموزشگاه زبان حرفه ای تجریش کار ساده‌ای نیست. بنابراین اگر نیازمند داشتن دوره آموزشی مناسب یا بهترین کلاس زبان تجریش هستید، باید حتماً ویژگی‌ها و ملاک‌های زیر را در این مؤسسات پیدا کنید.

برای آشنای با 8 بهترین آموزشگاه های زبان قیطریه کلیک کنید.

✅ برخورداری از بهترین شرایط مطابق با استانداردهای جهانی

بهترین آموزشگاه های زبان تجریش که به عنوان آموزشگاه آیلتس تجریش یا آموزشگاه تافل تجریش دخترانه یا پسرانه شناخته می شوند، آموزشگاهی هستند که بهترین محیط آموزشی را به لحاظ استانداردهای جهانی داشته باشد. منظور از این شرایط، شرایط فیزیکی و شرایط آموزشی موسسه است.

بیشتر آموزشگاه های زبان خوب تجربش سعی می‌کنند با در نظر گرفتن سن و سطح دانش اولیه زبان آموزان بهترین دوره آموزش را پیشنهاد کنند و از ابتدا تا آخر برای دستیابی به نتیجه مطلوب در کنار زبان آموزان باشند.

برای اطلاع از بهترین آموزشگاه زبان تهران کلیک کنید.

آموزش زبان تضمینی تجریش

برای دسترسی به نتایج آزمون کانون زبان ایران وارد لینک شوید.

✅ سطح کیفی بالای دوره‌های آموزشی

بهترین آموزشگاه‌ های زبان تجریش سعی می‌کنند که با همکاری با اساتید مجرب و استفاده از روش‌های آموزشی به روز دنیا و تألیف منابع متناسب با استانداردهای دانشگاه مانند آکسفورد کمبریج و میشیگان در انتخاب منابع از سایر رقبا که از روش‌ها و منابع قدیمی بهره می‌برند، متمایز شوند. بنابراین هنگام انتخاب کلاس زبان خوب تجریش سعی کنید به کیفیت آموزش نیز توجه داشته باشید و حتما بررسی کنید که این موسسات که به عنوان آموزش زبان تضمینی تجریش فعالیت دارند، چه سطح از کیفیت آموزشی را ارائه می کنند.

✅ بهره‌مندی از بهترین اساتید حال حاضر کشور

اساتید بهترین آموزشگاه‌ های زبان منطقه تجریش تهران سعی می‌کنند از با تجربه‌ترین اساتید شهر تهران استفاده کنند و رضایت زبان آموزان نیز اثبات کننده این مدعا است. اگر می‌خواهید از یک کلاس زبان خوب در منطقه تجریش بهره‌مند شوید، حتماً اساتیدی را انتخاب کنید که نمره آیلتس آنها ۸ به بالا باشد.

برای مشاهده 7 آموزشگاه زبان انگلیسی برتر ولنجک روی لینک کلیک کنید.

✅ علم به روز مدرسین آموزشگاه های زبان منطقه تجریش

اساتید آموزشگاه های تخصصی تجریش باید تلاش کنند تا علم خود را به روز نگه دارند و آزمون‌های آیلتس و مهارت‌های آزمون را تحلیل نمایند. علاوه بر این ماک‌هایی که در این مؤسسات توسط اساتید برگزار می‌شود، باید نزدیک به آزمون‌های تافل و آیلتس باشد و زبان آموزان نتایجی که در آزمون‌ها کسب می‌کنند، بسیار نزدیک به آزمون‌های آزمایشی باشد که توسط اساتید مجرب آموزشگاه ها طراحی می‌شود.

✅ بهره‌مندی از بهترین و به روزترین متد آموزش زبان

آموزشگاه زبان حرفه ای تجریش باید خود را از دیگر مؤسسات آموزش زبان با ارائه بهترین متدها متمایز کند. به طور مثال در موسسه زبان انگلیسی تجریش دخترانه و پسرانه از متد LQUICK استفاده می‌شود که این متد نتیجه سال‌ها تحقیق در مباحث زبانشناسی، روانشناسی و تلفیق آن با علم آموزش است.

✅ استفاده از منابع آموزشی معتبر

یکی از مهمترین عواملی که در فرایند آموزش بسیار مهم است، داشتن منابع درست آموزشی است. بهترین آموزشگاه‌ های زبان تجریش، از منابع به روز دنیا استفاده می‌کنند و همین امر باعث می‌شود که این مؤسسات از آموزشگاه هایی که از سیستم آموزشی منسوخ استفاده می‌کنند، پیشی بگیرند. بنابراین هنگام انتخاب بهترین آموزشگاه های زبان تجریش موسسه‌ای را انتخاب کنید که از منابع مورد تأیید دانشگاه مطرح دنیا استفاده می‌کنند.

برای اطلاع از بهترین آموزشگاه های زبان اقدسیه کلیک کنید.

✅ ارائه مشاوره در طول‌ ترم

مؤسسات آموزش زبان حتماً باید در پایان هر جلسه وضعیت دانشجویان را بررسی کرده و مشاوره‌های لازم را به دانش‌آموزان ارائه نمایند. بهترین آموزشگاه زبان منطقه تجریش آموزشگاهی است که برای هر فرد مشاوره خصوصی ارائه می‌کند و سطح دانش و پیشرفت دانشجویان ثبت می‌شود و سعی دارند که برای رفع نقاط قوت و ضعف زبان آموزان تلاش کنند. هنگام پیدا کردن کلاس زبان خوب تجریش باید به مشواره هایی که دریافت خواهید کرد، توجه کنید.

✅ ارائه کلاس‌ های آموزش زبان آنلاین

بهترین آموزشگاه ‌های زبان تجریش آموزشگاهی هستند که نه تنها خدمات حضوری، بلکه خدمات مجازی آموزش زبان را نیز ارائه می‌کنند از جمله  کلاس آنلاین کانون زبان ایران که متقاضیان زیادی دارند، چرا که در این صورت افرادی که ساکن شهرستان‌ها هستند نیز می‌توانند به اساتید مجرب دسترسی داشته و مجبور به صرف هزینه گزاف برای استفاده از خدمات حضوری نخواهند بود.

برای آشنایی با بهترین آموزشگاه های زبان تهران روی لینک کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بهترین آموزشگاه های زبان تجریش

برای ثبت نام در آموزشگاه زبان منطقه تجریش ابتدا باید تعیین سطح شوید تا سطح زبان شما مشخص بشود و در دوره نزدیک به سطح زبان خود حضور پیدا کنید. توجه داشته باشید که انتخاب کلاس زبان خوب تجریش دخترانه و پسرانه بسیار اهمیت دارد.

جهت اطلاع از مراحل ثبت نام در هر یک از آموزشگاه های زبان تجریش باید با شماره تلفن‌هایی که در جدول فوق ذکر شد تماس بگیرید تا از شرایط اسم نویسی در بهترین کلاس زبان تجریش اطلاع پیدا کنید.

نحوه ثبت نام در بهترین آموزشگاه های زبان تجریش

شهریه بهترین آموزشگاه های زبان تجریش

هنگامی که در مؤسسات آموزشی منطقه تجریش ثبت نام می‌کنید، حتماً باید به موضوع پرداخت شهریه و اینکه در چه کلاسی ثبت نام کرده‌اید، توجه داشته باشید. شهریه دوره عمومی، خصوصی، فشرده و نیمه فشرده با یکدیگر تفاوت دارند.

علاوه بر این برگزاری دوره‌های آیلتس و دیپلم زبان نیز با یکدیگر متفاوت است. به همین دلیل باید هزینه متفاوتی را پرداخت کنید. برای کسب اطلاعات از هزینه کلاس زبان انگلیسی می‌توانید با آموزشگاه های زبانی که در قسمت قبل به آنها اشاره کردیم تماس بگیرید.

برای اطلاع از بهترین آموزشگاه های زبان نیاوران روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطالب

افرادی که مایل هستند در بهترین آموزشگاه های زبان تجریش دوره ببینند، حتماً باید آموزشگاه های زبانی را انتخاب کنند که خدمات حرفه‌ای و بهترین کلاس آموزشی را ارائه می‌کنند. از مهمترین معیارها و ویژگی‌هایی که آموزشگاه زبان حرفه ای تجریش دخترانه و پسرانه را از دیگر مؤسسات جدا می‌کند، برخورداری از اساتید مجرب و فضای آموزشی به روز می‌باشد. بنابراین هنگام انتخاب آموزشگاه زبان خوب تجربش باید به مهمترین امکانات که ارائه می کنند، توجه داشته باشید.

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات مفیدی را در خصوص بهترین آموزشگاه های زبان منطقه تجریش که به عنوان آموزشگاه آیلتس تجریش و آموزشگاه تافل تجریش شناخته می شوند، ارائه کنیم. برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانید با همکاران ما در آکادمی ایران تحصیل تماس بگیرید تا شما عزیزان را در این زمینه یاری نمایند.

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

3/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ویژگی بهترین آموزشگاه های زبان تجریش چیست؟

از مهمترین ویژگی‌های بهترین آموزشگاه های زبان تجریش که باید به آن توجه داشته باشید برخورداری از اساتید مجرب و فضای آموزشی مطابق با استانداردهای جهانی می‌باشد.

 بهترین آموزشگاه های زبان تجریش کدامند؟

در این مقاله فهرست بهترین بهترین آموزشگاه های زبان تجریش را ارائه کردیم.

برای دریافت مشاوره در ارتباط با انتخاب بهترین آموزشگاه های زبان تجریش چه باید کرد؟

برای دریافت مشاوره در این خصوص می‌توانید با همکاران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • لیست مدارس آموزش از راه دور

  لیست مدارس آموزش از راه دور 1403 + زمان و شرایط + هزینه

  اطلاع از لیست مدارس آموزش از راه دور کمک می‌کند تا شما بتوانید از میان مدارسی که به صورت غیر حضوری فعالیت دارند؛ مدرسه‌ای که از نظر شما امکانات بهتری در اختیارتان قرار می‌دهد را انتخاب کنید. مدارس آموزش از...
 • ثبت نام کلاس کانون زبان ایران

  ثبت نام کلاس کانون زبان ایران + راهنما ثبتنام اینترنتی ili.ir

  ثبت نام کلاس کانون زبان ایران آغاز شد. کانون زبان ایران اخیرا از طریق سامانه‌های ili.ir و ilireg.ir اعلام کرده است که علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام مراحل موجود در سامانه را انجام دهند. همچنین داوطلبانی که قبل مهلت تعیین...
 • پرداخت شهریه کانون زبان ایران

  پرداخت شهریه کانون زبان ایران 1403 + راهنما اینترنتی | irantahsil

  پرداخت شهریه کانون زبان ایران به صورت آنلاین امکان‌پذیر است و زبان پژوهان می‌توانند با محاسبه شهریه هر ترم با توجه به فاکتورهایی از جمله نوع شعبه، گروه سنی، نوع و سطح زبان و نحوه برگزاری کلاس به صورت لحظه‌ای...
 • بهترین آموزشگاه های زبان پاسداران

  بهترین آموزشگاه زبان پاسداران سال 1403 + نظرات | irantahsil

  بهترین آموزشگاه زبان پاسداران با توجه به نظرات کاربران و معیارهای مختلفی از جمله شهریه و امکانات آن ها اعلام شد. در لیستی که در ادامه این مقاله از ایران تحصیل مشاهده خواهید کرد، همه نکاتی که کلاس زبان خوب...
تماس با مشاور