برنامه ریزی کنکور 98

برای موفقیت در کنکور امسال یکی از مهم‌ترین اصولی که هر دانش آموز و داوطلب باید رعایت نماید، در رابطه با برنامه ریزی کنکور 98 است. شاید این “ضرب‌المثل وقت طلا” است را کلیشه‌ای و تکراری بدانید. اما معنای آن را زمانی متوجه خواهید شد، که نتیجه کنکور را دریافت می‌نمایید و اگر این نتیجه همان نتیجه مورد انتظار و دلخواهتان نباشد،به اهمیت زمان و تلاش آن موقع پی خواهید برد.

روش صحیح درس خواندن کنکور ، با نحوه مطالعه دروس برای امتحانات و… بسیار متفاوت می‌باشد. افزایش سرعت تست زنی کنکور یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت برای شما محسوب می‌گردد. عاملی که در امتحانات دبیرستان شاید عاملی مهمی نباشد. بنابراین برای داشتن برنامه ریزی کنکور 98 به صورت صحیح و اصولی، بهتر است از بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری نیز استفاده نمایید.

برنامه ریزی کنکور 98 انواع مختلفی دارد که از جمله آن می‌توان به برنامه‌ریزی روزانه، هفتگی و ماهانه اشاره نمود. بسته به شما و نوع نیازتان هریک از این برنامه‌ریزی‌ها به جای خود می‌تواند مفید به فایده باشد و کمک فراوانی به شما جهت موفقیت خود بنماید. تکنیک‌های تست زنی و تمرین آن را باید از جمله برنامه ریزی خود برای درس خواندن قرار دهید.

 

جهت اطلاع از برنامه ریزی کنکور 98 و برنامه ریزی رایگان کنکور 98 ، قبولی در رشته پزشکی و پیرا پزشکی، کسب رتبه تک رقمی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

برنامه ریزی رایگان کنکور 98

 

برنامه ریزی رایگان کنکور 98
برنامه ریزی رایگان کنکور 98

 

اگر مطالب قبلی را به خوبی مطالعه نموده باشید، شاید به اهمیت برنامه ریزی کنکور 98 پی برده باشید. اما ممکن است با خود بگویید چگونه این برنامه ریزی را انجام دهم؟ بهتر است از چه نوع برنامه ریزی استفاده نمایم؟ حتی در صورت طرح یک برنامه ممکن است از عمل کردن بدان ناتوان باشید. به همین دلیل ما  برنامه ریزی رایگان کنکور 98 را برای شما تدارک دیده‌ایم.

داوطلبان گروه آزمایشی تجربی که در سال گذشته موفق به کسب رتبه مجاز نشده‌اند و یا نتوانسته‌اند در کنکور موفقیت لازم را کسب نمایند، با توجه به تغییر کتب، مخصوصاً کتب زیست شناسی، تاثیر معدل بر کنکور سراسری 98 ، مسائل و مشکلات زیادی برای آنان مطرح می‌گردد. بنابراین این دسته از داوطلبان بسیار نیازمند برنامه ریزی رایگان کنکور 98 می‌باشند.

مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور یکی از مهم‌ترین عوامل و فاکتورهای موفقیت محسوب می‌شود. بنابراین برای داشتن برنامه ریزی کنکور 98 می‌توانید با مشاورین ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید. برنامه ریزی رایگان کنکور 98 ، یکی از خدماتی است که متخصصین ما در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکور قرار می‌دهند. برای استفاده از این امکان، کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

برنامه ریزی کنکور 98 به صورت برنامه روزانه، هفتگی و ماهانه می باشد.

 

 

نحوه برنامه ریزی کنکور 98

برای داشتن مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری درست و اصولی نیازی به خودکشی کردن نیست. اگر می‌خواهید موفقیت خود را تضمین نمایید باید اصولی و درست گام بردارید. تلاش کردن بسیار مهم است و قطعاً نتیجه دلخواه را به همراه خواهد داشت. اما آنچه شما در برنامه ریزی کنکور 98 بدان نیازمند می‌باشید، آگاهی نسبت به اصول برنامه ریزی و نحوه عمل کردن بدان می‌باشد.

گاها شاهد این جمله از سوی برخی از دانش آموزان و یا والدین می‌باشیم که اگر می‌خواهید در کنکور موفق شوید، باید همه چیز و همه تفریحات و… را کنار بگذارید تا موفقیت مورد انتظار را کسب نمایید. آنچه ما در برنامه ریزی رایگان کنکور 98 به دانش آموزان و داوطلبان آموزش می‌دهیم، داشتن تفریح و سرگرمی در کنار درس می‌باشد.

برای انجام برنامه ریزی کنکور 98  ابتدا ساعات خود را تقسیم نمایید. تمامی کارهایی که معمولاً در طول روز انجام می‌دهید را در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که مهم‌تر از پیاده سازی برنامه ریزی، شما نیازمند عمل بدان می‌باشید. بنابراین لازم است که با برنامه ریزی روزانه کنکور درست به پیش بروید. داشتن برنامه صحیح و اصولی موجب موفقیت می گردد و پیشرفت تضمینی شما خواهد شد.

 

برنامه ریزی هفتگی برای کنکور

 

برنامه ریزی هفتگی برای کنکور
برنامه ریزی هفتگی برای کنکور

 

 برنامه ریزی کنکور شامل انواع مختلفی می باشد که هر داوطلب می‌تواند با توجه به مزایا و همچنین نوع هدف و… خود آن را به کار ببرد. بنابراین برای داشتن برنامه ریزی کنکور 98 می‌توانید از برنامه ریزی هفتگی و مشاوره تلفنی کنکور 98 استفاده نمایید. داشتن برنامه هفتگی بدین صورت است که مثلاً شما تعیین می‌کنید که در طول یک هفته، چند ساعت مطالعه داشته باشید.

برای این نوع برنامه ریزی می‌توانید تعداد ساعاتی را که در طول هفته جزو اوقات بیکاری شما محسوب می‌گردد را محاسبه نمایید. سپس دروسی که لازم است مطالعه نمایید را یادداشت کنید. ساعاتی که بهترین یادگیری را در طول روز خواهید داشت را می‌توانید به دروسی که برایتان سخت‌تر است اختصاص دهید و به صورت دقیق میزان این ساعات را محاسبه نمایید.

ما در برنامه ریزی کنکور 98 و مشاوره تلفنی کنکور به نکته بسیار مهمی دقت می‌نماییم. ساعات حقیقی در نظر گرفته شده برای مطالعه و ساعاتی که به صورت واقعی به مطالعه می‌پردازید را یادداشت نمایید. آگاهی نسبت به دانستن این تفاوت بسیار مهم است. بنابراین واقع بینی در رابطه با طرح برنامه و ساعات مطالعه را می‌توان از جمله نکات بسیار مهم در این زمینه دانست.

 

برنامه ریزی کنکور 98 توسط ایران تحصیل

 

ایران تحصیل و تیم متخصص آن ، خدمتی را تحت عنوان برنامه ریزی رایگان کنکور 98 برای کلیه داوطلبان به وجود آورده اند. با استفاده از این امکان، تمامی داوطلبان عزیز می توانند به صورت کاملا درست و با اطمینان بالا به برنامه ریزی کنکور 98  پردازند. مشاورین ما با تجربه چندین ساله خود در جهت کمک به تمامی داوطلبان آماده می باشند.

برنامه ریزی کنکور 98 پیچیدگی های بیشتری نسبت به برنامه ریزی در سال های قبل خواهد داشت. با توجه به اینکه دروس مهم در برخی از گروه های آزمایشی دچار تغییراتی در  کنکور سراسری 98  شده است، این مسئله موجب گردیده که داوطلبانی که باید برای اولین بار این دروس را مطالعه نمایند، دچار سردرگمی و تغییراتی شوند. به همین دلیل توصیه می نماییم از برنامه ریزی رایگان کنکور 98 استفاده نمایید.

برای استفاده از برنامه ریزی کنکور 98 و تست زنی بدون معلومات کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، مشاورین ما آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز می باشند. همچنین با استفاده از همین شماره تماس ها نیز، می توانید از امکان برنامه ریزی رایگان کنکور 98 بهره مند گردید.

 

جهت اطلاع از برنامه ریزی کنکور 98 و برنامه ریزی رایگان کنکور 98 ،  قبولی در رشته پزشکی و پیرا پزشکی، کسب رتبه تک رقمی ، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی برنامه ریزی کنکور 98
کانال اطلاع رسانی برنامه ریزی کنکور 98

بیشتر بدایند

زمان برگزاری کنکور 98

برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور

برنامه ریزی سه ماهه کنکور

مصاحبه با نفرات برتر کنکور

رشته اتاق عمل بدون کنکور

رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی

رشته هوشبری بدون کنکور

منابع کنکور انسانی 98

فهرست حذفیات کنکور سراسری 98

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ 

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98

برنامه ریزی رایگان کنکور 98 – 99

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.