برنامه ریزی کنکور

برنامه ریزی کنکور سراسری از نظر رتبه های تک رقمی کنکور

برای دریافت برنامه ریزی کنکور سراسری با روش ایران تحصیل با شماره های زیر تماس بگیرید

 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

 

برنامه ریزی کنکور سراسری یکی از ارکان موفقیت رتبه های تک رقمی کنکور بوده و هست و اکثر داوطلبانی که از برنامه ریزی اصولی و درستی برای کنکور استفاده کرده اند به موفقیت های چشمگیری در این آزمون بزرگ دست یافته اند از جمله فواید برنامه ریزی کنکور تسلط داشتن بر مباحث درسی که مطالعه شده و مباحث درسی که باقی مانده است اما با توجه به تجربیاتی که در این زمینه داشته ایم به جرات می توان گفت که موفقیت در این آزمون بزرگ بدون داشتن یک برنامه ریزی صحیح و علمی موفقیت در آزمون برای هیچ داوطلبی محقق نشده و نخواهد شد پس با توجه به اهمیتی که برنامه ریزی کنکور در موفقیت شما خواهد داشت به شما عزیزان توصیه می کنیم که حتما قبل از شروع مطالعه برای کنکور یک برنامه خوب و حساب شده برای خود داشته باشید در این زمینه به شما عزیزان توصیه می کنیم برای دریافت یک برنامه ریزی قوی و اساسی کنکور از مشاوران رتبه برتر ایران تحصیل کمک بگیرید و از تجربیات موفقیت این رتبه ها استفاده کنید.

برنامه ریزی کنکور سراسری باید جامع اصولی و کاربردی باشد و با توجه به اصول برنامه ریزی کنکور طراحی شود چه بسا داوطلبانی که با پرداخت هزینه های هنگفتی جهت مشاوره و برنامه ریزی کنکور در موسسات نامعتبر اقدام به مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری کرده اند و با راهنمایی های نادرست نه تنها به هدف خود نرسیده اند بلکه از آن دور شده اند پس توصیه می کنیم قبل از اقدام به انتخاب مشاور از رزومه آن مطلع باشید و از مراجع صحیح اقدام به اخذ مشاوره و برنامه ریزی رایگان نمایید امروز مفتخریم با جمعی از مشاوران برتر و رتبه های تک رقمی مرجعی صحیح و اصولی برای مشاوره و انتخاب رشته شما عزیزان هستیم.

جهت دریافت مشاوره رایگان کنکور – برنامه ریزی رایگان کنکور و دیگر خدمات مرکز مشاوره ایران تحصیل با 9099072952 ( استان تهران) یا 9099072952 تماس بگیرید

9 مرحله مهم برنامه ریزی کنکور سراسری ایران تحصیل

برنامه ریزی کنکور شامل ابعاد بسیار گسترده ای خواهد بود که تعدادی را برای شما بیان می کنیم :

1 – ابتدا باید بررسی شود سطح تسلط شما عزیزان روی کنکور چقدر است؟

2 – بررسی زمانی که از استارت این برنامه تا کنکور سراسری مانده است

3 – بررسی ضرایب دروس گروه آزمایشی شما

4 – بررسی تعداد سوالاتی که از مباحث درسی به طور متوسط در کنکور مطرح می شود به عنوان مثال ضریب مثلثات در ریاضیات

5 – بررسی حذفیات کنکور سراسری مربوط به آن سال

6 – با توجه به زمان شما و مباحث درسی موجود یک برنامه ریزی اصولی برای شرکت در کنکور سراسری طراحی می شود که بیشترین بازدهی را با کمترین مطالعه داشته باشید.

7 – معرفی پر بازده ترین کتب کمک درسی با توجه به سطح علمی و زمانی که در اختیار دارید.

8 – طراحی برنامه های روزانه متفاوت با دنبال کردن اهداف کوتاه مدت و بلند مدت که موفقیت شما را تضمین خواهد کرد.

9 – و اینجا مهم ترین مرحله برنامه ریزی کنکور سراسری است که شما چطور آن را عملی کنید و پس عامل اصلی خود شما خواهید بود.

برنامه ریزی کنکور سراسری واقعا گام حیاتی و موثری در موفقیت شماست در حالی که شاید شما چندین بار در کنکور سراسری شرکن کرده و بدون برنامه صحیح و مطالعه مفید نتیجه نگرفته اید دور از انتظار هم نیست اگر حتی روزانه 10 ساعت مطالعه داشته باشید و بازهم موفق نشوید اما امروز دیگر زمان موفقیت شماست بسیاری از رتبه های تک رقمی کنکور گرد هم آمده اند تا راه موفقیت شما را هموار سازند.

نحوه صحیح برنامه ریزی کنکور 97

تا اینجا از عوامل مهم در برنامه ریزی کنکور 97 مطالبی را بیان نمودیم. حال می خواهیم تا جهت برنامه ریزی کنکور 97 اصول و قواعد منظمی را در اختیارتان قرار دهیم. برای برنامه ریزی کنکور 97 اولین نکته ای که باید مدنظر داشته باشید این است که می بایست هدف خود را تعیین کرده باشید و توانسته باشید در جهت تنظیم برنامه ریزی کنکور 97 زمانی را که در طول روز برای مطالعه هر درس اختصاص می دهید، مشخص کرده باشید. اکنون باید برنامه را تنظیم کنید که بتوانید مطابق با این برنامه ریزی کنکور 97 از این زمانی که دارید بیشترین استفاده را ببرید. حال سوال این است که چگونه؟

برنامه ریزی کنکور سراسری زمانی موفق خواهد بود که تمام اصول مشاوره و روانشناسی افراد در آن مورد استفاده قرار گرفته باشد به عبارتی دیگر برنامه ریزی برای کنکور صحیح خواهد بود که در آن تمام روش های مطالعه کنکور – نکات جمع بندی کنکور – اصول و قواعد تست زنی – منابع مطلعاتی صحیح و … در آن لحاظ گردد به عنوان مثال در مواردی دیده شده که داوطلبانی اکثر وقت مفید مطالعه خود را روی مباحثی داشته اند که این مطالب در کنکور آن دوره جز حذفیات بوده و یا تعداد تست هایی که از آن مباحث در کنکور آمده تناسب زمانی با زمان مطالعه وی روی آن مباحث نداشته لذا داوطلبان دقت کنند که اگر شخصی برنامه ریزی کنکور آن ها را انجام می دهد این نکات را رعایت کرده باشد.از دیگر موارد نادرستی که بارها در برنامه ریزی کنکور داوطلبان مشاهده شده این موضوع است که قبل از برنامه ریزی برای آن ها سطح تسلط داوطلب به مباحث سنجیده نشده و به جای اینکه داوطلب از پایه به مطالعه و برنامه ریزی دروس بپردازد سطحی و مقطعی به مباحث وارد شده و شکستی سخت را تجربه کرده است.

فهم کامل یک درس زمانی برایتان محرز خواهد شد که بدون مشکل بتوانید ابتدا پاسخ تست ها را بصورت تشریحی بدهید و سپس به دنبال راه حلی بگردید که بتوانید راه حل کوتاهتری برای رسیدن به جواب پیدا کنید. این توانایی تنها با تمرین و تمرین و تمرین است که حاصل می گردد. مشاوران ایران تحصیل می توانند روش های صحیح مطالعه دروس و تکنیک های تست زنی کنکور را در جهت برنامه ریزی کنکور 97 در اختیارتان قرار دهند.

 

تاثیر آزمون های آزمایشی در برنامه ریزی کنکور

با توجه به این که بسیاری از داوطلبان کنکور اولین باری است که در چنین آزمون بزرگی شرکت می کنند و طبیعتا دارای استرس بالایی خواهند بود که همین موضوع می تواند در بسیاری از موارد سبب شکست در آزمون شود پس با توجه به این موضوع و پاره ای از دلایل دیگر اکثر مشاوران کنکور به داوطلبان توصیه می کنند که در آزمون های آزمایشی کنکور شرکت نمایند تا هم از استرس آن ها کم شود و همین که با نحوه طراحی سوالات کنکور و تست زنی آشنا شوند در ضمن با توجه به این که بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری اکثر تایم خود را صرف مطالعه دروس می کنند و فقط به برنامه هایی که مشاور در اختیارشان قرارداده توجه میکنند می توان گفت آزمون های آزمایشی با کیفیت می توانند ارزیابی و تحلیل صحیحی از عملکرد شما – مشاورتان و برنامه ریزی کنکوری که برایتان طراحی شده است باشد.

 

 

کانال برنامه ریزی کنکور
کانال برنامه ریزی کنکور

مطالب مرتبط :

2 نظر برای «برنامه ریزی کنکور سراسری 97»

  • رشتم تجربي بوده مقطع تحصليم كارداني پيوسته بود رشته نقشه كشي ايا براي كارشناسي پيش دانشگاهي لازمه يا نه

  • سلام با توجه به اینک شما کاردانی رشته نقشه کشی دارین همین کاردانیتون معادل پیش دانشگاهی محسوب میشه و می توانید در کارشناسی پیوسته انتخاب رشته نمایید و شما هم جهت اطلاع از رشته های کارشناسی با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.