تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

بدون آزمون پيام نور – شرایط ثبت نام در رشته های بدون آزمون پیام نور

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

بدون آزمون پیام نور

بدون آزمون پیام نور

بدون آزمون پیام نور

داوطلبان گرامی برای اطلاع از بدون آزمون پیام نور از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099072952  و در صورت شلوغی خطوط با  9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرید.

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل .

بدون آزمون پیام نور که همگان با آن آشنا هستند بالاخص افرادیکه زمان کمتری برای شرکت در کلاس ها دارند. چند سالی است که با افزایش خواهان برای ورود به دانشگاهها ، شرایط و ضوابط دانشگاهها هم تغییر کرده است. و این به این معناست که دانشجویان امکانات بیشتری را در اختیار دارند تا با شرایط زندگی خود نوع دانشگاهی را که می خواهند انتخاب نمایند. در نوشته زیر شرایط و نحوه ثبت نام دربدون آزمون دانشگاه پیام نور را پیگیری کنید.

ثبت نام بدون آزمون پیام نور یکی از مواردی است که طی سالیان به گزینه های انتخابی این دانشگاه اضافه شده است. همانطور که همه ما در جریان هستیم، یکی از بزرگ‌ترین و وسیع‌ترین دانشگاه‌ها در کشور مراکز و واحدهای تحت‌پوشش دانشگاه پیام‌نور هستند که تعداد قابل‌توجهی از داوطلبان ورود به آموزش عالی را پوشش می‌دهند. این دانشگاه براساس روش آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری بنا شده است و دارای متد آموزشی خاصی می باشد. آموزش نیمه حضوری  شکلی است که هر مرکز آموزشی در انتخاب و کاربرد راه‌کارهایی برای استفاده از یک یا چند نوع مواد آموزشی، رسانه و سایر وسایل ارتباط جمعی توانا باشد. آموزش نیمه حضوری، نظام آموزشی است که، با بهره‌گیری از فناوری آموزشی، استفاده از کتاب‌های درسی خود آموز و دانشجو محور در یادگیری، ضرورت حضور دانشجو در کلاس‌های درسی را کاهش می‌دهد. در واقع می‌توان کلاس‌های تدریس را به کلاس‌های مرور درس و رفع اشکال گروهی تبدیل کرد که این مهم می تواند برای خیلی از افراد گزینه هیجان انگیزی باشد و این دانشگاه را به همین دلیل انتخاب نمایند. لازم به ذکر است داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد علاوه بر شرکت در دانشگاه های دیگر می توانند با اطلاع از زمان آزمون فراگیر پیام نور در این دوره شرکت کنند و با قبولی در آزمون فراگیرپیام نور از مزایا و شرایط این دوره استفاده کنند .

زمان ثبت نام بدون آزمون پیام نور

بدون آزمون پیام نور هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان را به خود اختصاص داده و داوطلبان زیادی برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدام می کنند .متقاضیان بدون آزمون پیام نور باتوجه به نظر مرکز دانشگاه پیام نور می توانند برای نیمسال اول یا دوم دانشجوی این دانشگاه شوند. براساس این اطلاعیه ثبت نام به صورت حضوری و از طریق مراکز دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی  انجام خواهد شد. متقاضیان حضور در دانشگاه پیام نور می بایست با در دست داشتن مدارک اعلام شده در این اطلاعیه به دانشگاه پیام نور شهر مورد تقاضا مراجعه کنند.

شرایط شرکت در رشته های بدون آزمون پیام نور

علاقه مندان شرکت در رشته های بدون آزمون پیام نور حداکثر تا ۳۱ شهریور ۹۶ یا تا ۳۰ بهمن ۹۶ دارای یکی از مدارک زیر باشند:
۱-داشتن دیپلم ۴ ساله
۲-داشتن پیش دانشگاهی
۳- داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم)
لازم به ذکر است کسانی که آخرین مدرک آنها دیپلم فنی و حرفه ای است نمی توانند در مقطع کارشناسی بدون آزمون پیام نور از جمله دانشگاه پیام نور شرکت کنند این دسته از متقاضیان ابتدا باید یکی از مدارک بالا را داشته باشند. لازم به ذکر است که علاقه مندان به ثبت نام در رشته های بدون آزمون در این مرحله از ثبت نام فقط می توانند در یک کد رشته محل ثبت نام کنند در صورت ثبت نام در دو کد رشته محل هر دو حذف خواهند شد.

برای اطلاع از بدون آزمون پیام نور

  با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099072952

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل.

 

مطالب مرتبط :

شهریه کارشناسی ارشد فرگیر پیام نور

شهریه دانشگاه پیام نور۹۷

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور بهمن

مطالب مرتبط

نظرات

 1. نازنین
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۱۳

  خسته نباشید دانشگاه پیام نور کلاسا برای رشته زبان به چه صورت برگزار میشه ؟ همه غیر حضوریه یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام
   اکنون به علت بیماری کرونا تمامی کلاس های دانشگاه پیام نور به صورت مجازی برگذار میشود اما در حالت عادی.تعدادی از واحد ها با نظر خود استاد میتوانند حضوری برگذار شوند.

 2. علی
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

  سلام میشه بگید حداقل رتبه قبولی در رشته زبان پیام نور چقدره؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام علی
   بستگی دارد کدوم دانشگاه انتخاب رشته کنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور