ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۳ + رشته متناظر

بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۳، چنانچه پس از دریافت دیپلم خود، بنا به هر دلیلی علاقه مند به اخذ مدرک دیپلم در رشته ای دیگری می باشد، می توانید با استفاده از موارد و شرایط ذکر شده در این مقاله اقدام نمایید. با ایران تحصیل همراه باشید.

با توجه به ماده 79 آیین نامه آموزشی دوره متوسطه شیوه نیم سالی واحدی، (بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلبان آزاد داخل کشور) داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم می باشند، می توانند به روش های زیر اقدام نمایند.

در صورت علاقه با مراجعه به ادارات آموزش و پرورش شهرستان خود و یا منطقه و ناحیه تحصیل می توانید جهت دریافت دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر در شاخه های نظری یا کاردانش، به صورت داوطلب آزاد، برای دریافت دیپلم مجدد اقدام نمایید.

 

جهت اطلاع از بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۳ + رشته متناظر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۳

درصورت درخواست برای دیپلم مجدد ( دریافت معدل کتبی دیپلم ) در رشته غیرمتناظر نظام جدید آموزشی، فارغ التحصیلان نظام‌های قدیم شش ساله، چهارساله، ترمی-واحدی و سالی-واحدی، می بایست در آزمون تمامی دروس پایه دوازدهم شرکت کنند.

شرایط دریافت دیپلم مجدد ۱۴۰۳

بنابر گفته های مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش ( سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل ) با توجه به تمدید نظام آموزشی (1+3) در سال تحصیلی جاری (۱۴۰۳ – ۱۴۰۳) دانش‌آموزان مذکور در صورت تمایل می‌توانند دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر در نظام سالی واحدی نیز دریافت کنند. در گذشته نیز امکان دریافت دیپلم دوم فراهم بوده است اما از آنجا که سال گذشته اولین سال استقرار پایه دوازدهم بود، دستورالعمل دریافت دیپلم مجدد تغییر کرده است، دانش آموزانی که قصد دارند در سال ۱۴۰۳ – 1403 کنکور بدهند، می‌دانند که دو شیوه سنجش برای نظام جدید و نظام قدیم وجود دارد و حتی دانش آموزی که در نظام قدیم درس خوانده باشد می‌تواند پایه دوزادهم را بگذراند و کنکور نظام جدید بدهد.

برای اطلاع از اینکه نظام سالی واحدی چیست؟ روی لینک کلیک کنید.

دیپلم مجدد در همان رشته

در آغاز مهرماه و در راستای اجرای تبصره «۱» بند «د» از بخش سایر موارد بخشنامه یازدهم خرداد ماه سال ۹۹ موضوع «شیوه نامه تطبیق کارنامه های دوره های مختلف تحصیلی با دروس دوره های اول و دوم متوسطه نظام جدید آموزشی» ابلاغ شد. تبصره «۳» بند «۲» مصوبه بیست و هشتمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، در نوزدهم خرداد ماه امسال موضوع «نحوه ادامه تحصیل طلاب حوزه های علمیه در ساختار جدید آموزشی»، فرآیند تطبیق کارنامه های تحصیلی دانش آموزان نظام های مختلف آموزشی و طلاب حوزه های علمیه با دروس دوره دوم آموزش متوسطه در ساختار نظام جدید آموزشی جهت اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش ابلاغ شد.

جهت اطلاع از برنامه امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۳ برروی لینک قرمز کلیک نمایید.

در مقدمه این شیوه نامه آمده است: در اجرای تبصره ۱، بند «د» از بخش سایر موارد بخشنامه شماره ۳۸۱۳۰ تاریخ ۱۱ خرداد ۹۸ با موضوع شیوه نامه تطبیق کارنامه های دوره های مختلف تحصیلی با دروس دوره های اول و دوم متوسطه نظام جدید آموزشی، و تبصره ۳ بند ۲ مصوبه بیست و هشتمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، مورخ ۱۹ خرداد۹۹ با موضوع «نحوه ادامه تحصیل طلاب حوزه های علمیه در ساختار جدید آموزشی»، فرآیند تطبیق کارنامه های تحصیلی دانش آموزان نظام های مختلف آموزشی و طلاب حوزه های علمیه با دروس دوره دوم آموزش متوسطه در ساختار نظام جدید آموزشی به شرح ذیل، اجرا می شود:

الف) تشکیل کارگروه در سطح ادارات آموزش وپرورش شهرستان / منطقه / ناحیه
به منظور بررسی صحت اسناد و مدارک ارائه شده از سوی متقاضیان تطبیق و تأیید آن، کار گروهی متشکل از مدیر آموزش و پرورش شهرستان، منطقه یا ناحیه (رئیس کارگروه)، مسئول سنجش و ارزشیابی تحصیلی به عنوان تنظیم کننده تطیق (دیر کارگروه)، مسئول آموزش دوره های تحصیلی مربوط (عضو)، مسئول حراست منطقه (عضو) و یکی از مدیران شاغل رسمی مدارس بزرگسالان به انتخابرئیس منطقه (عضو) تشکیل می شود.
ب) تطبیق کارنامه های دوره های مختلف تحصیلی با دروس دوره های اول و دوم متوسطه نظام جدید آموزشی
۱) متقاضی تطبیق و ادامه تحصیل در نظام جدید آموزشی، باید ضمن مراجعه به اداره آموزش و پرورش آخرین منطقه محل تحصیل، در خواست کتبی خود را به همراه مدارک تحصیلی نظام آموزشی پیشین، به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی ارائه دهد.
۲) مسئول سنجش و ارزشیابی تحصیلی باید در خواست کتبی و مدارک هویتی (تصاویر شناسنامه و کارت ملی) و تحصیلی (تصویر استعلام سوابق تحصیلی دانش آموزان انتقالی نظام های قدیم، تصویر تأییدشده ریز نمرات دستنویس دبیر، تصاویر دفاتر آمار و امتحانات و نمون برگ ۲۵۷ امتحانات نهایی متقاضی تطبیق، که پس از مهر و امضای مدیر مدرسه از طریق اتوماسیون اداری به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی منطقه ارسال می شود) را جهت بررسی و تأیید نهایی به کار گروه ارائه دهد.

جهت اطلاع از نحوه دیپلم فنی حرفه ای بزرگسالان وارد لینک شوید.

دیپلم مجدد نظام جدید
دیپلم مجدد نظام جدید

کار گروه مربوط پس از بررسی و تأیید، اسناد و مدارک هویتی و تحصیلی متقاضی را مهر و امضا کند و جهت بارگذاری در سامانه امین، و انجام فرآیند تطبیق به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی ( راهنمای سامانه امین آموزش پرورش ) عودت دهد.
٣) کارشناس سنجش و ارزشیابی تحصیلی، مدارک متقاضی را پس از بررسی و تأیید اعضای کار گروه، متناسب با نوع کارنامه و نظام آموزشی متقاضی در سامانه امین بارگذاری و پس از انجام عملیات تطبیق»، کارنامه تطبیق را در دو نسخه چاپ و پس از تأیید، مهر و امضا یک نسخه از آن را جهت ثبت نام و ادامه تحصیل به متقاضی تحویل دهد و نسخه دوم را همراه صورتجلسه مربوط صحافی و در کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی منطقه بایگانی کند.

۴) متقاضی برای ادامه تحصیل به یکی از مدارس بزرگسالان، ایثارگران یا آموزش از راه دور مراجعه کند و با ارائه کارنامه تطبیق و مدارک قبلی خود، برابر آیین نامه آموزشی دوره دوم متوسطه شیوه نیمسال – واحدی مصوب دوازدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، ثبت نام و ادامه تحصیل دهد.
۵) کارنامه های تحصیلی دوره آموزش ابتدایی و دوره اول آموزش متوسطه تا زمان فراهم شدن شرایط انجام تطبیق به صورت سیستمی، در آخرین محل اخذ مدارک تحصیلی متقاضی، به شیوه دستی تطبیق داده می شود و متقاضیان می توانند مطابق آیین نامه های ارزشیابی تحصیلی – تربیتی دوره مربوط، پس از انجام فرآیند تطبیق در یکی از مدارس بزرگسالان، ایثارگران یا آموزش از راه دور یا به صورت داوطلب آزاد ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند.

۶) فرآیند اجرایی اخذ دیپلم مجدد در رشته غیر متناظر، مشابه فرآیند فوق است؛ لذا متقاضیان اخذ دیپلم مجدد می توانند مطابق ماده ۷۹ آیین نامه آموزشی دوره دوم متوسطه، شیوه نیم سالی – واحدی، بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلبان آزاد داخل کشور، مصوب دوازدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، مورخ ۱۳۹۶ صرفا به شیوه داوطلب آزاد، در مدارس بزرگسالان دولتی ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند.

نحوه ادامه تحصیل طلاب در نظام جدید

ج) نحوه ادامه تحصیل طلاب حوزه های علمیه در ساختار نظام جدید آموزشی
طلاب حوزه های علمیه که با مدرک قبولی پایان دوره راهنمایی تحصیلی یا پایان دوره اول آموزش متوسطه، در حوزه های علمیه تحصیل کرده اند، می توانند مطابق مصوبه بیست و هشتمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، مورخ ۱۳۹۹ پس از تطبیق کارنامه های تحصیلی خود با دروس دوره دوم متوسطه نظام جدید آموزشی، ادامه تحصیل دهند.
طلاب حوزه های علمیه متقاضی تطبیق باید در خواست کتبی خود را به همراه مدارک تحصیلی حوزوی و معرفی نامه کتبی از مراجع ذی صلاح (جامعه الزهرا (س)؛ مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان) به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره آموزش و پرورش شهرستان، منطقه با ناحیه ای که مایل به ادامه تحصیل در آن هستند، ارائه و به شرح ذیل ادامه تحصیل نمایند:
۱) طلاب حوزه های علمیه که حداقل سه پایه تحصیلی را در حوزه های علمیه با موفقیت گذرانده باشند، می توانند در پایه دوازدهم، یکی از رشته های ادبیات و علوم انسانی، یا علوم و معارف اسلامی، مطابق آیین نامه آموزشی دوره دوم متوسطه شیوه نیم سالی – واحدی، (بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلبان آزاد داخل کشور)، مصوب دوازدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، مورخ ۱۳۹۶ ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند.

جهت اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

تذکر
معدل کل این دسته از متقاضیان بر اساس نمرات دروس نهایی و غیر نهایی پایه دوازدهم محاسبه می شود.

۲) طلاب حوزه های علمیه که کمتر از سه پایه تحصیلی در حوزه های علمیه تحصیل کرده باشند، می توانند دروس حوزوی گذرانده شده خود را بر اساس جدول تطبیق دروس حوزوی با دروس نظام جدید آموزشی (جدول پیوست) موضوع نامه شماره ۶۴۶۱ مورخ ۱۳۹۶مرداد ماه ۹۹ سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، با دروس نظام جدید آموزشی تطبیق دهند و مطابق آیین نامه آموزشی دوره دوم متوسطه شیوه نیم سالی – واحدی (بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلبان آزاد داخل کشور)، مصوب دوازدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، مورخ ۱۳۹۶ با ارائه کارنامه تطبیق در یکی از رشته های تحصیلی دوره دوم آموزش متوسطه در شاخه نظری یا شاخه کاردانش، ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند.

تذکر
گذراندن تمامی دروس شایستگی های فنی و غیر فنی رشته های مهارتی شاخه کاردانش برای طلاب متقاضی ادامه تحصیل در این شاخه تحصیلی، الزامی است.

د) هزینه انجام امور تطبیق
متقاضی تطبیق باید هزینه انجام امور تطبیق را برابر تعرفه ای که از سوی شورای آموزش و پرورش استان تعیین شده است، پرداخت کند.

دیپلم مجدد در رشته متناظر

دیپلمه‌های نظام قدیم و یا آن ها که درخواست دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر ( شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی ) دارند بر اساس آیین نامه مدارس بزرگسالان می‌توانند با مراجعه به مدارس بزرگسالان در امتحانات پایه دوازدهم رشته مربوطه شرکت کنند، البته اگر دروس مشترکی وجود داشته باشد طبق بخشنامه اعلامی، امکان تطبیق آن ها وجود دارد. در متن بخشنامه ارسالی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، ضمن ارسال کارنامه‌های تطبیق متقاضیان اخذ دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر نظام جدید آموزشی(۳-۳-۳-۳) آماده است که « کارنامه قبولی پایه دوازدهم متقاضیان اخذ دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر شاخه کاردانش، معادل دروس عمومی، انتخابی، اختیاری، شایستگی پایه و کارورزی از آنان پذیرفته می‌شود و این افراد باید نسبت به ارائه گواهینامه دروس مهارتی (شایستگی های فنی) و گذراندن دروس شایستگی‌های غیرفنی رشته موردنظر و نیز دروس تعلیمات دینی ۳ (دینی،‌اخلاق و قرآن ۳) و (عربی، زبان، قرآن۳) در یکی از رشته‌های مهارتی شاخه کاردانش، اقدام کرده و در صورت کسب نصاب قبولی، «دیپلم با معدل در رشته‌های مهارتی» دریافت کنند».

فارغ‌التحصیلان نظام جدید آموزشی (ساختار ۳-۳-۳-۳) ، چنانچه متقاضی اخذ دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر با دیپلم قبلی خود باشند،‌ الزامی به انتخاب مجدد درس یا دروسی که قبلا نمره قبولی در آن کسب کرده‌اند، ندارند و در صورت تمایل، نمرات این دروس از آنان پذیرفته شده و کارنامه تحصیلی جدید آنها ثبت خواهد شد.

در این مقاله سعی بر آن شده است تا بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۳ + رشته متناظر را برای شما عزیزان به صورت کامل شرح دهیم. چنانچه پس از خواندن این مقاله، مجددا سوال یا ابهامی در خصوص بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۳ + رشته متناظر برای شما عزیزان پیش آمد، می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب ایران تحصیل دریافت نمایید.

 

جهت اطلاع از بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۳ + رشته متناظر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

3/5 - (25 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

2,399 دیدگاه دربارهٔ «بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۳ + رشته متناظر»

 1. Avatar photo All گفت:

  ببخشید کسی ک امتحانات نهایی خرداد رو افتاده میتونه پروندشو ببره یک مدرسه دیگه تو منطقه دیگه و شهریور تو اون منطقه آزمون بده؟؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   با مدرسه خود در ارتباط باشید

 2. Avatar photo پویا گفت:

  سلام من پایه دوازدهم رشته ریاضی فیزیک هستم متاسفانه با همین وضعیت نمی‌تونم دیپلم بگیرم نهایی هستم میشه برم بزرگسالان ثبت نام کنم دیپلم رشته های کاردانش بگیرم مثلاً کامپیوتر

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمالش خیلی کم است برای تغییر رشته و در ابتدا باید مراجعه کنید به اموزش و پرورش

 3. Avatar photo امیر گفت:

  سلام خسته نباشی
  من دیپلم کاردانش هستم تقاضای دیپلم مجددتجربی دادم برام درسهای دوازدهم تطبیق دادن هنوزامتحلن ندادم ودیپلم مجددنگرفتم سوالم اینه میتونم قبل ازدیپلم گرفتنم برم ونمرات دهم ویازدهم رو ترمیم معدل کنم یاحتمابایددیپلم مجددبگیرم بعدترمیمم دهم ویازدهم کنم
  سوال بعدیم اینه سال404 دهم رومیشه ترمیم کرد
  واینکه ترمیم یاایجادسابقه فقط خردادمیشه ثبت نام کرد
  ممنون

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام با مشاورین مجموعه تماس حاصل فرمایید

 4. Avatar photo محمد حسن گفت:

  سلام.
  من دیپلم نظام قدیم سال سوم دبیرستان رشته ی تجربی رو دارم ولی پیش دانشگاهی رو نخوندم و برای سال سوم دبیرستان معدل کتبی ام زیر ۱۲ بود. الان قصد دارم دیپلم کامل تجربی رو بگیرم با نمرات بهتر .آیا امکان داره دیپلم نظام جدید رو بگیرم تا معدل کتبی ام بهتر بشود و دیپلم نظام جدید تجربی رو بگیرم؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله باید به آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کنید و اقدام به گرفتن دیپلم جدید کنید

 5. Avatar photo Neda گفت:

  سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم میخواستم کنکور رشته تجربی شرکت کنم اگه دیپلم مجدد رشته ریاضی بگیرم معدل دیپلم مجدمم تأثیر داده میشه؟
  و اینکه چون از سال دیگه معدل نهایی یازدهمم تاثیر میدن میتونم امتحانات نهایی یازدهم رشته ریاضی شرکت کنم؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   معدل دیپلم ریاضی در کنکور ریاضی تاثیر داده میشود نه تجربی
   سلام دوست عزیز تاثیر بدهند بله میتوانید.

 6. Avatar photo علی گفت:

  سلام من دانشجوی پرستاری هستم .می‌خوام دوباره کنکور بدم. لازمه دوباره امتحانات نهایی شرکت کنم یا با دیپلم قبلی میشه شرکت کرد؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر میتوانید با همان دیپلم شرکت کنید اما در صورتی بخواهید تراز یالاتری در کنکور دریافت کنید میتوانید در امتحانات ترمیم شرکت کنید

 7. Avatar photo Aaa گفت:

  سلام من اقدام به گرفتن دیپلم مجدد از طریق مدرسه بزرگسال کردم
  خواستم بپرسم تکلیف نمره مستمر چی میشه و آیا خودشون برام نمره مستمر لحاظ میکنن؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. بله خود دبیر تصمیم میگیرد چه نمره ای براتون ثبت کند. البته در این مورد بهتر است با مدیر مدرسه در ارتباط باشید.

 8. Avatar photo کاربر1 گفت:

  سلام من دیپلم انسانی دارم و میخام دیپلم ریاضی فیزیک بگیرم اگر در دیپلم مجددم یک درس را بیفتم و دانشگاه قبول شوم آیا میتوانم به دانشگاه بروم تا دیپلم مجدد خود را بگیرم

  1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

   سلام اگر دانشگاهی که قول شدید مشکلی نداشته باشه میتونید تعهد بدید به دانشگاه ک تا پایان ترم اول مدرک دیپلم رو تحویل میدید

 9. Avatar photo سپهر گفت:

  باسلام واحترام.سوال1:مدرک دیپلم شامل چه مدارکی است که هرسازمانی میخواد ؟ _سوال2:من94-95سوم دبیرستان معدل کتبی 14گرفتم ویک کارنامه بامهر وامضای مدرسه دارم و پیش دانشگاهی رو در سه درس1_زیست 2_فیزیک 3_فارسی که اون زمان نهایی بودن افتادم البته باگذران سربازی الان بزرگسالان ثبت نام کردم و تمام دروس قبلی رو هم از تطبیق دراوردم برای نمره 20کتبی مسولان مدرسه گفتند اگر بخواهی این نمرات برای دوازدهم هم حساب میشه!!؟ ::حالا دروس زیست و فیزیک رو برای نمره 20 امادم (گرفتم)خرداد403 اما بقیه دروس رو میگن باید خرداد سال بعد بدی تا به حساب بیاد ینی شهریور یا دی امتحانات رو که اماده هستم بدم چی میشه ؟ سوال3*:معدل دوازدهم رو با امادگی بالا هستم با این اوصاف معدل کل من چی میشه و باید از کجا مدارک اصل رو بگیرم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   دیپلم مدرکی است که در پایان 12 سال تحصیلی به شخص داده می شود.برای صدور یا پیگیری اصل میتوانید از طریق مدرسه محل تحصیل یا آموزش و پرورش ناحیه پیگیری نمایید.

 10. Avatar photo *-* گفت:

  سلام
  من 10 سال پیش دیپلم ریاضی فیزیک گرفتم
  امسال دارم دیپلم تجربی میگیرم و امتحانات نهایی میدم
  هنوز معدلم نهاییم مشخص نشده برای ثبت نام کنکور باید چیکار کنم ؟
  به جای معدل یازدهم و دوازدهم باید چی بذارم ؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   معدل مدرک قبلی را بزنید اما در زمان دریافت کارت ورود به جلسه معدل خود را ویرایش کنید

 11. Avatar photo Sss گفت:

  سلام‌
  من‌دیپلم‌هنرستان‌‌گرفتم‌والان‌دیپلم‌تجربی‌میخوام‌بگیرم‌،چندتادرس‌روتطبیق‌دادم،الان‌توسوابق‌50درصدکنکور1403حساب‌نمیشن‌اون‌دروس‌تطبیقی؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   دروس و امتحانات نهایی در سوابق تان تاثیر گذار خواهد بود

 12. Avatar photo مهدی گفت:

  سلام من قبلا سال 85 دیپلم انسانی و پیش دانشگاهی گرفتم الان میخام دیپلم فنی ساختمان بگیرم ایا باید دیپلم مجدد بگیرم یا فقط چند واحد باید پاس کنم منظورم اینه که در یک سال میتونم دیپلم بگیرم یا باید دهم یازدهم و دوازدهم را در سه سال بخونم ممنون میشم پاسخ بدید

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   برای دیپلم مجدد باید تمام دروس غیر تطبیقی 3 سال رشته جدید را پاس کنید.

  2. Avatar photo Rehi گفت:

   سلام ببخشید در کنار دانشجو بودن میشه دیپلم یه رشته ی دیگه ای هم گرفت؟

   1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    بله

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • استعلام ثبت نام مدارس 1403 + مشاهده وضعیت دانش آموز

  استعلام ثبت نام مدارس 1403 + مشاهده وضعیت دانش آموز

  سامانه مای مدیو، مسئول ثبت نام دانش‌آموزان در مدارس است و با دریافت مشخصات تحصیلی، شناسنامه‌ای و برخی دیگر از اطلاعات، ثبت نام را انجام می‌دهد. والدین و دانش‌آموزانی که در مدرسه ثبت نام کرده‌اند، در پی استعلام ثبت نام...
 • پیش ثبت نام مدارس اینترنتی + نحوه ثبت نام my.medu.ir

  پیش ثبت نام مدارس اینترنتی + نحوه ثبت نام my.medu.ir

  با راه اندازی سامانه مای مدیو، فرآیند پیش ثبت نام در مدارس اینترنتی شده است. از این پس، دانش‌آموزان می‌توانند با مراجعه به این سامانه، به‌صورت آنلاین و از هر جایی که دسترسی به اینترنت دارند، برای ثبت نام در...
 • ثبت نام پایه اول ابتدایی پادا

  ثبت نام پایه اول ابتدایی پادا ۱۴۰۳ + {راهنما تصویری} | لینک ورود

  سامانه ثبت نام پایه اول ابتدایی پادا جهت صرفه جویی در وقت و انرژی والدین و دانش‌آموزان، در این مقطع راه‌اندازی شده‌است. در این سامانه دانش آموزان اول ابتدایی می توانند پیش ثبت نام خود را انجام دهند. هدف از...
 • هزینه ثبت نام جهش تحصیلی

  هزینه ثبت نام جهش تحصیلی 1403 + سایت و روش پرداخت

  هزینه ثبت نام جهش تحصیلی چقدر است؟ یا سایت پرداخت هزینه جهشی کدام است؟ اغلب این سؤالات برای والدین و دانش‌آموزان ایجاد می‌شود، دانستن پاسخ این سؤالات راه را برای ثبت نام جهش تحصیلی بسیار آسان‌تر می‌کند. جهش تحصیلی یکی...
تماس با مشاور