تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
بازیابی رمز عبور و نام کاربری آموزشیار 

بازیابی رمز عبور و نام کاربری آموزشیار | سامانه فراموشی رمز آموزشیار | ایران تحصیل

بازیابی رمز عبور و نام کاربری آموزشیار 
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا می دانید که برای بازیابی رمز عبور و نام کاربری سامانه آموزشیار چه اقداماتی لازم است و به کجا باید مراجعه نمود؟ دانشجویانی که به دلایل مختلف فراموشی رمز عبور آموزشیار برایشان پیش آمده می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، و تنها از طریق ورود به سایت مذکور جهت بازیابی اقدام کنند. در ادامه خواهیم دید که برای این منظور بایستی چه مراحلی سپری شود و در پاسخ این سوال که نام کاربری آموزشیار فراموش کرده ام چه باید کرد.

همچنین، چنانچه دانشجویان گرامی در این زمینه با مشکلات یا ابهاماتی مواجه شدند، می توانند جهت رفع آن با کارشناسان مجرب ایران تحصیل تماس حاصل فرمایند. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات همه دوستان عزیز خواهند بود.  

 

 

به منظور دریافت راهنمای بازیابی رمز عبور و نام کاربری سامانه آموزشیار از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

برای بازیابی رمز عبور و نام کاربری آموزشیار به کجا مراجعه کنیم؟

 

فراموشی رمز عبور آموزشیار

 

دانشگاه آزاد در سال های اخیر با ایجاد سامانه های گوناگون، انجام بسیاری از امور تحصیلی و آموزشی را برای دانشجویان تسهیل بخشیده. در این میان سامانه آموزشیار که یک نظام هوشمند و یکپارچه داده محسوب می شود، این امکان را فراهم آورده است تا دانشجویان بدون نیاز حضوری به دانشگاه یا سازمان های مربوطه، اموری همچون انتخاب ‌واحد، پرداخت شهریه، صدور گواهی‌های موردنیاز دانشجویان، انتقالی دانشجویان و … را از طریق ورود به این سایت به انجام برسانند.

اما همانطور که می دانید، برای ورود اطلاعاتی همچون نام کاربری، کلمه عبور و کد عبور لازم است. حال امکان دارد که برخی از دانشجویان به دلایل مختلفی رمز عبور خود را فراموش کرده و نتوانند وارد پرتال شخصی خود شوند.

باید بگوییم در مواقع فراموشی رمز عبور آموزشیار نیازی به مراجعه به دانشگاه نیست و از طریق همین وب سایت به راحتی می توان جهت بازیابی آن اقدام نمود. در ادامه به صورت مرحله ایی خواهیم دید که نام کاربری و کلمه عبور سامانه آموزشیار به چه صورت ریست می شود.

 

 

جهت راهنمای گام به گام دریافت شماره دانشجویی سامانه آموزشیار وارد لینک قرمز شوید

 

 

نحوه بازیابی رمز عبور و نام کاربری آموزشیار

فراموشی رمز عبور آموزشیار مهم ترین عدم امکان ورود به سایت آموزشیار به شمار می رود و کم تر پیش می آید که دانشجو نام کاربری خود را از خاطر ببرد. به همین خاطر ابتدا به روش بازیابی رمز عبور می پردازیم. برای این امر سپری کردن مراحل زیر ضروری خواهد بود.

 

 • آدرس سامانه آموزشیار به آدرس اینترنتی edu.iau.ac.ir را در مرورگر خود جستجو کنید.

 

 • بر روی گزینه دانشجو که در صفحه اصلی قرار دارد کلیک نمایید.

 

 • شماره دانشجویی و کد امنیتی را در کادرهای مربوطه درج می کنیم.

 

 • با کلیک بر روی گزینه فراموشی رمز عبور آموزشیار ، وارد صفحه بازیابی یا ریست شدن رمز می شوید.

 

 • شماره دانشجویی و شماره موبایل را در محل مربوطه به ثبت برسانید.

 

 • یک کد احراز هویت برای شماره تلفن شما ارسال می گردد که با وارد کردن آن می توانید نام کاربری و کلمه عبور سامانه آموزشیار را تغییر دهید.

 

 

برای ورو د به سایت آموزشیار دانشگاه آزاد – edu.iau.ac.ir بر روی لینک مربوطه کلیک فرمایید 

 

 

نام کاربری آموزشیار فراموش کرده ام؟

 

نام کاربری آموزشیار فراموش کرده ام

 

همانطور که گفته شد، اینکه یک دانشجو بگوید نام کاربری آموزشیار فراموش کرده ام ، چندان اتفاق نمی افتد. چرا که با داشتن کارت دانشجویی و مدارک دیگر، حتی در صورت فراموشی به راحتی می توان آن را مجددا پیدا نمود. اما بسیار پیش می آید که ساخت نام کاربری یا همان شماره دانشجویی برای دانشجویان جدیدالورود سوال برانگیز باشد. به همین دلیل بهتر دیدیم که بازیابی نام کاربری و کلمه عبور سامانه آموزشیار را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم.

 

 • ابتدا وارد سایت آموزشیار شده و بر روی گزینه ” پذیرفته شدگان ورودی جدید” کلیک نمایید.

 

 • حال بایستی کد ملی را وارد و بر روی گزینه ” ورود ” کلیک نمایید.

 

 • در صفحه بعد، لیست رشته هایی که در آن ها پذیرفته شده اید را به همراه شماره موقت دانشجویی در مقابل آن قابل مشاهده خواهد بود. با زدن بر روی منوی ” ورود به آموزشیار” وارد سیستم می شوید.

 

 • با تیک موافقت و کلیک بر روی تائید مطالب ورود به آموزشیار، وارد مراحل اصلی ساخت نام کاربری و کلمه عبور سامانه آموزشیار خواهید شد.

 

 • نام کاربری و کلمه عبور سامانه آموزشیار برای دانشجویان جدیدالورود همان شماره دانشجویی موقت 14 رقمی است که در زمان نام نویسی به آن ها اختصاص داده شده است.

 

 • با پر کردن اطلاعات شخصی که در سامانه ذکر شده است، می توانید وارد سیستم اصلی شوید.

 

 • بعد از اینکه وارد سامانه شدید، برای ساخت شماره دانشجویی جدید، بایستی کد واحد دانشگاهی محل قبولی خود را که در همان سایت آموزشیار قابل دسترسی است را به ابتدای شماره دانشجویی موقت اضافه نمایید.

 

 • جهت ساخت نام کاربری بایستی کد محل قبولی قبل از شماره دانشجویی و [email protected] بعد از آن ذکر شود. کلمه عبور نیز همان کد واحد قبولی و شماره دانشجویی می باشد. دقت داشته باشید که از این به بعد دیگر نیاز به اضافه کردن [email protected] نمی باشد.

 

 

به منظور آشنایی بانحوه ورود به سامانه وادانا – vadamp.iauec.ac.ir وارد لینک قرمز شوید

 

 

چگونه از فراموشی رمز عبور آموزشیار جلوگیری کنیم؟

گرچه بازیابی رمز عبور و نام کاربری آموزشیار کار چندان دشواری نیست، اما بر اساس یک مثل قدیمی ” پیشگیری بهتر از درمان است ” و اگر اقدامات مناسبی انجام شود دیگر نیازی به ریست کردن نخواهد بود.

سعی کنید از رمزی استفاده کنید که همیشه در خاطرتان بمانند. رمزهای عجیب و غریب، و یا پیچیده باعث می شود که به زودی آن را فراموش کنید. از سوی دیگر، بهتر است رمزتان بیش از حد ساده نباشد. اگر مایل نیستید که دوستانتان به صفحه شما وراد شوند، می توانید آن را ب نحوی انتخاب کنید که کسی نتواند از آن استفاده کند.

 

اما در صورت لزوم و جهت ریست کردن نام کاربری و کلمه عبور سامانه آموزشیار به یاد داشته باشید که حتما کیبورد خود را مخصوصا در هنگام مراجعه با گوشی تلفن همراه، به زبان انگلیسی برگردانید. همچنین، رمز جدید شما می بایست از حروف و اعداد تشکیل شده باشد.

 

 

به منظور آشنایی با نحوه ارتباط با پشتیبانی سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد لینک قرمز را انتخاب نمایید

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا به این سوالاتی همچون نام کاربری آموزشیار فراموش کرده ام  یا در هنگام فراموشی رمز عبور آموزشیار چه باید کرد، پاسخ داده و راهنمایی های لازم را ارائه دهیم.

با توجه به نوپا بودن سایت آموزشیار و اغلب سامانه های دانشگاه آزاد، معمولا دانشجویان در هنگام مراجعه با محیط وب سایت آشنایی نداشته و یا مسائلی پیش می آید که ممکن است یافتن راه حل آن ها کمی دشوار باشد. چنانچه با چنین شرایطی مواجه شدید، می توانید علاوه بر بازیابی رمز عبور و نام کاربری آموزشیار همه راهنمایی های لازم در زمینه ورود و استفاده از سامانه مذکور را در همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب، از همکاران ما دریافت نمایید.

 

 

جهت رفع مشکلات و طرح سوالات مربوط به بازیابی رمز عبور و نام کاربری سامانه آموزشیار و سایر سامانه های دانشگاه آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

 سامانه سیدا دانشگاه آزاد اسلامی

نرم افزارهای مورد نیاز کلاس مجازی دانشگاه آزاد

راهنما سامانه پرداخت شهریه دانشگاه آزاد

بازیابی رمز عبور و نام کاربری آموزشیار 

 

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای بازیابی نام کاربری و کلمه عبور سامانه آموزشیار به کجا باید مراجعه کرد؟

در مواقع فراموشی رمز عبور آموزشیار نیازی به مراجعه به دانشگاه نیست و از طریق همین وب سایت به راحتی می توان جهت بازیابی آن اقدام نمود.

در هنگام فراموشی رمز عبور آموزشیار  چه مدارکی جهت ریست کردن رمز نیاز است؟

دانشجویان می بایست با ورد به بخش رمز عبور را فراموش کرده ام، شماره دانشجویی و شماره تلفن خود را وراد کنند.

نام کاربری سامانه دانشجویی چگونه ساخته می شود؟

در این مقاله می توانید همه اطلاعات لازم در مورد نام کاربری و کلمه عبور سامانه آموزشیار را کسب نمایید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور