ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

انتخاب واحد دانشگاه آزاد بهمن 1403 + راهنما تصویری و لینک

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۴۹
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳
انتخاب واحد دانشگاه آزاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

با تماس با ما میتوانید یک انتخاب واحد اصولی مطابق با چارت تحصیلی و شرایط خود داشته باشید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

متقاضیان ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه آزاد می بایست یک ماه پیش از نیمسال تحصیلی مد نظر خود (مهر ماه یا بهمن ماه) به سامانه آموزشیار مراجعه کرده و درخواست خود را نهایی نمایند.

علاوه بر ارائه راهنما انتخاب واحد، زمانبندی ثبت نام و شرایط مورد نیاز برای انتخاب واحد نیز در این مقاله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام و یا انتخاب واحد با مشکل مواجه شدید و یا برای انتخاب واحد به سیستم دسترسی نداشتید، می توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل به شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

📢 اطلاعیه:

انتخاب واحد دانشگاه آزاد از طریق سامانه آموزشیار به نشانی اینترنتی edu.iau.ac.ir انجام می گیرد. برای ورود به این سامانه می توانید بر روی لینک مربوطه، کلیک کنید.

زمانبندی انتخاب واحد دانشگاه آزاد اسلامی در نیم سال دوم

زمان و تاریخ انتخاب واحد دانشگاه آزاد در نیمسال دوم یا ورودی بهمن ماه پس از پایان یافتن امتحانات پایان ترم اول دانشجویان در دی ماه آغاز می‌شود. از هفته اول بهمن ماه، دانشجویان می‌توانند نسبت به انتخاب واحد و ثبت نام نهایی خود اقدام کنند. دانشجویان همچنین باید به سامانه پرداخت شهریه دانشگاه آزاد ورود کرده و شهریه لازم را پرداخت نمایند.

زمان و تاریخ انتخاب واحد دانشگاه آزاد در نیمسال دوم 1403-1404
انتخاب واحد دانشگاه آزاد در نیمسال دوم  7 الی 18 بهمن  1403

 

زمان بندی انتخاب واحد دانشگاه آزاد اسلامی

حذف و اضافه در دانشگاه آزاد برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۳

پس از پایان فرآیند انتخاب واحد، دانشجویان می‌توانند در دهه ابتدایی ماه اول نیمسال تحصیلی خود، کد کلاس‌های انتخابی خود را ویرایش نمایند. زمان حدف و اضافه در نیم سال دوم 28 بهمن الی 3 اسفندماه می باشد که در این زمان، دانشجویان می‌توانند کلاس‌های خود را حذف یا جایگزین کرده و ویرایش نمایند، اما این امکان بعد از این تاریخ امکان‌پذیر نیست.

دانشجویان می‌توانند کد کلاس‌های خود را در سامانه edu.iau.ac.ir حذف یا اضافه نمایند. برای این منظور، ابتدا با وارد کردن شماره دانشجویی و کد امنیتی، وارد سامانه‌شده‌و قوانین را مطالعه و تایید نموده و اطلاعات خواسته‌شده‌را وارد نمایند. سپس با درج کد ارسالی به آیگپ و پرداخت شهریه ترم، درخواست مجوز حذف و اضافه را انجام دهند و درس مورد نظر را حذف یا اضافه نمایند.

برای اطلاع از زمان انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه آزاد کلیک کنید.

سایت انتخاب واحد دانشگاه آزاد

سامانه انتخاب واحد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۳، که با نشانی edu.iau.ac.ir معرفی می‌شود، سامانه‌ای الکترونیکی است که خدمات مختلفی از جمله انتخاب واحد، پرداخت شهریه، اعتراض به نمرات، مشاهده کارنامه دانشجویی و ثبت نام دانشگاه آزاد را برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی فراهم می‌کند. دانشجوان با ورود به این سامانه و استفاده از شماره دانشجویی و رمز عبور خود می‌توانند از امکانات ارائه‌شده‌در سایت انتخاب واحد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۳ بهره‌مند شوند.

در گذشته، دانشجوان برای انتخاب واحد از سامانه سیدا استفاده می‌کردند، اما با راه‌اندازی سامانه آموزشیار این امکان به آن‌ها فراهم‌شده‌است. برای ورود به سایت انتخاب واحد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۳ می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید. همچنین، می‌توانید از آدرس edu.iau.ac.ir استفاده کنید. به منظور انتخاب واحد، دانشجو باید نوع کاربری خود را به گزینه دانشجو تغییر دهد.

راهنما انتخاب واحد دانشگاه آزاد

راهنما انتخاب واحد دانشگاه ازاد

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه انتخاب واحد دانشگاه آزاد اسلامی آشنا کنیم. برای راحت تر بودن آموزش گام به گام  راهنما انتخاب واحد دانشگاه آزاد را به صورت تصویری توضیح و شرح خواهیم داد. متقاضیان گرامی می توانند با طی کردن مراحل گفته شده، درخواست خود را نهایی نمایند.

برای اطلاع از انتخاب رشته ارشد کلیک کنید.

آموزش تصویری انتخاب واحد دانشگاه آزاد

آموزش تصویری انتخاب واحد دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

برای انتخاب واحد در دانشگاه آزاد، ابتدا باید قسمتی از شهریه ثابت مربوط به ترم جاری را پرداخت کنید. سپس می‌توانید با ورود به بخش انتخاب واحد در سامانه آموزشیار، فرآیند گزینش و چینش دروس ترم جدید خود را تکمیل کنید. رعایت محدودیت‌ها از جمله هم نیازی، پیش نیازی، سقف واحدهای انتخابی و ظرفیت‌های آن الزامی است.

🔶 برای ورود به سامانه آموزشیار، به نشانی edu.iau ac.ir مراجعه کرده و گزینه “دانشجو” را انتخاب کنید و شماره دانشجویی را با کد امنیتی وارد نمایید.

آموزش تصویری انتخاب واحد دانشگاه آزاد1

🔶در مرحله بعدی، تیک عبارت “موارد فوق را مطالعه کردم و پذیرفتم” را فعال کرده و سپس کلید “تایید مطلب و ورود به سیستم” را فشار دهید.آموزش تصویری انتخاب واحد دانشگاه آزاد2

🔶در نهایت، نام کاربری، کلمه عبور و کد تصویر را وارد کرده و بر روی گزینه “ورود به سیستم” کلیک کنید.

آموزش تصویری انتخاب واحد دانشگاه آزاد 3

🔶لطفا رمز ورود ارسال‌شده‌به برنامه آیگپ را در کادر مربوطه وارد نموده و گزینه “تایید” را انتخاب نمایید.

آموزش تصویری انتخاب واحد دانشگاه آزاد 4

🔶توجه فرمایید که نیمسال آموزشی بر روی چه عددی انتخاب‌شده‌و آن را مطابق با ترم جاری خود تنظیم فرمایید. سپس برای انتخاب واحد بایستی دو مرحله ذکر‌شده‌در ادامه متن را به انجام برسانید.

🔶پس از ورود به سیستم، لطفا با انتخاب گزینه “درخواست / مجوز” درخواست انتخاب واحد خود را تکمیل نمایید. پس از انجام مرحله اول، می‌توانید با فشردن دکمه “انتخاب واحد” نسبت به درج کدهای دروس مورد نظر خود اقدام نمایید.
آموزش تصویری انتخاب واحد دانشگاه آزاد 6
🔶پس از ورود به سیستم، انتخاب واحد بایستی با استفاده از گزینه‌های تعبیه‌شده‌در پایین صفحه دروس عمومی و اختصاصی رشته خود انجام دهید. در نهایت بعد از وارد کردن واحدهای مورد نظر خود، با کلیک بر روی آیکون “ثبت” عبارت “تغییرات اعمال‌شده‌ثبت شد” را مشاهده خواهید نمود که نشان‌دهنده به ثبت رسیدن انتخاب واحد شماست.

✔️ واحدهای عمومی: از طریق دکمه “انتخاب کلاس درس از دانشکده دانشجو” امکان اخذ دروس عمومی وجود دارد.

✔️ واحدهای اختصاصی: برای انتخاب دروس تخصصی و واحدهای مربوط به رشته خود می‌توانید از گزینه “انتخاب کلاس درس از دروس رشته دانشجو” کمک بگیرید.

با طی کردن مراحل گفته شده در راهنما انتخاب واحد دانشگاه آزاد، می توانید به راحتی درخواست خود را ثبت نهایی نمایید. ولی چنانچه به سیستم دسترسی نداشتید و یا در طی کردن این مراحل با برخی خطاها رو به رو می شوید، می توانید با مشاوران مجرب ما به شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون کد) تماس بگیرید. کارشناسان ما به تمامی سوالات شما در رابطه با نحوه انتخاب واحد دانشگاه آزاد پاسخ خواهند داد.

برای دانلوددفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه، کلیک کنید.

روش دستیابی به کدهای دروس در انتخاب واحد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۳

داوطلبان برای ثبت دروس انتخابی خود باید ابتدا لیست دروس ارائه شده، روز و ساعات کلاس‌ها و عناوین استادها را مشاهده کنند تا بتوانند کد دروس مورد نظر را با توجه به نیاز خود انتخاب کنند.

برای دستیابی به لیست دروس ارائه‌شده‌و کد آن ها، باید در پورتال شخصی خود با استفاده از گزینه “برنامه‌ریزی آموزشی” که در منوی سمت راست سایت قرار دارد، آن‌ها را مشاهده کنید.

حداکثر تعداد واحدهای قابل اخذ در دانشگاه آزاد در نیمسال ۱۴۰۳-۱۴۰۴

در آغاز هر نیمسال تحصیلی، دانشجویان ملزم به رعایت سقف مجاز انتخاب واحد هستند. تعداد واحدهای قابل انتخاب بستگی به عواملی از قبیل معدل ترم قبلی دانشجو، وضعیت تمام وقت یا پاره وقت بودن و… دارد. اخذ بیش از حد مجاز واحد منجر به حذف دروس مربوطه خواهد شد. سقف انتخاب واحد دانشگاه آزاد به شرح زیر است.

حداکثر تعداد واحدهای قابل اخذ در دانشگاه آزاد در نیمسال ۱۴۰۳-۱۴۰۴

حداکثر تعداد واحدهای قابل اخذ در مقطع کارشناسی 24 واحد می باشد
حداکثر تعداد واحدهای قابل اخذ در مقطع کارشناسی ارشد 14 واحد می باشد
حداکثر تعداد واحدهای قابل اخذ در مقطع دکتری 10 واحد می باشد

کال تو اکشن تماس

نکات مهم انتخاب واحد دانشگاه آزاد

پیش از آموزش تصویری انتخاب واحد دانشگاه آزاد، خوب است تا با قوانین و مقرراتی که این دانشگاه برای انتخاب واحد تنظیم کرده است آشنا شوید؛ چرا که رعایت این ضوابط الزامی می باشد. مهم ترین موارد به شرح زیر هستند:

🔸 دانشجویان باید در زمان مقرر به سامانه انتخاب واحد دانشگاه آزاد (آموزشیار) مراجعه نمایند. اگر مدت زمان تاخیر، از نسبت سه شانزدهم ساعت هر کدام از دروس تجاوز نکند، در صورت موافقت شورای آموزشی دانشگاه امکان انتخاب رشته وجود دارد.

🔸 حداقل و حداکثر تعداد واحدهای مجاز دانشجویان مقطع کارشناسی تمام در هر ترم به ترتیب 12 و 20 واحد می باشد.

🔸 برای ترم های تابستانی دانشجویان می توانند حداکثر 6 واحد درسی را انتخاب کنند. توجه داشته باشید که اگر فرد در تابستان فارغ التحصیل گردد، تا 7 واحد نیز می تواند اخذ نماید.

🔸 غیبت غیر موجه بیش از حد مجاز، منجر به حذف درس مربوطه خواهد شد.

🔸 اگر شخصی در هنگام امتحان غیبت داشته باشد، درس مورد نظر حذف می شود.

🔸 چنانچه دانشجو در آخرین ترم خود، 24 واحد باقی مانده داشته باشد، حتی در صورتی که در ترم پیش مشروط شده باشد هم می تواند همه واحد های باقی مانده را اخذ کند.

🔸 دانشجویانی که معدل آن ها در امتحانات پایان ترم 17 یا بالاتر از آن باشد، مجاز به انتخاب تا سقف 24 واحد در ترم بعدی خواهند بود.

بررسی پیغام ها در سامانه انتخاب واحد دانشگاه آزاد

در بخش قبلی مقاله آموزش تصویری انتخاب واحد دانشگاه آزاد را ارائه دادیم، با این حال ممکن است در طی این مراحل با برخی خطاها رو به رو شوید. از این رو در این بخش از مقاله تصمیم داریم تا اطلاعاتی را در مورد معنی پیغام هایی که در سامانه انتخاب واحد دانشگاه آزاد ممکن است، مواجه شوید را در اختیار شما قرار دهیم. در نتیجه پیشنهاد می کنیم در ادامه مسیر ما را همراهی کنید.

بنر کال تو اکشن

🔰 برخی از این پیغام ها عبارتند از:

❌ پیغام عدم محاسبه شهریه:

در صورتی که امور مالی دانشکده، مطابق با روال تعیین شده برای تعیین محاسبه انتخاب واحد، اقدام ننموده باشد، شما با این خطا مواجه خواهید شد.

❌ پیغام لطفاً در زمان تعیین شده مراجعه نمایید:

در صورتی که ورود به سامانه انتخاب واحد اینترنتی دانشگاه آزاد برای شما در زمان تعیین شده و مقرر در سایت نمی باشد، نمی توانید به سامانه ورود یابید.

❌ پیغام وضعیت ترمی باید عادی باشد لطفاً به آموزش مراجعه شود:

آن دسته از دانشجویانی که در ترم های گذشته وضعیت تحصیلی آنان ترم عادی نبوده است، بدین معنا که به صورت مرخصی، ‌عدم مراجعه، حذف ترم، محروم… بوده اند، امکان ثبت نام برای انتخاب واحد را نخواهند داشت و باید به گروه مراجعه نمایید.

❌ پیغام وضعیت مشخصات دانشجو باید عادی باشد:

این خطا در زمان انتخاب واحد نیز، به عدم عادی بودن وضعیت دانشجو مربوط می شود.

❌ انتخاب واحد اولیه ثبت نشده لطفاً به آموزش مراجعه نمایید:

یکی از اصولی که در رابطه با نحوه انتخاب واحد دانشگاه آزاد باید رعایت نمایید، انتخاب واحد اولیه یادگیری می باشد، در صورتی که واحد اولیه نداشته باشید، اجازه حذف و اضافه به شما داده نمی شود.

❌ مشمول دانشجویان با تاخیر ثبت نام نمی باشید:

اگر به هنگام ثبت نام، در صورتی که تاخیری برای دانشجویانی که انتخاب واحد اولیه داشته اند و تعداد واحدهای آنان بالای 10 واحد باشد، داده می شود.

راهنمای پرداخت شهریه برای انتخاب واحد دانشگاه آزاد اسلامی

با توجه به اینکه پرداخت شهریه برای انتخاب واحد الزامی می باشد، لذا برای پرداخت شهریه دانشگاه آزاد خود به سامانه مورد نظر مراجعه نموده و پس از آن از طریق مسیر لینک ثبت نام، امور مالی، پرداخت شهریه اقدام به پرداخت شهریه مطابق با میزان تعیین شده دانشگاه بپردازید.

راهنمای پرداخت شهریه برای انتخاب واحد دانشگاه آزاد اسلامی

امکان پرداخت شهریه با توجه به تمامی کارت های عضو شبکه شتاب امکان پذیر است اما درگاه های پرداخت تعیین شده از سوی دانشگاه، درگاه بانک ملی و بانک پارسیان می باشد و لزومی در رابطه با اینکه کارت پرداختی به نام دانشجو باشد، وجود نخواهد داشت.

آن دسته از دانشجویانی که پرداخت شهریه آنان به صورت الکترونیک و از طریق بانک ملی و ملت انجام می شود، حتما بر روی گزینه بازگشت به صفحه پذیرنده کلیک نمایند. در غیر این صورت مبلغ مورد نظر به حساب دانشجو واریز نمی شود و همچنان شما به عنوان بدهکار خواهید بود. برای رفع و همچنین جلوگیری از خطاهای احتمالی جهت انجام انتخاب رشته می توانید با مشاوران دانشگاه آزاد ما تماس حاصل نمایید.

📢 اطلاعیه:

دانشجویان دانشگاه آزاد میتوانند شهریه را به صورت اقساط پرداخت کنند.

اخبار پیرامون دانشگاه آزاد

📢 زمان آغاز امتحانات پایان ترم دانشگاه‌های آزاد چه زمانی است؟

برگزاری کلاس‌های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۳ آغاز می‌شود. کلاس‌های دانشجویان رشته‌های غیر پزشکی تا تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ و کلاس‌های دانشجویان پزشکی تا تاریخ ۷ تیرماه ۱۴۰۳ به پایان می‌رسد.

امتحانات دانشجویان رشته‌های غیرپزشکی از تاریخ ۲ تیرماه ۱۴۰۳ آغاز می‌شود و تا تاریخ ۱۴ تیرماه ۱۴۰۳ ادامه دارد. امتحانات دانشجویان رشته‌های پزشکی نیز از تاریخ ۹ تیرماه ۱۴۰۳ آغاز‌شده‌و تا تاریخ ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ به پایان می‌رسد.

امتحانات پایان ترم نیمسال اول تحصیلی رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ ۲۳ دی ماه ۱۴۰۳ آغاز می‌شود و تا تاریخ ۱۱ دی ماه ۱۴۰۳ ادامه دارد. امتحانات رشته‌های غیر پزشکی این دانشگاه از تاریخ ۱۶ دی ماه ۱۴۰۳ آغاز‌شده‌و تا تاریخ ۲۸ دی ماه ۱۴۰۳ ادامه دارد.


 

خلاصه مطالب انتخاب واحد دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی از جمله دانشگاه هایی می باشد که هم به صورت با آزمون و هم براساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد. به دلیل تقاضای بالا، در این مقاله به ارائه آموزش تصویری انتخاب واحد دانشگاه آزاد پرداختیم تا دانشجویان گرامی بدون مشکل وارد سامانه آموزشیار شده و درخواست خود را نهایی نمایند. علاوه بر راهنما انتخاب واحد دانشگاه آزاد، در این مقاله به بررسی زمان بندی، نحوه پرداخت شهریه و خطاهایی که ممکن است در روند انتخاب واحد با آن ها رو به رو شوید نیز پرداختیم.

چنانچه برای اولین بار قصد انتخاب واحد کردن در این دانشگاه را دارید به راحتی می توانید با طی کردن مراحل گفته شده در مقاله فوق، درخواست خود را با موفقیت ثبت نمایید. توجه داشته باشید که نیازی به یادگیری نحوه انتخاب واحد برای ترم اول نخواهید داشت چرا که واحد های ترم اول تحصیلی توسط دانشگاه انتخاب می گردد.

پس از مطالعه دقیق این مقاله، چنانچه در رابطه با راهنما انتخاب واحد دانشگاه آزاد سوال و یا ابهامی داشتید، می توانید با مشاوران مجرب مرکز مشاوره ایران تحصیل به شماره 9099075307 تماس بگیرید. کارشناسان ما به تمامی سوالات شما در رابطه با نحوه انتخاب واحد دانشگاه آزاد پاسخ خواهند داد. همچنین می توانید برای ما کامنت بگذارید. تمامی سوالات شما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ داده خواهند شد.

📥 برای پی دی اف کامل مقاله انتخاب واحد دانشگاه آزاد بر روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

 

پادکست صوتی مقاله

4.6/5 - (7 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

با تماس با ما میتوانید یک انتخاب واحد اصولی مطابق با چارت تحصیلی و شرایط خود داشته باشید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

انتخاب واحد دانشگاه آزاد به چه صورت است؟

انتخاب واحد دانشگاه آزاد به صورت آنلاین بوده و از طریق سامانه آموزشیار صورت می گیرد. برای مشاهده نحوه انتخاب واحد دانشگاه آزاد، می توانید به مقاله فوق مراجعه نمایید.

به دانشجویان جدید الورود چند واحد اختصاص می دهند؟

دانشجویان جدید الورود خود قادر به انتخاب واحد نبوده و دانشگاه تعداد واحد های مورد نیاز را برای آن ها انتخاب می نماید. با توجه به رشته تحصیلی ممکن است این واحد ها از 16 الی 19 متغییر باشند.

برای انتخاب واحد دانشگاه آزاد باید به چه سایتی مراجعه کرد؟

دانشجویان دانشگاه آزاد می بایست برای ثبت واحد های انتخابی خود به سامانه آموزشیار مراجعه نمایند.

نظرات

49 دیدگاه دربارهٔ «انتخاب واحد دانشگاه آزاد بهمن 1403 + راهنما تصویری و لینک»

 1. Avatar photo عسل گفت:

  سلام من 11روز پیش شهریه ریختم به حساب ولی هنوز برام انتخاب واحد نکرده دانشگاه چیکار باید بکنم؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   باید مراجعه حضوری کنید به دانشگاه.

 2. Avatar photo ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید سوالی داشتم من ترم اول کارشناسی ناپیوسته رشته آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد هستم ثبت نام رو انجام دادم و بهم گفتن دانشگاه خودش انتخاب واحد انجام می دهد و الان هم ۲۹ بهمن هست و خبری از دانشگاه و انتخاب واحد نیست
  ا

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   به اموزش دانشگاه مراجعه کنید

 3. Avatar photo Narjes گفت:

  امروز انتخاب واحدداشتم ترم۵هستم سایت برام مشکل داشت نتونستم انتخاب واحدکنم فردا حضوری برم دانشگا امکانش هست بتونن برام انجام بدن؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   با توجه به مشکل سراسری و باگ سامانه در زمان های مختلف تلاش نمایید

 4. Avatar photo ملیکا گفت:

  سلام من مجوز انتخاب واحد رو صادر کردم ولی وقتی میرم توی قسمت مدیریت مالی چیزی نیست که پرداخت کنم .میترسم موقع انتخاب واحد مشکلی پیش بیاد.
  باید صبر کنم یا مشکل داره؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر صبر کنید تا مشکل سایت برطرف شود

 5. Avatar photo خشایار گفت:

  سلام روزبخیر انتخاب واحد ترم آخر رو هم خود دانشگاه انجام میده؟ عملا چیزی نمونده جز 4-5 واحد. اگر واحدهای اختیاری بردارم مزیتی دارم نسبت به کسایی که برنداشتن؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   ترم اخر هم خودتون باید انتخاب واحد انجام دهید بابت سوال بعدی خیر

 6. Avatar photo صدری گفت:

  برای انتخاب واحد ترم 1 دانشگاه آزاد خودمون باید کاری کنیم؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیرخوده دانشگاه ترم اول انتخاب میکنند.

 7. Avatar photo Mary گفت:

  سلام انتخاب واحد حضوری آزاد تا کیه زمانش برای من ک ترم اول رو مرخصی زدم چطوریه

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای هر دانشگاه متفاوت هست.
   باید با مدیر گروه رشته دانشگاه خودتون صحبت کنید.

 8. Avatar photo Maryam گفت:

  سلام من ترم قبل مرخصی زدم ترم اول رو ک کنکور بدم الان هم جواب دولتی نیومده و هم مهلت انتخاب واحد آزاد تموم شده مهلت حذف و اضافه هم تا6مهر بوده امروز 8مهر هست باید چیکار کنم حذف و اضافه تمدید میشه؟
  بعد از طریق سایت ۳۲۰باید پرداخت میکردم ک ببینم انتخاب واحد میاره یا نه
  پرداخت کنم اوکی میشه؟ لطفا کمک کنید

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام با آموزش دانشگاه صحبت کنید

 9. Avatar photo Maryam گفت:

  سلام وقتتون بخیر .من درسی رو برداشتم که برای ورودی من حذف شده می خوان بدونم که اگه پاسش کنم روی مادام اثر داره؟ممنون.

  1. Avatar photo rahdar گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

  ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ + ورود به سامانه | ایران تحصیل

  دانشجویانی که به هر دلیلی امکان ادامه تحصیل در دانشگاه محل پذیرش خود را ندارند، می‌توانند با مراجعه به سامانه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد، درخواست انتقالی و یا مهمانی خود را ثبت نمایند. برای ورود به سامانه monada.iau.ac.ir باید...
 • منادا دانشگاه آزاد

  سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی + ورود سایت monada.iau.ir

  سایت منادا دانشگاه آزاد به آدرس monada.iau.ir یکی از سامانه‌‌های پرکاربرد دانشگاه آزاد است که دانشجویان می‌توانند برای ثبت نام جهت انتقالی و میهمانی دائم و موقت استفاده کنند؛ بنابراین باید در طول سال درخواست خود را در این سامانه...
 • درخواست مهمانی دانشگاه آزاد

  درخواست مهمانی دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ + ثبت اینترنتی | monada

  امکان درخواست مهمانی دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ تنها یک بار در سال برای هر یک از دانشجویان وجود خواهد داشت. دانشجویان پس از مطالعه شرایط مهمانی دانشگاه آزاد با مراجعه به سامانه ثبت درخواست انتقال دانشگاه آزاد به آدرس monada.iau.ac.ir، لازم...
 • ارشد استعداد درخشان

  استعداد درخشان ارشد آزاد 1403 + دانلود دفترچه | ایران تحصیل

  ارشد استعداد درخشان یکی از مهم‌ترین مقاطع تحصیلی در نظام آموزشی ایران است که به دانشجویان با استعداد و توانمندی‌های خاص اختصاص دارد. این مقطع تحصیلی برای کسانی که در طول دوره کارشناسی عمل‌کرد برتری داشته‌اند و توانسته‌اند در آزمون‌های...
تماس با مشاور