ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

انتخاب واحد دانشجویان مهمان دانشگاه آزاد + شرایط و مراحل 1402

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۷۵
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۳ آبان ۱۴۰۲
سامانه انتخاب واحد دانشجویان مهمان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای از بین بردن محدودیت انتخاب واحد دانشجویان مهمان تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه انتخاب واحد دانشجویان مهمان دانشگاه آزاد سایت آموزشیار می‌باشد و افرادی که قبلاً درخواست مهمانی در دانشگاه دیگر داده و با درخواست آنها موافقت شده، می‌توانند در موعد مقرر برای انتخاب واحد خود اقدامات لازم را انجام دهند.

از آنجا که انتخاب واحد دانشجویان مهمان باید حتماً قبل از شروع ترم تحصیلی انجام شود، از این رو ضرورت دارد که دانشجویان حتماً با شرایط انتخاب واحد و چگونگی ثبت واحدهای جدید آشنایی داشته باشند. چنانچه شما عزیزان در ارتباط با شرایط انتخاب واحد دانشجویان مهمان دانشگاه آزاد اسلامی سؤال و ابهامی دارید، می‌توانید از طریق شماره 90909075307 در تماس باشید تا همکاران ما در آکادمی ایران تحصیل اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

شرایط انتخاب واحد دانشجویان مهمان

👈 انتخاب واحد دانشجویان مهمان از دغدغه‌های دانشجویان دانشگاه آزاد است که با درخواست مهمانی آن‌ها موافقت شده است. ما در شرایط نقل و انتقالات دانشگاه آزاد برای شما شرایط عمومی و اختصاصی نقل و انتقال و همچنین مدارک موردنیاز برای درخواست نقل و انتقال را شرح دادیم. و اگر مقاله‌های قبلی ما در مورد  آیین‌نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد را مطالعه نموده باشید، ما بارها بر اطلاع کامل در مورد نقل و انتقال و همچنین شرایط و… تأکید کرده ایم.

👈 اکثر دانشجویان متقاضی پس از اینکه نسبت به درخواست اقدام می‌نمایند ممکن است به دلیل عدم آگاهی از این شرایط دچار مشکل شوند. انتخاب واحد دانشجویان مهمان نیز همانند شرایط و قوانین نقل و انتقال دارای اهمیت ویژه‌ای می‌باشد. بنابراین حتماً در مورد نحوه انتخاب واحد دانشجویان مهمان دانشگاه آزاد اطلاعات لازم را کسب نمایید و با شرایط انتخاب واحد دانشجویان مهمان کاملاً آشنا شوید.

شرایط انتخاب واحد دانشجویان مهمان 

معرفی سامانه انتخاب واحد دانشجویان مهمان

👈 آن دسته از دانشجویانی که مایلند در واحدهای دیگر دانشگاه آزاد مهمان شوند، قبل از هر چیز لازم است که بدانند قوانین پیش نیاز و هم نیاز انتخاب واحد چیست و از چه طریق می‌توانند واحدهای خود را ثبت کنند. به این منظور دانشگاه آزاد سامانه آموزشیار را برای ثبت واحدهای درسی دانشجویان مهمان اختصاص داده است و دانشجویان باید در موعد مقرر برای ثبت دروس انتخابی خود اقدام کنند.

👈برای ثبت درخواست در دانشگاه آزاد جهت مهمان شدن در یک واحد، باید افراد از قبل درخواست خود را ثبت کره باشند و پس از اینکه دانشگاه آزاد به درخواست افراد رسیدگی و موافقت کند، می‌توانند برای یک یا چندترم به عنوان مهمان مشغول به تحصیل شوند. چنانچه شما دانشجوی گرامی قبلاً درخواست مهمانی داده اید، اما اکنون قصد لغو درخواست خود را دارید، پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید.

برای لغو درخواست مهمانی دانشگاه ازاد وارد لینک مربوطه شوید.

بنر کال تو اکشن

معرفی سامانه انتخاب واحد دانشجویان مهمان

نحوه انتخاب واحد دانشجویان مهمان

👈 برای برخی از دانشجویان این سؤال مطرح می‌شود که  انتخاب واحد دانشجویان مهمان در دانشگاه مبدأ صورت می‌پذیرد و یا دانشگاه مقصد؟ همچنین یکی از سؤالات دیگر در این موارد نمراتی است که دانشجویان در دانشگاه مقصد داشته‌اند و همچنین نمرات جدید آن‌ها پس از پذیرش درخواست در واحد جدید می‌باشد. در این مقاله قصد داریم انتخاب واحد دانشجویان مهمان را همانند انتخاب واحد دانشگاه آزاد، به صورت کامل برای شما شرح دهیم تا اطلاعات کاملی در این رابطه کسب نمایید و پاسخ سؤالات خود را در این زمینه به صورت کامل بیایید.

✔️ دانشجویانی که با درخواست انتقالی آن‌ها موافقت شده است، و در همان رشته و همان مقطع تحصیلی خود در واحد دیگر به صورت مهمان در حال تدریس می‌باشند، نمرات دانشجویان اعم از نمرات قبولی، مشروطی، ردی، و در کل می‌تواند گفت تمامی سوابق تحصیلی آن‌ها  از واحد دانشگاهی مبدأ در کارنامه دانشگاهی مقصد ثبت می‌شود. این گروه از دانشجویان همچنین مشمول پرداخت هزینه انتقال، برابر با آخرین تعرفه انتخاب واحد دانشجویان مهمان می‌باشند.

برای مشاهده قوانین انتخاب واحد دانشگاه آزاد روی لینک کلیک کنید.

 1. یکی از تبصره‌های مربوط به ماده بالا در رابطه با دانشجویان انتقالی می‌باشد که رشته و یا گرایش خود را در هنگام انتقال تغییر داده‌اند. این دسته از دانشجویان چنانچه در دانشگاه مقصد در  رشته موردنظر آن‌ها سه عضو هیئت‌علمی آن رشته موجود باشد، می‌توانند نمرات خود را معادل‌سازی نمایند و دروس پذیرفته‌شده در کارنامه جدید دانشجو در واحد مقصد ثبت می‌گردد. این دسته از دانشجویان موظف به پرداخت هزینه انتقال و همچنین هزینه معادل‌سازی برابر با آخرین تعرفه انتخاب واحد دانشجویان مهمان می‌باشند.
 2. تبصره دوم مربوط به دانشجویانی می‌باشد که از طریق شرکت در آزمون مجدد پذیرفته می‌شوند. دانشجویانی که مشکل نظام وظیفه نداشته باشند، دروس آن‌ها معادل سازی می‌گردد و ضمناً هزینه انصراف و تصفیه از دانشگاه مبدأ را نیز برابر با آخرین تعرفه دانشگاه موظف به پرداخت آن می‌باشند.
 3. تبصره سوم این ماده مربوط به دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه‌های سراسری و همچنین دانشجویان مؤسسات غیردولتی که مورد تائید وزارت علوم و وزارت درمان و آموزش پزشکی که به واحدهای دانشگاه آزاد منتقل شده‌اند، دروس گذرانده آن‌ها معادل سازی می‌گردد و البته تنها نمرات 12 و بالاتر از آن مشمول این معادل سازی قرار می‌گیرند.

✔️ مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان انتقالی توسط دانشگاه مقصد صادر می‌گردد.

✔️واحدهایی که دانشجویان مهمان موظف به گذراندن آن‌ها می‌باشند چنانچه این واحدها را بخواهند در دانشگاه مقصد بگذرانند، این نظر باید با گروه آموزشی مربوط در واحد مبدأ تعیین گردد.

 1. تبصره مربوط به ماده بالا مربوط به شهریه دانشجویان میهمان می‌باشد. دانشجویان مهمان علاوه بر پرداخت هزینه شهریه ثابت و متغییر، موظف هستند که شهریه ثابت آن نیمسال را به واحد مبدأ و هزینه انتقال موقت را برابر با آخرین دستورالعمل مربوطه از طریق واحد مبدأ به سازمان مرکزی دانشگاه بپردازند.

برای ثبت درخواست مهمانی دانشگاه آزاد وارد لینک شوید.

✔️ یکی دیگر از ماده‌های مربوط به انتخاب واحد دانشجویان مهمان برای دانشجویانی می‌باشد که برخی از دروسی که موظف به گذراندن آن‌ها در نیم سال تحصیلی هستند، در واحد دانشگاهی مقصد ارائه نمی‌شوند. در این صورت دانشجویان می‌توانند با صلاحدید واحد مبدأ و مقصد برای تنها یک نیمسال در مقطع تحصیلی خود، از تعداد واحدهایی که موظف به گذراندن آن‌ها در یک‌ترم تحصیلی می‌باشند، تعداد واحد کمتری را اخذ نمایند. حداقل واحدهای درسي مجاز تعیین‌شده ( 11 واحد براي تمام وقت  و 9 واحد براي پاره وقت  و 7 واحد براي آموزش معلمان ) می‌باشد. چنانچه دانشجویان از این ماده برای انتخاب واحد خود استفاده نمایند، موظف به پرداخت شهریه ثابت به علاوه شهریه متغیر دروس انتخابی در واحد مبدأ  و شهریه شهریه دروسی که در واحد مقصد می‌گذراند را ، در واحد مقصد پرداخت نماید.

 1. اولین تبصره مربوط به این ماده برای دانشجویان ترم آخر هر مقطع می‌باشد. همان‌طور که خدمت شما عرض کردیم، هر دانشجو تنها یک‌بار می‌تواند از ماده بالا استفاده نماید. اما تنها استثنایی که در این مورد وجود خواهد داشت، برای دانشجویان ترم آخری که می‌توانند در همان ترم فارغ‌التحصیل گردند و همچنین هیچ درس تحت عنوان معرفی به استاد و … ندارند. البته این امر نیازمند موافقت و بر طبق صلاحدید واحد مبدأ و مقصد صورت خواهد پذیرفت.
 2. تبصره دوم در رابطه با واحدهای مشمول این ماده می‌باشد که این واحدها توسط دانشگاه مبدأ تعیین می‌گردد. گاهی اوقات ممکن است امتحانات دانشگاه مبدأ و مقصد هم‌زمان در یک روز انجام شود. به‌طوری‌که دانشجویان نتوانند هم‌زمان در هر دو آزمون شرکت نمایند، در این صورت می‌توانند یکی از آن‌ها را حذف کنند.

✔️ در هر صورتی مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان مهمان توسط دانشگاه مبدأ صادر خواهد گردید.

 

کال تو اکشن تماس

نحوه انتخاب واحد دانشجویان مهمان 

📢 اطلاعیه 📢

جهت اطلاع از زمان و نحوه انتخاب واحد دانشجویان مهمان دانشگاه آزاد و دیگر درخواست‌های دانشجویی از سراسر کشور با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا همکاران ما در مرکز مشاوره دانشگاه آزاد ایران تحصیل شما عزیزان را راهنمایی کنند.

خلاصه مطالب

دانشجویانی که قبلاً درخواست خود را برای مهمانی در دانشگاه‌های دیگر ثبت کرده‌اند، باید با سامانه انتخاب واحد دانشجویان مهمان آشنایی داشته باشند. به این منظور دانشجویان باید برای ثبت درخواست خود از طریق سایت آموزشیار دانشگاه آزاد اقدام کنند و برای ثبت واحدهای درسی هر ترم اقدام نمایند.

در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی را در ارتباط با نحوه ثبت واحدها در دانشگاه آزاد برای داشجویان مهمان توضیحاتی ارائه کنیم. جهت اطلاع از زمان و شیوه انتخاب واحد دانشگاه آزاد، ثبت نام ورودی‌های جدید و هر درخواست دانشجویی دیگر در تمامی سامانه‌های دانشگاه آزاد می‌توانید از سراسر کشور از طریق شماره 90909075307 با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد تماس بگیرید تا همکاران ما شما عزیزان را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

 

🔗 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

3.5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای از بین بردن محدودیت انتخاب واحد دانشجویان مهمان تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه انتخاب واحد دانشجویان مهمان چیست؟

سامانه انتخاب واحد دانشجویان مهمان همان سامانه آموزشیار می باشد.

زمان انتخاب واحد دانشجویان مهمان چه تاریخی است؟

معمولاً زمان انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد، چند روز قبل از شروع ترم تحصیلی انجام می شود. 

نحوه انتخاب واحد دانشجویان مهمان به چه شکل است؟

در متن مقاله به چگونگی انتخاب واحد دانشجویان مهمان آزاد اشاره کردیم. 

نظرات

75 دیدگاه دربارهٔ «انتخاب واحد دانشجویان مهمان دانشگاه آزاد + شرایط و مراحل 1402»

 1. Avatar photo [۱۰/۲۸،‏ ۱۲:۳۳] A.G: Sağol [۱۰/۳۰،‏ ۲۲:۰۶] A.G: Yalanci [۱۰/۳۰،‏ ۲۲:۰۹] Süleyman Koşal: Yalancı ben makine duruyor گفت:

  سلام من ارشدهستم. ترم قبل مهمان بودم. این ترمم مهمان هستم وتاییدشده هم سایت هم دانشگاه. الان میتونم بدونه درخواست لیست دروس درمقصد انتخواب واحدکنم؟ چون ترم گذشته ام مهمون بودم. این مراحلو گذروندم

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر

 2. Avatar photo عباسی گفت:

  سلام توروخدا جواب بدید
  من مهمان دانشگاه علوم تحقیقات شدم از دانشگاه علوم پزشکی و ۲ تا کد دانشجویی دارم الان برای پرداخت شهریه باید با کد دانشجویی واحد مبدا ک علوم پزشکی هست وارد اموزشیار بشم و شهریه ثابت رو پرداخت کنم؟
  و اینکه قبل پرداخت شهریه باید صدور مجوز انتخاب واحد رو همه دانشجویان ثبت کنن ک سایت بعد ۲ دیقه میاره ک مجار ب انتخاب واحد
  الان من نمیدونم با کد دانشجویی واحد مبدا وارد اموزشیار بشم و صدور مجوز انتخاب واحد رو بزنم یا کد دانشجویی واحد مقصد
  چون با کد دانشجویی مقصد صدور مجوز انتخاب واحد رو زدم و نوشته ک شما مجاز ب ثبت درخواست انتخاب واحد نیستی

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. دوست عزیز سوالات سامانه ای نیاز به تماس تلفنی دارد. لطفا با مشاورین مجموعه در ارتباط باشید.

 3. Avatar photo M.d گفت:

  سلام وقت شما بخیر.من دانشجو مقطع ارشد هستم.میخوام ترم دوم رو مهمانی بگیرم و موافقت هارو هم دارم.میخواستم بدونم انتخاب واحد رو دانشگاه مقصد انجام میده با توجه به دروسی که ارائه میدن یا ابتدا دانشگاه مبدا مشخص میکنه چه دروسی رو دانشگاه مقصد باید برام بردارن؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر کل هماهنگی های شما با دانشگاه مقصد انجام خواهد شد

   1. Avatar photo M.d گفت:

    الان علی الحساب از دانشگاه مقصد طبق چارتشون هشت واحد دارم اما نیاز به دو تا درس دیگه هم دارم که البته در ترم آینده دانشگاه مقصد ارائه نمیکنه.راه حلی وجود دارد که این دوتا درس رو هم اخذ کنم؟

    1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

     سلام وقت بخیر
     شما باید با اموزش دانشکده خودتون صحبت کنید

 4. Avatar photo J گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای دانشجو های انتقالی باید انتخاب واحد رو چطور انجام بدیم؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه باید دسترسی انتخاب واحد براتون لحاظ کند

 5. Avatar photo عطیه قربانی تابش گفت:

  سلام ببخشید من مهمانی دائم گرفتم از همدان به تهران برای انتخاب واحد باید دانشگاه مبدا درسامو ثبت کنه اول؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله

 6. Avatar photo پوران گفت:

  با عرض سلام، من مهمان شدم، همه کارا انجام شده.انتخاب واحد کردم، ، ولی الان نمیدونم چطوری برم داخل سایت دانشگاه و برنامه ی کلاسی رو ببینم، آموزش حضوری هم جواب ام رو نمیده، چکار بابد بکنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید چطوری وارد بشم و برنامه ی کلاسیم رو ببینم

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   تماس بگیرید شرایط شما بررسی شود

 7. Avatar photo Mehdi گفت:

  سلام
  با درخواست انتقالي من براي ترم مهمان موافقت كردن

  فقط براي انتخواب واحد نميدونم بايد چيكار كنم؟؟

  بعد من الان تو شهر دانشگاه مبدا نيستم نيازه براي ادامع كارام خودم برم يا كسيو بفرستم انجامش ميتونه بده؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.
   با شماره دانشجویی دانشگاه مقصد انتخاب واحد خود را انجام دهید.

 8. Avatar photo فاطمه گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من تازه انتقالی گرفتم از شهرستان ب استان
  زمان انتخاب واحد چ موقع هستش ک انجام بدم؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. زمان انتخاب واحد هر شهری اعلام میشود بصورت جداگانه.

 9. Avatar photo Mahshad گفت:

  سلام ببخشید من دانشجوی مهمان ترم کامل هستم بازم نیاز هست داخل سامانه منادا ثبت نام کنم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که مهمانی دائم دارید نیازی به ثبت درخواست مجدد نمی باشد.

   1. Avatar photo هاجر حسین زاده گفت:

    سلام وقتتون بخیر ،دانشجوی ترم چهار دانشگاه ازاد دزفول بودم طبق ماده هشت میهمانی دائم برای محل سکونتم تبریز گرفتم و تایید شد،میشه برای روند انتخاب واحدم راهنماییم کنین؟ باید مجوزی از دانشگاه مبدأ بگیرم برای انتخاب واحد؟از چ طریق؟

    1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

     سلام وقت به خیر
     از طریق سامانه منادا نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایید.

 10. Avatar photo Parinaz گفت:

  سلام وقت بخیر، سقف مجاز انتخاب واحد برای دانشجوی مهمان دائم در دانشگاه ازاد چقدر هست؟ حداکثر چند واحد میتونیم اخذ کنیم؟

  1. Avatar photo borji گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.
   شما میتوانید متناسب با ضوابط آن دانشگاه انتخاب واحد خود را انجام دهید.

 11. Avatar photo Fateme گفت:

  سلام
  من کد واحد سازمانی رو که میزنم هیچ گزینه ای برام نمیاد
  چیکار باید بکنم؟؟؟
  بعد ارائه لیست دروس چطور میتونم انتخاب واحد کنم؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   با آموزش دانشگاه رای زنی کنید

 12. Avatar photo من گفت:

  سلام، خسته نباشید.
  سامانۀ منادا با درخواست من (میهمان یک ترم) موافقت کرده ولی واحد مبدا به زور رضایت میده و حتی ممکنه نده و با توجه به اینکه نمره های ترم قبل هنوز اعلام نشده من نمیتونم اقدامی بکنم.
  میتونم تا زمانی که نمره ها اعلام بشه توی واحد مبدا انتخاب واحد کنم و بعد از اعلام نمره ها اگه واحد مبدا موافقت کرد برم واحد مقصد یا انتخاب واحد باعث میشه من توی واحد مبدا موندگار بشم؟
  یعنی تغییر وضعیت پس از انتخاب واحد توی واحد مبدا ممکنه یا نه؟
  خیلی ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید، چون فقط چند ساعت تا انتخاب واحد زمان دارم.

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   برای بررسی دقیق تر شرایط تون لطفا با مرکز تماس بگیرید

 13. Avatar photo زهرا گفت:

  ببخشید تا موقعی دانشگاه مقصد به دانشگاه مبدا لیست دروس انتقالی ،انتقال نداده باشه نمیشه انتخاب واحد کرد

  1. Avatar photo rahdar گفت:

   سلام وقت بخیر .
   بله امکان پذیر نمیباشد

 14. Avatar photo گندم گفت:

  سلام خسته نباشد من برای ترم اول مهمان بودم الان برای ترم دوم هم درخواست مهمانی دادم ولی هنوز نتیجه اش نیومده و تایم انتخاب واحد مبدا و مقصد هم تموم شده
  باید صبر کنم مهمانی ام بیاد و بعد لیست دروس بگیرم ؟
  ایا میتونم مثل دانشجویی عادی در مبدا انتخاب واحد بکنم و شهریه رو بدم ؟اگه این کارو بکنم و بعد مهمانی قبول بشه با این واحد های برداشته شده جیکار کنم ؟
  اخه میترسم مهمانیم قبول نشه کلا دست خالی بمونم

  1. Avatar photo مشاور فتح اللهی گفت:

   سلام اگر زمان انتخاب واحد دانشجویان مهمان اعلام نشده باشد میتوانید بصورت حضوری از دانشگاه مقصد استعلام نتیجه درخواست تان را داشته باشید

 15. Avatar photo Fazi گفت:

  سلام
  من دانشجوی رشته شیمی هستم
  ترم قبل میهمانی دائم گرفتم
  شهریه ثابتم رو باید واحد مبدا پرداخت کنم اما هزینش برام زیاد تر خورده باید چیکارش کنم اون مابقی اضافی رو ؟

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   سلام وقت بخیر
   نیازه شما با واحد آموزش دانشگاه ارتباط برقرار کنید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد

  ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد 1402 + زمان، مراحل و مدارک

  ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد برای داوطلبانی در نظر گرفته شده است که در زمان تعیین شده برای ثبت نام اینترنتی بدون آزمون این دانشگاه اقدام نکرده اند. هر کدام از واحدهای دانشگاه آزاد در سایت خود اطلاعیه ای را...
 • پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی

  اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی بهمن 1402

  نتایج پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی، برای مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی در ورودی مهر ۱۴۰۲، در وب‌سایت این دانشگاه به نشانی azmoon.org قرار می‌گیرد. افراد پذیرفته شده می‌توانند در زمان مقرر...
 • قوانین حذف و اضافه دانشگاه آزاد

  قوانین حذف و اضافه دانشگاه آزاد + سقف واحد و شهریه 1402

  قوانین حذف و اضافه دانشگاه آزاد شامل یک سری قوانین ثابت و قوانین متغیر است. به طور مثال اینکه در حذف و اضافه چند واحد میتوان برداشت و اینکه سقف انتخاب واحد در حذف و اضافه چقدر است از جمله...
 • نحوه ثبت نام در آموزشیار

  نحوه ثبت نام در آموزشیار

  دانشگاه آزاد اسلامی برای اینکه بتواند شرایط تحصیل را برای دانشجویان خود آسان کند یک سامانه به نام سامانه آموزشیار در تاریخ 29 مرداد سال 1399 راه اندازی کرد. این سامانه خدمات بسیار زیادی را به دانشجویان ارائه می کند...
تماس با مشاور