ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سامانه انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۸ مرداد ۱۴۰۱
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

یکی از مواردی که می‌تواند باعث قبولی یک داوطلب در رشته و دانشگاه مورد نظر شود، انتخاب رشته دقیق و اصولی است. در واقع اگر یک داوطلب بتواند انتخاب رشته را به صورت دقیق و اصولی انجام دهد امکان دست یابی به رتبه بسیار خوب در کنکور برای وی دور از دسترس نخواهد بود. به همین دلیل ما قصد داریم در این مقاله اطلاعاتی را نسبت به سامانه انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید آگاهی کامل یک انتخاب رشته دقیق را تجربه کنید. لازم به ذکر است بدانید در این مقاله پایه و اساس انتخاب رشته مجازی کنکور را مورد بررسی قرار خواهیم داد که می تواند داشتن اطلاعات در این مورد می تواند نقطه قوت هر داوطلب شود. از سوی دیگر اطلاعاتی را نسبت به سامانه انتخاب رشته مجازی کنکور ارائه خواهیم کرد.

این نکته مهم را در نظر داشته باشید بخشی از این مقاله به نکات مهم انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری اختصاص داده شده است. در واقع بهتر است ذکر کنیم که این نکات مهم در 10 پاراگراف به صورت جامع  در اختیار داوطلبان قرار داده خواهد شد. در نهایت اگر قصد دارید اطلاعات کاملی نسبت به موارد ذکر شده و بسیاری از موارد دیگر به دست بیاورید پیشنهاد می کنیم بر روی لینک زیر کلیک کرده و با مشاوران حرفه ای آکادمی ایران تحصیل در ارتباط باشید.

در راهنمای انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری، و به وسیله تیم متخصص انتخاب رشته ایران تحصیل به طور دقیق تمامی نکات مهم انتخاب رشته به شما آموزش داده می شود. جهت ثبت نام و رزرو مشاوره انتخاب رشته روی لینک زیر کلیک کنید.

چرخه انتخاب رشه آکادمی ایران تحصیل

 

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری چیست؟

در این بخش از مقاله تصمیم داریم شما را نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور بیشتر آشنا کنیم. توجه داشته باشید این نرم افزار قابلیت های متعددی دارد که به داوطلبان کمک می کند تا اطلاعات کافی از رتبه قبولی در رشته و دانشگاه دلخواهشان به دست بیاورند.

 

اطلاعیه

استفاده از سامانه انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری باعث می شود دا انتخاب رشته دقیق و اصولی انجام دهید.

 

در مورد انتخاب رشته مجازی کنکور چه می دانید؟

آینده هر فرد در گرو تحصیلات وی می باشد، در واقع اکثر افرادی که انتخاب رشته مجازی کنکور هوشمندانه انجام می دهند قدمی بزرگ برای ساخت آینده خود بر می‌دارند. توجه داشته باشید یکی از سرنوشت سازترین مراحل زندگی تحصیلی هر فرد، شرکت در کنکور و انتخاب رشته ای است که قرار است در آن وارد دنیای کار و اشتغال شود.  در گذشته بسیاری از افراد در این مرحله استرس زیادی را متحمل می شدند، چرا که نمی دانستند چه رشته ایی را انتخاب کنند و یا احتمالی قبولی در آن چقدر است.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم نگرانی های این عزیزان نیز تا حد زیادی درست بود. چرا که با یک اشتباه همه تلاش های آنان به هدر می رفت و حتی شانس قبولی در رشته های محبوب خود را از دست می دادند. اما خوشبختانه اخیراً با ایجاد نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور  دغدغه های بسیاری از داوطلبان کاهش پیدا کرد و حال آن ها با فراغ بال و دید بازتری برای آینده خود تصمیم گیری می کنند.   البته حسن بزرگ این نرم افزار، رایگان بودن آن است که به نوعی باعث ایجاد عدالت در میان همه داوطلبان شد. همین امر باعث استقبال زیاد از آن شد.

 

انتخاب رشته مجازی

انتخاب رشته مجازی

 

نرم افزار انتخاب رشته چگونه عمل می کنند؟

این سوال یکی از متداولترین سوالاتیتی است که توسط بسیاری از افراد مطرح می‌شود. به همین دلیل ما تصمیم داریم اطلاعاتی را در این مورد در اختیار شما قرار دهیم. توجه اشته باشید این نرم افزار کارنامه های سال های قبل را به طور خودکار مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و بر اساس تمامی اطلاعات حاصله از رتبه های قبول پذیرفته شده یا نشده در همه کدررشته محل های رشته های دانشگاهی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان مشخص می کند که تا چه حد امکان قبولی فرد مورد نظر در رشته یا رشته های مربوطه وجود دارد. همچنین، داوطلبان می توانند از طریق این نرم افزار در همه دوره های روزانه، شبانه، پیام نور، غیر انتفاعی و خودگردان انتخاب رشته کنند. البته ذکر این نکته ضروری است که روند کار انتخاب رشته مجازی کنکور، تنها بر اساس احتمال است و نمی توان به قطعیت گفت که نتیجه پیشنهاد شده حتمی است. اما تا حد زیادی می توان به آن اعتماد کرد. 

راهنمای ورود به سامانه انتخاب رشته کنکور مجازی

 در این قسمت از محتوا تصمیم داریم شما را برای ورود به سامانه راهنمایی کنیم. شایان ذکر است بدانید ورود و استفاده از سامانه انتخاب رشته مجازی کنکور به سادگی قابل انجام است و هر داوطلبی می تواند در طی چند گام به راحتی از این نرم افزار استفاده کند. برای این کار مراحل زیر به ترتیب باید انجام شود:

 • ورود به سامانه ایران تحصیل به نشانی irantahsil.org
 • انتخاب گزینه سامانه انتخاب رشته مجازی کنکور
 • جستجو و وارد کردن اطلاعات به چند طریق. در روش اول داوطلب باید رتبه در سهمیه خود را وارد کند. در روش دوم، به شماره پرونده  و کد رهگیری نیاز است. و در روش سوم، شماره شناسنامه و شماره داوطلبی و شماره پرونده باید ثبت گردد.
 • ورود بخش اصلی شوید و یکی از روش ها همچون وارد کردن رتبه، رشته، دانشگاه را انتخاب نمایید.

نحوه عملکرد انتخاب رشته مجازی کنکور در سامانه ایران تحصیل 

حال که قصد دارید برای انتخاب رشته مجازی کنکور از سامانه ایران تحصیل استفاده کنید بهتر است ذکر کنیم که متقاضیان می توانند از سه طریق (رتبه قبولی داوطلب در کارنامه، وارد کردن دانشگاه و رشته مورد نظر، و انتخاب رشته در سال های گذشته)  می توانند برای انتخاب رشته اقدام کنند. 

به وسیله سامانه انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری ایران تحصیل، ما می توانیم تمامی نکات انتخاب رشته را به شما آموزش داده و قبولی شما عزیزان را بصورت 100% تضمین کنیم. برای ورود به سامانه، روی لینک رزرو آنلاین کلیک کنید.

انتخاب رشته مجازی کنکور

 

 

تخمین بر اساس رتبه

در این بخش متقاضی رتبه خود (رتبه در سهمیه) را در قسمت خواسته شده وارد کرده و نرم افزار بر اساس آن به شخص لیستی از دانشگاه ها، رشته ها و کارنامه هایی که کنکوری های سال های قبل با همان رتبه در آن قبول شده اند را ارائه می دهد.

تخمین بر اساس دانشگاه و رشته

تخمین بر اساس دانشگاه و رشته یکی دیگر از روش های انتخاب رشته است. شایان ذکر است بدانید در این روش نیز داوطلب رشته یا دانشگاه مورد علاقه خود را ثبت کرده و سپس نرم افزار رتبه مورد نیاز برای قبولی در رشته یا دانشگاه مورد علاقه فرد را به وی می گوید.

انتخاب رشته مجازی

حال که به بخش انتخاب رشته مجازی کنکور رسیده ایم بهتر است بدانید این بخش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. داوطلب می تواند همه اولویت های خود برای انتخاب رشته مجازی کنکور را ثبت کرده و فرم را در این سامانه تکمیل کند.

 

اطلاعیه

نتایجی که نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور به طور اتوماتیک بر اساس آنالیز نتایج سال های گذشته بوده و به شکل دستی نیست.

 

چرا انتخاب رشته مجازی کنکور؟

این روز ها با پیشرفت تکنولوژی اکثر افراد بیشتر تلاش می کنند کار های خود را در فضا اینترنت انجام دهند. توجه داشته باشید برای اینکه متقاضی بتواند بر این نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور ایران تحصیل اعتماد داشته باشد، خوب است که از ویژگی های آن آگاه باشیم و بدانیم که وجه تمایز آن با سایر نرم افزارها چیست. 

 • دارای تحلیل و آنالیز قوی برای هر رتبه 
 • معرفی جدیدترین کد رشته محل ها بر اساس دفترچه انتخاب رشته کنکور معرفی شده از سوی سازمان سنجش
 • در بر گرفتن تمامی دوره های تحصیلی روزانه، شبانه، پیام نور و خود گردان و غیره
 • ارائه نتیجه بر اساس سه احتمال قوی، ضعیف و بعید
 • انتخاب کردن محتمل ترین ها از میان 150 رشته انتخاب شده
 • امکان انجام ویرایش و یا تغییر انتخاب های صورت گرفته توسط متقاضی
 • در نظر گرفتن سهمیه 5 و 25 درصد ایثارگران 
 • ارائه فرم نهایی به داوطلب

مقایسه انتخاب رشته حضور و مجازی

اگر بخواهیم انتخاب رشته حضوری و مجازی را  مقایسه کنیم مطمئنا ویژگی های انتخاب رشته مجازی کنکور، بیشتر از حضوری است اما در هر شرایط امکان دارد در انتخاب رشته به صورت مجازی و حضوری مردد باشید و ندانید که کدام مناسب تر هستند. مسلماً هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خود را دارند. برای مثال، در انتخاب رشته حضوری این امکان برای فرد وجود دارد که با مشاور در مورد علایق، خواسته ها، نیازها و دغدغه هایش برای انتخاب رشته و دانشگاه صحبت کند.

در این روش احساسات و هوش انسانی وجود دارد و انتخاب به صورت دستی است. با این وجود، ممکن است به دلیل شناخت کم در مورد شرایط و ظرفیت های پذیرش و همچنین عوامل دیگر، قبولی در برخی از رشته هایی که محتمل تر هستند از دست برود.  اما در انتخاب رشته مجازی کنکور، شاید هوش و یاعاطفه انسانی در میان نباشد، اما به دلیل ماشینی بودن آن و برنامه هایی که بر اساس تحلیل عمل می کنند، پیشنهادها مطمئن تر بوده و داوطلب می تواند تصمیم بهتری برای انتخاب رشته بگیرد.

 

برای اطلاع از زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

مشاوره و راهنمایی انتخاب رشته کنکور

علاوه بر همه نکاتی که تاکنون ذکر شد توصیه ما این است که داوطلبان در زمان انتخاب رشته به چند نکته مهم دیگر نیز توجه لازم را داشته باشند.  برای مثال، داوطلبانی که قصد ورود و انتخاب رشته های بدون کنکور و یا به طور کلی شهریه دار را دارند، حتماً در هنگام انتخاب رشته مجازی کنکور در رابطه با هزینه ها و شهریه های به روز دانشگاه مورد نظر اطلاعات لازم را بدست آورند. مورد دیگر، شرایط خوابگاه است. برخی از دانشگاه ها از محل سکونت فرد دور بوده و طبیعتاً دانشجو نیاز به اسکان در خوابگاه دارد.

سعی در تحقیق و بررسی در مورد شرایط اقامت در خوابگاه ارائه شده توسط دانشگاه مورد نظرتان را داشته باشید و ببینید که آیا به شما تعلق می گیرد یا خیر.  مسافت و فاصله محل تحصیل نیز از دیگر مسائل مهم است. ممکن است برای فردی دوری از خانه و خانواده مشکل باشد و باید به این موضوع نیز توجه ویژه ای داشت. با همه این ها، ممکن است تصمیم داشته باشید که برای سال بعد هم مجدداً در کنکور شرکت کنید. بنابراین، در انتخاب رشته ها، بویژه رشته های روزانه باید حساسیت بیشتری به خرج دهید.  زیرا بر طبق قوانین سازمان سنجش، چنانچه شخص در یکی از دوره های روزانه قبول شود و از رفتن به آن منصرف شود، تا یکسال بعد حق شرکت در رشته های روزانه را ندارد.

داوطلبان می توانند با استفاده از سامانه تخصصی انتخاب رشته مجازی کنکور آکادمی ایران تحصیل، با بهترین مشاوران ارتباط برقرار کرده و بهترین انتخاب رشته را داشته باشند.کافیست روی لینک رزرو آنلاین کلیک کنید.

 

انتخاب رشته مجازی کنکور

 

دقت نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور ایران تحصیل چقدر است؟

یک سؤال مهم که همه متقاضیان در سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری برایشان مطرح می شود، این است که آیا خطایی در انتخاب رشته مجازی وجود دارد و یا دقت آن تا چه حد بالا است؟  این سؤال بسیار درست و بجاست. چرا که فرد باید یکی از مهم ترین تصمیم های زندگی خود را اتخاذ کند و با اعتمادی که به این نرم افزار دارد انتخاب رشته خود را به دست آن می سپارد. در جواب باید بگوییم نتایجی که نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور به داوطلب تحویل می دهد به طور اتوماتیک بر اساس آنالیز نتایج سال های گذشته بوده و به شکل دستی نیست.

البته نمی توان گفت که این پیش بینی ها قطع به یقین درست است و هیچ گونه شکی در آن نیست. اما می توان گفت که خوشبختانه دقت این سامانه به دلایل گفته شده بسیار بالا است و داوطلبان می توانند با اطمینان خاطر به آن مراجعه و مراحل را انجام دهند.

نکات مهم انتخاب رشته مجازی کنکور

تمام افرادی که قصد دارند از انتخاب رشته مجازی کنکور استفاده نمایند، باید نسبت به برخی از نکات مطلع شوند.به همین دلیل ما قصددارد 10 نکته بسیار مهم را ذکر کرده و هرکدام را به صورت مجزا مورد بررسی قرار دهیم در نتیجه یشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

از توجه به وضعیت و شرایط اقتصادی خانواده غافل نشوید

اولین مسئله مربوط به وضعیت و شرایط مالی خانواده می باشد، در واقع دیگر همه می دانید که ادامه تحصیل در تمامی مراکز دانشگاهی ایران به جز دانشگاه های روزانه با پرداخت هزینه همراه است و شما موظف به پرداخت شهریه در هر ترم تحصیلی هستید. از این جهت الزاماً باید قبل از انتخاب رشته کنکور به وضعیت و شرایط اقتصادی خانواده خود نیز توجه لازم را مبذول دارید و سپس برای انتخاب رشته اقدام فرمایید.

این موضوع با توجه به بهم ریختگی اوضاع اقتصادی این روزهای ایران و بیکار شدن بسیاری از افراد به دلیل شیوع ویروس کرونا اهمیت بیشتری پیدا می کند. متأسفانه در حال حاضر فشار اقتصادی زیادی به خانواده ها وارد می شود و حتی بسیاری از خانواده ها در تأمین نیازهای اساسی خود نیز مشکل دارند. از این جهت توجه به اوضاع اقتصادی خانواده در زمان انتخاب رشته های تحصیلی دانشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

 

برای دریافت راهنمایی و مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

در رابطه با ظرفیت رشته ها و دانشگاه ها اطلاعات دقیقی را بدست آورید

یکی از مهم ترین مواردی که باید در زمان انتخاب رشته ها و دانشگاه ها به آن توجه لازم را مبذول دارید در رابطه با ظرفیت رشته ها و دانشگاه های کشور است. در صورتی که رشته ها و دانشگاه هایی را انتخاب کنید که ظرفیت پذیرش دانشجو در آن ها پایین است مسلماً نمی توانید مؤفق عمل کنید و قبولی را حتی علی رغم داشتن بهترین رتبه از آن خود کنید.

اطلاعات کاملی را در رابطه با رشته های تحصیلی دانشگاهی بدست آورید

شناخت رشته های دانشگاهی یکی از موارد مهمی است که الزاماً قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب رشته های تحصیلی باید به آن توجه داشته باشید. در واقع، انجام انتخاب رشته بدون شناخت انواع رشته های دانشگاهی کار منطقی به نظر نمی رسد و می تواند شما را به ناکجا آباد برساند. شناخت رشته ها می تواند به شما کمک کند تا رشته مورد علاقه خود را بشناسید و بدانید که در کدام یک از این رشته های دانشگاهی استعداد و توانایی دارید و می توانید مؤفق تر عمل کنید.

البته راه حل پیشنهادی ما برای رسیدن به شناختی دقیق و به روز در رابطه با انواع رشته های تحصیلی گروه آزمایشی شما (ریاضی، انسانی، تجربی، هنر و زبان) استفاده از کمک مشاوری خبره و آگاه است. فردی که شناخت خوبی در رابطه با رشته های دانشگاهی داشته باشد و بتواند شما را از دروس مورد مطالعه در آن رشته و همین طور بازار کار و ظرفیت آن مطلع کند.

هدف خود را از ورود به دانشگاه ها تعیین کنید

یکی از مهم ترین مواردی که قبل از دست زدن به انتخاب رشته باید به آن توجه لازم را مبذول دارید در رابطه با تعیین هدف از ورود به دانشگاه هاست. ادامه تحصیل بدون هدف تنها هدر دادن عمر است و نتیجه مطلوبی را در پی ندارد.

از خودتان شناخت داشته باشید

بعد از شناخت رشته های دانشگاهی نوبت به ارزیابی آن با هماهنگی با استعدادها، علایق و خواسته های شخصیتان می رسد. در واقع، شما باید ببینید که آیا رشته انتخابی با اهداف و توانایی های شما سنخیت لازم را دارد یا خیر. البته یک نکته مهم در این بین وجود دارد، و آن هم این که تا وقتی که کاری را شخصاً تجربه نکرده باشیم، نمی توانیم به طور دقیق در مورد سازگاری با آن نظر دهیم. حال باید چه کرد؟

راه حل این مسئله، استفاده از آزمون های تیپ شخصیتی و انتخاب رشته است. آزمون های بسیاری وجود دارد که از طریق آن مناسب ترین رشته ها و شغل ها برای افراد شناسایی می شوند که از جمله آن ها می توان به آزمون استرانگ، MBTI و آزمون رغبت سنجی هالند اشاره کرد. در مشاوره انتخاب رشته مجازی کنکور ایران تحصیل برای هر داوطلب این تست ها گرفته می شود تا متقاضی با اطمینان خاطر دست به انتخاب بزند.

 

برای کسب اطلاعات نسبت به تیپ شخصیتی و انتخاب رشته بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

توانایی و استعدادهای خود را بشناسید

شناخت استعدادها و توانایی های فردی یکی از مهم ترین مواردی است که قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب رشته کنکور باید به آن توجه داشته باشید. اما شاید بپرسید که در صورت عدم اطلاع از این موضوع چگونه می توانم به شناخت درستی از استعدادها و توانایی های فردی برسم؟

در پاسخ باید عرض کنیم که بهترین راه شناخت توانمندی های فردی استفاده از کمک های مشاوری کاردان و خبره در این رابطه است. یک مشاور حرفه ای با استفاده از آزمون های رغبت سنجی و تست های مختلف می تواند کمک بزرگی به شما کند و دل نگرانی ها را از شما دور کند.

از دریافت مشاوره تحصیلی از مشاوران برتر غافل نشوید

یکی دیگر از مواردی که به جز انتخاب رشته مجازی کنکور می تواند به شما در داشتن انتخاب رشته ای مؤفق و دقیق کمک کند استفاده از مشاوره بهترین و برترین مشاوران تحصیلی است. مشاورانی که می توانند به بهترین شکل ممکن راهنماگر شما برای شناخت رشته های تحصیلی و همین طور مراکز مختلف دانشگاهی باشند و فوت و فن قبولی در آن ها را به شما بگویند.

بعلاوه، شما نیاز به کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه درست انتخاب رشته مجازی کنکور و چیدمان رشته های تحصیلی در دفترچه انتخاب رشته کنکور دارید. یک مشاور خبره می تواند شما را از این موارد مهم نیز به خوبی آگاه کند تا خدایی ناکرده با داشتن انتخاب رشته ای نامؤفق آینده خود را به نابودی نکشانید. پس ملاحظه می کنید که نقش مشاور تحصیلی در رسیدن به موفقیت و قبولی در یکی از بهترین رشته ها و دانشگاه های کشور چیست و چرا باید از چنین فردی کمک گرفت.

رشته ها را بشناسید سپس انتخاب کنید

بسیار پیش می آید که داوطلب رشته خود را صرفاً بر اساس شهرت یا محبوبیتی که در جامعه دارد و یا حتی در مواردی از روی ناچاری انتخاب می کند. این بشدت اشتباه است. چرا که ممکن است مواد درسی و یا شغل آتی که در انتظار شماست با روحیه و توانایی هایی تان سازگاری نداشته باشد. از سوی دیگر داوطلب نمی تواند در مورد همه 150 رشته ایی قصد انتخاب آن ها را دارد به طور دقیق تحقیق کند و آن ها را به خوبی بشناسد.

در چنین مواقعی باید به قول معروف کار را به کاردان سپرد. مشاوران تحصیلی که هر روزه با مسائل تحصیلی سر و کار دارند، مطمئناً با شناختی که از تمام گروه ها دارند می توانند در مشاوره انتخاب رشته مجازی کنکور ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان یاری گر داوطلب باشند.

 

برای کسب اطلاعات نسبت به مشاوره انتخاب رشته ریاضی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

شتاب زده انتخاب نکنید

خوشبختانه سازمان سنجش وقت کافی را در اختیار داوطلبان قرار می دهد تا بتوانند با حوصله و تحقیق کافی انتخاب های خود را انجام دهند. بنابراین، در مورد تصمیم تان به خوبی فکر کنید و همه جوانب را بسنجید. البته این بدان معنا نیست که انتخاب رشته مجازی کنکور و یا مشاوره حضوری را به دقیقه نود واگذار کنید. بلکه باید از انتخاب شتاب زده خودداری کرد، چرا که خطر دخیل کردن احساسات و یا صرفاً رفع تکلیف وجود دارد و همین می تواند عواقب بدی را برایتان به همراه داشته باشد.

در رابطه با اوضاع شغلی و بازار کار رشته مورد نظر خود تحقیق کنید

یکی دیگر از موضوعات مهم در زمان انجام انتخاب رشته مجازی کنکور در سایت سازمان سنجش کسب اطلاعاتی در رابطه با اوضاع شغلی و بازار کار رشته انتخابی است. انتخاب رشته ای که بازار کار خوبی در ایران ندارد و نمی توانید درآمد خوبی را از کار در آن زمینه بدست آورید فقط هدر دادن عمر است. شما چهار سال در دانشگاه درس می خوانید و بعد هم هیچ کاری برایتان نیست و در نهایت مجبور به انتخاب شغلی غیرمرتبط با رشته تحصیلی خود می شوید. پس الزاماً قبل از هر انتخاب رشته ای حال در هر گروه آزمایشی از توجه به اوضاع شغلی و بازار کار رشته مورد نظر خود غافل نشوید تا خدایی ناکرده بعدها عواقب بعدی در انتظارتان نباشد.

"انتخاب رشته مجازی کنکور

 

 

خلاصه مطلب

مطمئنا تا قبل از مطالعه این مقالع  اطلاعات کاملی در مورد سامانه انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری در اختیار نداشتند. اما در حال حاضر می دانید با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری میتوانید انتخاب رشته دقیق و اصولی را انجام دهید. ما در این مقاله راهنمای ورود به سامانه انتخاب رشته کنکور مجازی را در اختیار شما قرار داده ایم. از سوی دیگر نکات بسیار مهم که هر شخص باید قبل از انتخاب رشته مجازی کنکور بداند هم ذکر کرده ایم و مورد بررسی قرار داده ایم. به همین دلیل امیدواریم محتویات موجود در این مقاله بتواند به شما کمک کند تا با دید باز در آگاهی کامل برای انتخاب رشته مجازی کنکور اقدام نمایید.

 

 

جهت دانلود فایل PDF این مقاله بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

 

 

5/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا می توان به انتخاب رشته مجازی کنکور ایران تحصیل اعتماد کرد؟

بله، توجه داشته باشید این انتخاب رشته بر اساس تحلیل کارنامه ها و قبولی های سال های گذشته، دقت آن بسیار بالا بوده و قابل اعتماد است.

برای ورود به سامانه انتخاب رشته کنکور مجازی به چه اطلاعاتی نیاز است؟

هر داوطلب باید رتبه خود در سهمیه، گروه آزمایشی و در صورت داشتن سهمیه ایثارگران، اطلاعات لازم را وارد نمایند. 

تفاوت انتخاب رشته مجازی با انتخاب رشته حضوری چیست؟

در انتخاب رشته مجازی، همه چیز توسط آنالیز نرم افزار صورت گرفته و دقت بالاتری دارد.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور