انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید 97
انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید 97

 

جهت انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید 97 و مشاوره کنکور فنی حرفه ای  از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید بر اساس ضوابطی که در دفترچه ثبت نام و  انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید 97 مندرج می‌باشد، صورت می‌گیرد. داوطلبان ثبت نام کنکور کاردانی نظام جدید می بایست ابتدا به سایت سازمان سنجش وارد شوند و پس از آن کارت اعتباری ثبت نام را از سایت سازمان سنجش به صورت الکترونیک خریداری نمایند. انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید منحصرا بر اساس سوابق تحصیلی انجام خواهد گرفت. داوطلبانی که شرایط انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید 97 را دارا باشند، می‌توانند در انتخاب رشته ثبت نام نمایند.

 

شرایط انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید 97

داوطلبینی که در دوره‌های روزانه در سال‌های قبل پذیرفته شده‌اند، در صورتی که ثبت نام نموده باشند و یا خیر، حق ثبت نام و انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید 97 را دارا نمی‌باشند مگر با دلایل موجه از سازمان سنجش آموزش کشور مجوز دریافت کرده باشند.

دانشجویانی که در دوره‌های نوبت دوم شبانه و یا دانشگاه‌های غیر انتفاعی مشغول به تحصیل می‌باشند، در صورتی که قصد شرکت در انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید را داشته باشند، منعی برای انتخاب رشته آن‌ها وجود نخواهد داشت و نیازی به انصراف از دانشگاه و رشته خود نمی‌باشد. بدیهی است که در صورت پذیرفته شدن در رشته جدید، قبل از ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 98-99  در رشته جدید دانشجو ملزم به تسویه و انصراف از دانشگاه فعلی خود و پس از آن ثبت نام در دانشگاه و رشته مورد پذیرش نماید.

دانشجویان اخراجی نیز همانند دانشجویان مشغول به تحصیل در نوبت دوم شبانه و غیر انتفاعی، قبل از انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید 97 موظف به انصراف از رشته مورد تحصیل و تصفیه در دانشگاه مورد نظر و پس از آن ثبت نام در دانشگاه جدید می‌باشند.

بری اطلاع کامل از شرایط مندرج در دفترچه انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

رشته‌های موجود در انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید 97

پذیرش کاردانی نظام جدید سال 97 دانشگاه‌ها و موسسات عالی غیردولتی و غیر انتفاعی، در 30 رشته محل اقدام به پذیرش دانشجو می‌نمایند. ما تعدادی از این رشته‌ها برای شما به صورت موردی شرح می‌دهیم. اما چنانچه قصد اطلاع کامل از شرایط و ضوابط و همچنین تمامی کد رشته‌ها را دارید، بهتر است با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

الکترونیک

کامپیوتر

نقشه کشی عمومی

سرامیک

متالوژی

طراحی و دوخت

تربیت بدنی

نقشه برداری

 

انتخاب رشته فنی حرفه‌ای نظام جدید 97

  • داوطلبین گرامی می توانند با انتخاب 50 کد رشته از بین کد رشته‌های مندرج در سایت انخاب رشته کنکور فنی حرفه ای نظام جدید را تکمیل نمایند. این تعداد انتخاب در دانشگاه‌های غیر انتفاعی، شبانه، روزانه و در صورت تمایل دانشگاه‌ها و موسسات غیر انتفاعی می‌باشند.
  • کد رشته‌های مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور فنی حرفه ای برای تطبیق با کد دیپلم فنی و حرفه‌ای می‌باشد. قبل از انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای ، به کد دیپلم و کد انتخابی مندرج در دفترچه دقت نمایید و رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
  • با توجه به بومی سازی که برای داوطلبین هر استان در انتخاب رشته‌های فنی و حرفه‌ای وجود دارد، بهتر است دانشجویان با توجه به شرایط بومی خود اقدام به انتخاب در بین کد رشته‌های بومی استان خود نمایند.توصیه ما به شما انتخاب از بین کد رشته‌های بومی استان خود می‌باشد. چنانچه در این زمینه دچار مشکل و یا سوال شده اید، مشاورین ایران تحصیل با آگاهی از شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه می‌توانند شما را راهنمایی نمایند.

استان بومی برای هر داوطلب همان استان اخذ گواهینامه دیپلم می‌باشد. در دفترچه انتخاب رشته لیست کد دیپلم های هر استان مندرج می‌باشد.

 

جهت مشاوره انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید 97  از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط :

حذف کنکور فنی حرفه ای 97

ثبت نام کنکور سراسری

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

ثبت نام کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی

azmoon.org

azmoon.net

www.azmoon.org

azmoon.medu.ir

انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید 97

انتخاب رشته فنی حرفه ای 97-98

انتخاب رشته فنی حرفه ای نظام جدید 97

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *