تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 98

راهنمای انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400

انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

انتخاب رشته آزمون ارشد دانشگاه آزاد 1400 آغاز شد کلیه متقاضیان محترم جهت ثبت نام و انتخاب رشته می توانند از امروز با مراجعه به سامانه انتخاب رشته ارشد جهت انتخاب رشته اقدام نمایند.

انتخاب رشته آزمون ارشد دانشگاه آزاد و سراسری همانند سال های گذشته همزمان خواهد بود اما در دفترچه های جداگانه در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت لذا داوطلبان گرامی در انتخاب کد رشته محل ها دقت کافی را داشته باشند.

به منظور رفاه حال متقاضیان گرامی سامانه تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد به صورت 24 ساعته در خدمت متقاضیان محترم می باشد لذا داوطلبان می توانند جهت مشاوره انتخاب رشته – دریافت دفترچه و پاسخ به تمامی سوالات از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره 9099072952 تماس حاصل نمایند.

 

 

جهت انتخاب رشته ارشد – اطلاع از رشته محل های موجود – دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و … از سراسر کشور با شماره های مرکز ثبت نام و انتخاب رشته ارشد آزاد تماس بگیرید

9099072952 – تماس از سراسر کشور 9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 12 شب

 

انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400

دانشگاه آزاد در تمامی رشته‌ها و گروه‌های آزمایشی که داوطلبان موفق به کسب رتبه مجاز و لازم شده‌اند، دعوت به شرکت در انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400 می‌نمایند. به لازم به ذکر است به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون شرکت نموده‌اند برسانیم ؛ با توجه به ادغام دو آزمون سراسری و آزاد، انتخاب رشته در هر یک از آزمون‌ها به صورت جداگانه می‌باشد.

 

هر ساله اندک تغییراتی را در انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400 شاهد می‌باشیم. با توجه به اینکه برخی از رشته‌های جدید هر ساله به لیست انتخاب رشته کارشناسی ارشد در تمامی گروه‌ها افزوده می‌گردد، بنابراین انتخاب رشته ارشد باید با توجه به این تغییرات صورت پذیرد. همچنین مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز، از الزامات انتخاب رشته می‌باشد.

 

مقطع کارشناسی ارشد با توجه به ظرفیت کمی که در پذیرش دانشجو دارد، به لحاظ انتخاب رشته از حساسیت بسیار بالاتری برخوردار می‌باشد. بنابراین اگر شما در انجام انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400 قصور و اشتباهی نمایید ، ممکن است منجر به انحراف شما از هدفتان گردد و یا اینکه یک سال شما را عقب بیندازد. حتی در وارد نمودن کد رشته‌ها نیز، لازم است نهایت دقت را داشته باشید.

 

 

جهت تکمیل انتخاب رشته و اطلاع ا رشته های شناور ، نحوه انتخاب رشته درست و اصولی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد

کلیه داوطلبان و متقاضیان لازم است در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، نسبت به انتخاب و وارد نمودن رشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام نمایند. با توجه به مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد 1400 ، هر یک از داوطلبان می‌توانند تصمیم بهتری در این زمینه اخذ نمایند. بنابراین امکان انتخاب رشته درست با توجه به رعایت فرمول انتخاب به وجود می‌آید.

 

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، پس از اعلام نتایج می‌باشد. هم‌زمان با آغاز انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400 کلیه متقاضیان می‌توانند دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دانلود نموده و کلیه کد رشته محل‌های مورد انتخابی خود را اولویت بندی نمایند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که واجد شرایط استعداد درخشان می‌باشند نیز، می‌توانند از این مزیت استفاده نمایند.

 

متقاضیان محترم می‌توانند با کمک مشاورین ایران تحصیل ، انتخاب رشته خود را به صورت درست و اصولی تجربه نمایند. لازم به ذکر است که زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز ، در همین سایت اعلام می‌گردد. برای برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

 

انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400 در کلیه رشته های با آزمون دانشگاه آزا به صورت همزمان صورت می پذیرد.

 

 

 

 

دفترچه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400

 

"دفترچه

 

 

برای مشاهده رشته‌های دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد، نیازمند دفترچه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400 می‌باشید. پذیرش در مقطع ارشد برای بسیاری از داوطلبان آرزویی است که تمایل به برآورده شدن آن دارند. به همین دلیل انتخاب رشته ارشد از اهمیت خاصی برخوردار شده است. خوشبختانه دانشگاه آزاد ، هر ساله سعی در افزودن رشته‌های جدید به این مقطع را می‌نمایند.

در دفترچه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400 می‌توانید لیست کاملی از تمامی رشته‌ها را ملاحظه نمایید. انتخاب رشته باید بر اساس علاقه و استعداد شما داوطلب عزیز باشد . در غیر این صورت ،در آینده دچار مشکل خواهید شد. آن دسته از داوطلبانی که در رشته‌های غیر مرتبط مشغول به تحصیل می‌باشند، چنانچه در این رشته‌ها پذیرفته شوند، لازم است واحدهای جبرانی را بگذرانند.

با توجه به بالا بودن میزان شهریه دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به سایر دانشگاه‌ها ، توجه به جدول شهریه در این مورد امری ضروری به نظر می رسد. همچنین با در نظر گرفتن واحدهای علمی و تئوری و یا در صورت دارا بودن واحدهای جبرانی، لازم است نسبت به این امور به صورت دقیق اطلاعات را کسب نمایید.

با توجه به محدودیت‌ها و تعداد انتخاب‌های کمتر و همچنین ظرفیت پذیرش محدود در رشته‌های کارشناسی ارشد، در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، مشورت و دریافت راهنمای از متخصصین و مشاورین برای پذیرش در رشته مربوطه بسیار ضروری به نظر می رسد. لذا داوطلبانی در انتخاب رشته ارشد موفق به پذیرش خواهند شد که انتخاب رشته اصولی داشته باشند.

 

 

سامانه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400

کلیه داولبان و متقاضیان کارشناسی ارشد می توانند با استفاده از سامانه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400 نسبت به انتخاب کد رشته محل ها اقدام نمایند. آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه مند به شرکت در رشته های این دانشگاه می باشند ، می توانند از راهنمایی های لازم در این زمینه برخوردار شوند.

 

مشاورین انتخاب رشته ایران تحصیل با اشراف کامل بر قوانین وهمچنین ضوابط انتخاب رشته می توانند به شما جهت موفقیت کمک نمایند. تلاش مشاورین ما کمک به شما برای رسیدن به اهدافتان می باشد. با توجه به اینکه در مرحله تکمیل ظرفیت تعداد گزینه های کمتری در اختیار داوطلبان برای انتخاب وجود دارد، لذا توصیه ما بر انجام درست انتخاب رشته با توجه به رتبه و تراز داوطلب گرامی می باشد.

 

برای انجام انتخاب رشته درست و اصولی می توانید از سامانه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد ایران تحصیل استفاده نمایید. در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد این سامانه در اختیار کلیه داوطلبان قرار خواهد داشت تا بر اساس توانایی ها و استعداد های خود بتوانند دست به انتخاب رشته بزنند.همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز می توانید با متخصصین ما در ارتباط باشید.

 

 

جهت انجام انتخاب رشته ارشد – اطلاع از رشته محل ها ، نحوه انتخاب رشته درست و اصولی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

901400072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

بیشتر بدانید

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

زمان برگزاری کنکور ارشد

ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400

آیا انتخاب رشته آزمون ارشد دانشگاه آزاد و سراسری همزمان است؟

بله، انتخاب رشته آزمون ارشد دانشگاه آزاد و سراسری همانند سال های گذشته همزمان خواهد بود.

آیا انتخاب رشته دو آزمون سراسری و آزاد، در هر یک از آزمون‌ها به صورت مجزا میباشد؟

بله، با توجه به ادغام دو آزمون سراسری و آزاد، انتخاب رشته در هر یک از آزمون‌ها به صورت جداگانه می‌باشد.

انتخاب رشته آزمون ارشد داتشگاه ازاد به چه صورت است؟

انتخاب رشته دانشگاه آزاد با استفاده از سامانه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400 و بصورت الکترونیکی است.

 

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ایران تحصیل
تماس با مشاور