اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم 99 - 98

اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم 98-99 از اواخر تیر ماه 98 آغاز می شود. آن دسته از دانش آموزانی که در سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام به ثبت نام نموده اند، می توانند در زمان اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم 99 – 98 با مراجعه به سامانه مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم ، نتایج خود را مشاهده نمایند.

در راستای سهولت در نحوه مشاهده نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان هفتم قصد داریم در این مقاله علاوه بر ارائه توضیحات در رابطه با نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ، در رابطه با سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سایت سمپاد به نشانی azmoon.medu.ir نیز توضیحاتی ارائه کنیم.

 

آیا در زمان اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم 99 – 98 لازم است به صورت حضوری به مدرسه مورد نظر برای دریافت کارنامه مراجعه نماییم؟

اگر در آزمون تیزهوشان قبول شویم ، چه زمانی باید به مدرسه مورد پذیرش برای ثبت نام حضوری مراجعه نماییم؟

ثبت نام مدارس تیزهوشان به صورت الکترونیکی است یا حضوری؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم 99 – 98 و استفاده از سامانه مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم 99 – 98

 

همانطور که در معرفی آزمون تیزهوشان در رابطه با این مدرسه توضیحاتی را به شما داوطلبان و اولیای گرامی ارائه نمودیم ، برای ورود به این مدارس لازم است دانش آموزان گرامی بتوانند در آزمون ورودی این مدرسه نمره لازم و تراز بالاتری را نسبت به سایر رقبای خود کسب نمایند تا بتوانند در این آزمون پذیرفته شوند.

با توجه به زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ، کارنامه آزمون تیزهوشان ، 4 تا 6 هفته پس از برگزاری زمان این آزمون با توجه به سامانه مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم اعلام می گردد. با توجه به تغییراتی که هر ساله در زمان دقیق اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم شاهد می باشیم، تنها حدود این زمان را در حال حاضر می توانیم اعلام نماییم.

چنانچه مایل به اطلاع دقیق در رابطه با زمان اعلام  نتایج تیزهوشان پایه هفتم 99 – 98 می باشید، می توانید با شماره تماس 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما به محض مشخص شدن این زمان ، شما را از روز اعلام نتایج آگاه خواهند نمود.

 

 

 

 

 

اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم 99 – 98 به صورت الکترونیک ، و در یک سامانه برای هر دو پایه های ششم و نهم به صورت مجزا خواهد بود.

 

 

 

 

 

سامانه مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

 

سامانه مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم
سامانه مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

 

نتایج آزمون تیزهوشان همانند سایر مدارس دیگری که اقدام به برگزاری آزمون ورودی برای داوطلبان می نمایند، به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم ، اعلام می گردد. این سامانه کشوری بوده و برای تمامی مدارس و استان های سراسر کشور یکسان خواهد بود. بنابراین برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در سراسر کشور ، لازم است به این سامانه مراجعه فرمایید.

با توجه به اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم 99 – 98 توسط یک سامانه در سطح کشور، آیا نتایج و کارنامه ما برای قبولی در استان محل سکونت خود بر اساس تراز کشوری سنجیده می شود؟ با توجه به شرایطی که جهت ثبت نام در مدارس تیزهوشان در نظر گرفته می شود، درصدهای لازم برای قبولی در تیزهوشان ، با استفاده از رقبای شما در استان و مدرسه مورد نظر تعیین می گردد.

 

 

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 

برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ، کافی است به سامانه مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم به آدرس  sampad.medu.ir مراجعه نمایید. اطلاعات مورد نیاز در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی شماره ملی داوطلبان به همراه رمز عبور همگام می باشد. همانند تصویر زیر ، به هنگام ورود به سامانه مورد نظر لازم است بر روی سامانه کلیک نمایید.

 

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم
مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

در ادامه پس از مشاهده نتایج آزمون نیزهوشان ششم به هفتم می توانید همانند تصویری که در زیر ارائه شده است از وضعیت قبولی و همچنین محل پذیرش خود اطمینان یابید. دانش آموزانی که پس از اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم 99 – 98 در هر یک از مدارس تیزهوشان پذیرفته شده اند، می توانند با مراجعه به مدارس مورد نظر نسبت به ثبت نام حضوری اقدام نمایند.

 

نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم
نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 

آن دسته از دانش آموزانی که در مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم وضعیت قبولی آن ها همانند تصویر زیر پذیرفته نشده می باشد، متاسفانه موفق به پذیرش در هیچ یک از مدارس تیزهوشان نگردیده اند. دانش آموزان عزیز می توانند در آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت نمایند.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هفتم

 

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هفتم
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هفتم

 

همانطور که ملاحظه گردید و در راهنمای نتایج آزمون تیزهوشان اشاره شد، نتایج این آزمون با استفاده از سامانه اعلام نتایج تیزهوشان ارائه می گردد. بنابراین کلیه داوطلبان عزیز بدون مراجعه حضوری به مدارس نیزهوشان می توانند نتایج خود را ملاحظه نمایند. به طور معمول اعلام نتایج معمولا در خرداد ماه می باشد.

آن دسته از داوطلبانی که موفق به پذیرش در آزمون تیزهوشان نگردیده اند، می توانند با استفاده از مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان از کلیه منابع معتبر ، نحوه مطالعه برای قبولی در این آزمون برای مقطع دبیرستان متوسطه دوم بهره مند گردند. داوطلبانی که نسبت به نتایج خود اعتراض دارند نیز، می توانند از اعتراض به نتایج تیزهوشان استفاده نمایند.

جهت ثبت اعتراض خود و همچنین استفاده از سامانه مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. متخصصین ما به شما کمک خواهند نمود تا بتوانید علاوه بر دریافت نتایج ، به کلیه اقدامات مورد نیاز پس از آن نیز مبادرت نمایید. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

من رمز عبور همگام را فراموش نموده ام آیا راهی برای دریافت دوباره این رمز عبور وجود دارد؟

بله. برای دریافت رمز عبور همگام می تونید به مدرسه محل تحصیل فعلیتون مراجعه نمایید و از مدیر مدرسه رمز عبور رو مجددا دریافت کنید و یا اینکه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا با استفاده از سامانه دریافت رمز عبور همگام، رمز عبور رو در اختیارتون قرار بدن.

 

من در آزمون تیزهوشان پذیرفته نشدم آیا راه دیگه ای و یا شانس دیگه ای ندارم؟

 

مدارس مختلف ظرفیت های متفاوتی برای پذیرش در هر یک از مقاطع در نظر دارند و متناسب با این ظرفیت ها ، دانش آموزانی که موفق به کسب رتبه و تراز بالاتری شده اند، می توانند پذیرفته شوند. اما چنانچه ظرفیت مورد نظر تکمیل نگردد، مدارس از طریق تکمیل طرفیت اقدام به جذب تعداد مورد نیاز خود می نمایند که می توانید در این مرحله نیز ، مجددا تلاش نمایید تا پذیرفته شوید.

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری مدارس تیزهوشان از چه زمانی آغاز می گردد؟

چطور می تونم به صورت دقیق از نتایج آزمون تیزهوشان مطلع بشم؟

آیا نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم در یک زمان اعلام می گردد؟

من در آزمون تیزهوشان قبول شدم اما نمی دونم مراحل بعدی که لازمه پش سر بگذارم چیه؟

من به سامانه اعلام نتایج وارد شدم اما نمیتونم نتیجه رو دریافت کنم باید چیکار کنم؟

چطور می تونم نسبت به نتایج اعتراض خودم رو ثبت کنم؟

 

 

برای دریافت پاسخ سوالات مطرح شده می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

دریافت رمز عبور در سامانه همگام

هزینه ثبت نام دبیرستان البرز

نمونه سوالات آزمون ورودی دبیرستان البرز 98

مشاوره انتخاب رشته دبیرستان

سامانه انتخاب رشته دبیرستان 

اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم 99 – 98

سامانه مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هفتم

2 نظر برای «اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم 99-98»

  • عبدالرضا سلمانیان :

    سلام وقت بخیر
    من برای آزمون استعدادهای درخشان دخترم ثبت نام کردم اما هزینه رو اون موقع نگرفتن چطور باید هزینه ثبت نام رو پرداخت کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *