اعتراض به نتایج کنکور سراسری 98

اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99 از طریق سامانه ثبت نام کنکور سراسری 99 امکان پذیر خواهد بود. لذا به اطلاع کلیه داوطلبان محترمی که به نتایج آزمون اعتراض دارند می رسانیم که می توانید با مراجعه به سامانه سنجش کشور اعتراض خود را مبنی بر نتایج آزمون سراسری اعلام نمایید.

 

در حال حاضر و با اعلام نتایج و انتشار کارنامه هر داوطلب می توان جهت اعتراض به نتایج کنکور سراسری اقدامات لازم را انجام داد. البته دقت داشته باشید که این اعتراض شما در صورتی مورد بررسی قرار می گیرد که دلیل آن معقول و منطقی باشد. در غیراینصورت به هیچ وقت به درخواست داوطلب ترتیب اثری داده نخواهد شد. 

اعتراض به نتایج کنکور سراسری

سازمان سنجش یکی از ارگان‌های دولتی است که کار خود را به صورت دقیق و به بهترین نحو انجام می‌دهد. به همین دلیل شک و تردید در رابطه با درستی و یا نادرستی نتایج شاید محلی از اعراب نباشد.

اما برخی از داوطلبان در زمان انتشار نتایج کنکور سراسری ممکن است نسبت به نتایج آزمون در کارنامه اولیه و یا کارنامه نهایی خود معترض باشند. به همین دلیل اقدام به ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری می نمایند.

خوشبختانه، اعتراض به نتایج کنکور سراسر کاملاً امکان پذیر است و البته در این رابطه نباید فراموش کرد که قوانین خاصی برای این اعتراض وجود دارد که هر داوطلب کنکور در صورت دارا بودن این شرایط و تنها موارد تعیین شده  اعتراض خود را به ثبت می رساند. اعتراض داوطلبان گرامی ممکن است شامل موضوعات مختلفی باشد.

چنانچه اعتراض به نتایج کنکور سراسری واقع نگردد یا شما در رشته‌های مورد انتخابی خود موفق به پذیرش نشوید، می‌توانید در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه سراسری و یا در ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری شرکت نمایید.

 

 

 

برای اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99مشاوره قبولی در کنکور سراسری ، فنون تست زنی بدون معلومات ، شرایط ثبت اعتراض و همچنین نحوه تائید اعتراض از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

سامانه اعتراض به نتایج کنکور 

 

سامانه اعتراض به نتایج کنکور 99

 

 

 سازمان سنجش هر ساله شاهد برخی از اعتراضات از سوی داوطلبان گرامی است و تعداد مراجعه حضوری جهت ثبت این اعتراضات موجب بروز برخی از مشکلات در عملکرد این سازمان می‌گردد.

بنابراین، سامانه اعتراض به نتایج کنکور را راه‌اندازی نمود تا با توجه به آن هر یک از داوطلبان بتوانند در رابطه با اعتراض خود بدون نیاز به مراجعه حضوری اقدام نمایند.

در ادامه به شرح کامل نحوه استفاده از سامانه اعتراض به نتایج کنکور می پردازیم.

 

 

اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99 شامل موارد مختلفی می گردد و داوطلبان با توجه به هر یک از این موارد می توانند نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایند.

 

 

نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری 

قبل از اینکه به نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری بپردازیم، بهتر است در رابطه با متن اعتراض اطلاعات لازم را کسب کنید. به این نکته دقت نمایید که برخی از داوطلبان در رابطه با شرایط مورد پذیرش نسبت به اعتراض آگاهی و اطلاع ندارند و ممکن است بدون داشتن اطلاعاتی در این مورد نسبت به ثبت اعتراض در سامانه اعتراض به نتایج کنکور 99 اقدام نمایند.

توصیه ما این است که حتماً با یک متخصص از جمله متخصصان ایران تحصیل برای به نتیجه رساندن اعتراض خود مشورت نمایید.

 

 

 

نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99

 

 

برای ثبت نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری لازم است به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید. پس از وارد شدن به سایت، لینکی را در قسمت سمت چپ صفحه مشاهده می کنید که این لینک در زمان باز شدن سامانه اعتراض به نتایج کنکور باز است.

بر روی لینک مورد نظر کلیک کرده و پس از آن وارد سامانه شده و لازم است فرم ابتدایی را پر نمایید.

نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری به چندین صورت امکان پذیر است. داوطلبان ابتدا لازم است نام آزمون مورد نظر را انتخاب نمایند و پس از آن هر یک از موارد زیر را که توضیحات آن در ادامه خواهد آمد را برگزینید.

مرحله بعدی که داوطلبان لازم است آن را پشت سر بگذارند، وارد شدن با توجه به شماره داوطلبی و غیره است.

 

 

 اعتراض به نتایج کنکور در چه زمینه هایی صورت می گیرد؟ 

 

 

موضوع سامانه اعتراض به نتایج کنکور 99

 

 

همانطور که ملاحظه می نمایید، اعتراض به نتایج کنکور سراسری در چند مورد امکان پذیر است. یکی از موارد در رابطه با نتایج انتخاب رشته است.

برخی از داوطلبان عنوان می کنند که با توجه به اینکه رتبه و تراز مناسبی را کسب نموده اند، اما موفق به پذیرش در رشته های انتخابی خود نشده اند. به همین دلیل نسبت به این نتیجه معترض هستند.

مورد دیگری که امکان ثبت آن در سامانه اعتراض به نتایج کنکور 99 وجود دارد به نتایج آزمون باز می گردد. بنابراین، ثبت این نوع اعتراض نیز برای تمامی داوطلبان امکان پذیر خواهد بود.

موارد دیگر ثبت اعتراض به نتایج کنکور در زمینه مسائل خدمت زیر پرچم برای آقایان، اعمال سوابق تحصیلی فرد مشمول این سوابق و سهمیه های ایثارگران و رزمندگان است. 

با توجه به اینکه این سامانه تنها یکبار امکان ثبت اعتراض را به وجود می آورد، در نتیجه برای ثبت به دقت نسبت به نتیجه مورد نظر متن اعتراض خود را تنظیم نمایید.

 

 

جهت اطلاع از اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99 و سامانه اعتراض به نتایج کنکور 99 ، شرایط ثبت اعتراض و همچنین نحوه تائید اعتراض از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99
کانال اطلاع رسانی اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99

 

مطالب مرتبط

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری 99

اعتراض به نتایج کنکور 99

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99

نتایج اعتراض به آزمون تیزهوشان نمونه دولتی 98-99

اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99 در کدام سایت صورت می گیرد؟ 

اعتراض به نتایج کنکور سراسری در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99 چگونه است؟

اعتراض به نتایج کنکور سراسری در بخشی از سایت سازمان سنجش انجام می شود. برای کسب اطلاع در این مورد با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

اعتراض به نتایج کنکور سراسری در چه زمینه هایی است؟ 

در چند زمینه می توان به نتایج اعتراض کرد. از جمله آن ها می توان به شرایط نظام وظیفه، سهمیه ایثارگران و رزمندگان اشاره کرد.

2 نظر برای «اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99»

  • سلام ببخشید من در رشته ی معماری با کنکور دانشگاه ازاد خوراسگان اصفهان قبول شدم برای مهر ماه۹۷ ولی الان نمیدونم چجوری اون پیج و بیارم

  • سلام برای مشخص شدن قبولیتون با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید فرمتونو نگا کنن نتیجه رو بهتون ابلاغ کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.