ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

استعداد درخشان ارشد آزاد 1403 + دانلود دفترچه | ایران تحصیل

ارشد استعداد درخشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ارشد استعداد درخشان یکی از مهم‌ترین مقاطع تحصیلی در نظام آموزشی ایران است که به دانشجویان با استعداد و توانمندی‌های خاص اختصاص دارد. این مقطع تحصیلی برای کسانی که در طول دوره کارشناسی عمل‌کرد برتری داشته‌اند و توانسته‌اند در آزمون‌های ورودی نمرات بالایی کسب کنند، فرصتی مناسب برای ادامه تحصیل در رشته‌های تخصصی و تحقیقاتی فراهم می‌کند.

دانشجویان ارشد استعداد درخشان اغلب از تسهیلات و امکانات ویژه‌ای برخوردار می‌شوند که شامل بورس‌های تحصیلی، امکانات پژوهشی، و فرصت‌های همکاری با استادان برجسته دانشگاه‌ها می‌شود. این برنامه‌ها به منظور تشویق و حمایت از نخبه‌های علمی کشور طراحی شده‌اند تا بتوانند در آینده به عنوان نیروهای متخصص و کارآمد در جامعه نقش‌آفرینی کنند.

زمان ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

در پی اعلان نتایج ابتدایی استعداد درخشان ارشد آزاد سال ۱۴۰۳، فرصتی برای داوطلبانی که به حد نصاب مورد نیاز دست یافته‌اند مهیا گردیده تا نسبت به انتخاب رشته‌های تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایند.

همچنین دانشجویان برجسته و نخبگان علمی در مقطع کارشناسی نیز این امکان را خواهند داشت تا بدون نیاز به شرکت در آزمون، ثبت‌نام خود را به انجام رسانند.

به عبارت دیگر، ثبت‌نام استعداد درخشان ارشد آزاد سال ۱۴۰۳ همزمان با ثبت نام کنکور ارشد یا اندکی پس از آن صورت می‌پذیرد و داوطلبان برای این منظور می‌بایست به وب‌سایت azmoon.org مراجعه نمایند.

داوطلبان پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام، قادر خواهند‌بود در کد رشته محل مورد علاقه خود نام‌نویسی کنند.

بلافاصله پس از اعلام زمان ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد سال ۱۴۰۳، اطلاعات تکمیلی در این مقاله منتشر خواهد شد.

زمان ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

یکی از موارد مهمی که پیش از ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد می‌بایست به آن توجه کرد در رابطه با شرایط دانشجویان استعداد درخشان است. لازم به ذکر است دوستان عزیز باید دقت داشته باشید که در صورت نداشتن حتی یک مورد از این شرایط هم به هیچ وجه امکان نام نویسی استعداد درخشان ارشد آزاد ممکن نخواهد بود؛ بنابراین تاکید می‌کنیم که با توجه به اهمیت این موضوع حتما شرایط زیر را مطالعه کنید و در صورت داشتن هر گونه سوال یا برای دریافت راهنمایی های بیشتر از تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

در صورت داشتن درس های تطبیق داده شده باز هم امکان شرکت در دوره بدون کنکور ارشد را بدون هیچ مشکلی دارید.

در صورتی که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه آزاد دریافت نکرده و لیسانس خود را در دانشگاهی دیگر گذرانده اید باید از داشتن شرایط لازم برای شرکت در دوره بدون کنکور استعداد درخشان ارشد آزاد اطمینان حاصل کرده و در ادامه برای ثبت نام اقدام کنید.

رشته تحصیلی انتخابی در رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد الزاماً باید با رشته دوره کارشناسی شما تناسب داشته باشد.

پس از ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی به هیچ وجه امکان تغییر دانشگاه محل تحصیل یا رشته تحصیلی برای شما وجود ندارد و تا پایان دوره را باید در همان کد رشته محل قبولی طی بفرمایید.

در صورتی که شرایط لازم برای ثبت نام و ورود به دوره ارشد بدون کنکور استعداد درخشان را دارید تا سه سال بعد از دانش آموختگی از دوره کارشناسی برای ثبت نام و شرکت در این دوره پذیرش دانشجو زمان دارید.

در صورتی که مدرک کارشناسی خود را در رشته هایی به جز رشته های غیر علوم انسانی گرفته اید به هیچ وجه نباید معدل شما از شانزده کمتر باشد.

با داشتن معدلی کمتر از هفده در مقطع کارشناسی در رشته های گنجانده شده در گروه آزمایشی علوم انسانی به هیچ وجه امکان ثبت نام و شرکت در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد را ندارید.

در صورتی که جزء دانشجویان ممتاز و برتر در دوره کارشناسی دانشگاه آزاد در رشته های مختلف تحصیلی نیستید به هیچ وجه نمی‌توانید برای ثبت نام و شرکت در دوره استعداد درخشان ارشد آزاد اقدام کنید.

داوطلبان باید دوره کارشناسی پیوسته را حداکثر در 10 نیمسال و دوره کارشناسی ناپیوسته را حداکثر در 6 نیمسال بدون در نظر گرفتن ترم تابستانی و مرخصی گذرانده باشند.

داوطلبان آقا باید شرایط مربوط به نظام وظیفه را رعایت کرده باشند و ممنوعیت تحصیلی نداشته باشند.

دانشجوی متقاضی استعداد درخشان ارشد حتماً باید جزو 15 درصد برتر ورودی رشته خود باشد تا بتواند در ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی شرکت کند. داوطلبان می‌بایست برای مشاهده لیست رشته های موجود در هر دانشگاه، تنها به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنند.

 

شرایط ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

در رابطه با نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که این ثبت نام به صورت اینترنتی و با ورود به سامانه اعلام شده در این رابطه انجام می‌شود.

به این صورت که هر فرد الزاماً باید وارد سامانه ای به آدرس اینترنتی azmoon.org شده و تمامی مراحل ثبت نام از جمله بارگذاری مدارک درخواستی را در آن جا طی کند.

نکنه مهم اینکه دقت در زمان درج موارد خواسته شده برای ثبت نام از اهمیت بالایی برخوردار بوده و الزاماً باید توجه ویژه ای به این مسئله داشته باشید تا خدایی نکرده مشکلی برای شما ایجاد نشود.

 

  📢 اطلاعیه 📢

با توجه به مهم بودن وارد کردن دقیق اطلاعات و انجام درست ثبت نام پیشنهاد می‌کنیم این کار را به عهده مشاوران ایران تحصیل بگذارید.

 

 راهنمای تصویری نحوه ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد از طریق سایت این دانشگاه انجام می‌شود. برای این کار متقاضیان باید به سایت سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد مراجعه کرده و پس از آن وارد لینک”  ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد استعداد درخشان ۱۴۰۳” شوند.

 راهنمای تصویری نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد1

در مرحله بعد استعداد درخشان ارشد آزاد نیز باید بر قسمت “خرید کارت اعتباری” کلیک شود.

 راهنمای تصویری نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد2

پس از انجام مراحل فوق باید بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید.

حال در این قسمت باید اطلاعات خواسته شده وارد شوند و سپس “ثبت اطلاعات و نهایی نمودن خرید” انتخاب نمایید.

 راهنمای تصویری نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد3

در مرحله بعدی استعداد درخشان ارشد آزاد نیز باید اطلاعات تایید گردند و پس از آن در صورت مورد تایید بودن اطلاعات، بر گزینه “بلی” کلیک شود.

در این مرحله مبلغ استعداد درخشان ارشد آزاد باید به صورت اینترنتی پرداخت شود.

حال باید گزینه “ثبت نام” را انتخاب کرد.

سپس با وارد کردن اطلاعات خواسته شده مثل شماره کارت اعتباری خریداری شده از لینک ورود به ثبت نام می‌توان وارد سیستم شد و عکس پرسنلی و ریز نمرات مقطع کارشناسی را بارگذاری کرد. لازم به ذکر است انتخاب استان واحد دانشگاهی و ثبت کد رشته محل انتخابی نیز مرحله آخر استعداد درخشان ارشد آزاد است.

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره ارشد استعداد درخشان

ثبت نام در دوره استعداد درخشان بدون آزمون ارشد آزاد به مراتب نیاز به مدارکی دارد که شما دوست عزیز داوطلب موظف به بارگذاری آن ها در سامانه ثبت نام این دانشگاه هستید.

این مدارک شامل موارد زیر هستند:

📌 اسکن کردن مدرک دوره لیسانس در سامانه ثبت نام ارشد بدون کنکور آزاد

📌 فایل اسکن شده از هر دو سمت کارت ملی فرد متقاضی و بارگذاری آن در سامانه

📌 تهیه کارت اعتباری از سامانه ثبت نام ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد

📌 شماره پرونده و همین طور شماره سریال دریافتی از سیستم در زمان ثبت نام

📌 فایل اسکن شده از اولین صفحه شناسنامه فرد متقاضی ثبت نام در ارشد استعداد درخشان آزاد

📌 در صورتی که تا سی ام بهمن ماه سال جاری از دوره کارشناسی خود فارغ التحصیل می‌شوید؛ الزاماً باید اصل تکمیل شده فرم معدل خود را نیز در سامانه بارگذاری فرمایید.

برای اطلاع از انتخاب رشته ارشد استعداد درخشان کلیک کنید.

دفترچه راهنمای ثبت نام استعدادهای درخشان

دفترچه راهنمای ثبت نام استعدادهای درخشان به منظور ارائه اطلاعات جامع و کامل در مورد فرآیند ثبت نام و شرایط پذیرش دانش‌آموزان با استعدادهای برتر تهیه و تدوین‌شده‌است. این دفترچه شامل بخش‌های مختلفی از جمله شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام، مدارک مورد نیاز، زمان‌بندی ثبت نام، و نحوه برگزاری آزمون‌ها است.

هدف از انتشار این دفترچه، فراهم کردن دسترسی آسان و سریع به اطلاعات ضروری برای والدین و دانش‌آموزانی است که قصد دارند در برنامه‌های استعدادهای درخشان شرکت کنند. متقاضیان می‌توانند با مطالعه دقیق این دفترچه، از تمامی مراحل و شرایط لازم برای ثبت نام و شرکت در برنامه‌های استعدادهای درخشان مطلع شوند.

در این بخش از نوشته برای اطلاع شما همراهان گرامی دفترچه راهنمای ثبت نام در دوره بدون آزمون استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد ناپیوسته سال گذشته را قرار داده ایم.

دفترچه راهنمای ثبت نام استعدادهای درخشان
دانلود دفترچه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد 

دفترچه راهنمای ثبت نام استعدادهای درخشان

نکات مهم ثبت نام ارشد استعداد درخشان

داوطلبان ثبت نام ارشد استعداد درخشان باید نکاتی را در هنگام نام نویسی و انتخاب رشته دانشگاه آزاد مورد بررسی قرار دهند که در ادامه به آن می‌پردازیم.

در ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد دانشجویان سایر دانشگاه ها هم می‌توانند برای مصاحبه اقدام کنند.

داوطلبان قادر هستند به ترتیب اولویت هر ۱۴۶ رشته اعلام شده را انتخاب و در فرم ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد درج نمایند.

هر ساله زمان مصاحبه ارشد استعداد درخشان  از طریق سایت دانشگاه آزاد ( azmoon.org ) به اطلاع دانشجویان می‌رسد.

داوطلبین باید در زمان مصاحبه اصل و تصویر کلیه مدارکی را که اشاره کردیم همراه داشته باشد.

تأیید قطعی ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد پس از پذیرش علمی و قبولی در مصاحبه منوط به تایید دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دانشجوی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری است.

 

📢 اطلاعیه 📢

چنانچه نیازمند دربافت اطلاعات بیشتری هستید و می‌خواهید روند ثبت نام و انتخاب واحد خود را با خیال راحت سپری کنید این کار را به مشاوران ایران تحصیل بسپارید و تنها با یک تماس به راحتی دانشجوی دانشگاه دلخواه خود شوید.

زمان اعلام نتایج استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

هنگامی که بازه زمانی ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی پایان یافت، متقاضیان ثبت نام می‌توانند به سایت این دانشگاه مراجعه کرده تا از نتایج پذیرش مطلع شوند. گفتنی است نتایج استعداد درخشان ارشد آزاد نیز همزمان با پذیرفتگان سوابق تحصیلی در اواخر شهریور ماه و پیش از شروع نیمسال اول تحصیلی اعلام می‌شود.

زمان اعلام نتایج استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد برای جذب دانشجو در دوره ارشد بدون کنکور

از جمله موضوعات مهمی که در زمان ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی و نام نویسی استعداد درخشان ارشد آزاد باید به آن توجه کرد در رابطه با ظرفیت پذیرش این دانشگاه است. در حقیقت ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد در دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور، ظرفیت زیادی نیست و برای جذب دانشجو در این دوره تعداد کمی در نظر گرفته شده است.

به عبارت دیگر، تنها ده درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از طریق پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان و دانشجویان واجد شرایط سوابق تحصیلی است.

 

برای دانلود فایل پی دی اف مقاله استعداد درخشان ارشد آزاد کلیک کنید. 

 

پادکست صوتی مقاله ارشد استعداد درخشان

5/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چه زمانی می توان برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد اقدام کرد؟

با توجه به متن مقاله معمولا پس از انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، این فرصت در اختیار دانشجویان استعداد درخشان قرار می گیرد.

شرایط ثبت نام ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد چیست؟

این شرایط به طور کامل در مقاله توضیح داده شده اند. در صورت داشتن سوال در خصوص شرایط استعداد درخشان ارشد آزاد با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد در چه سامانه ای انجام می شود؟

برای ثبت نام ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد باید به آدرس azmoon.org مراجعه کنید.

نظرات

448 دیدگاه دربارهٔ «استعداد درخشان ارشد آزاد 1403 + دانلود دفترچه | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo مهدی سلیمانی گفت:

  ایا با وجود 4واحد مانده وزود فارغ التحصیل شدن در ترم 6می توان در استعداد درخشان شرکت کرد

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر خیر این امکان را ندارید به دلیل اینکه مدرک کارشناسی شما و ریز نمرات شما باید بارگزاری شود

 2. Avatar photo ساحل گفت:

  سلام من فارغ التحصیل رشته بهداشت مواد غذایی از داشنگاه ازاد هستم
  میخام در ارشد استعداد درخشان ازاد در رشته روانشناسی 1403 ثبت نام کنم
  میتونم ثبت نام کنم؟
  معدلم بالای ۱۷ هس

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   اگز شما واجد شرایط باشید بله این امکان را دارید ولی باید توجه داشته باشید که با نغییر رشته شانس قبولی شما افت میکند

   1. Avatar photo سااحل گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    ۴ اسفند ازمون ارشد میدم روانشناسی بعد اینکه رشته من بهداشت مواد غذایی هس و رشته اصلی روانشناسی زدم
    شناور رشته ای نزدم
    چون لیسانسم غیر مرتبطه رشته اصلی روانشناسی زدم مشکلی نباشه؟

    1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

     سلام. خیر مشکلی براتون ایجاد نخواهد شد.

 3. Avatar photo موحدی گفت:

  سلام خسته نباشید.ببخشید من در استعدادهای درخشان شرکت کردم برای ترم مهر اما چون مدرکم آماده نبود نوشته بودند که نتیجه اعلام نشد ولی برای ترم بهمن پذیرفته شدم.
  سئوالم این هست که اگر شرکت نکنم ترم بهمن رو،میتونم مجددا برای مهرماه ثبت نام کنم و واحد دیگری رو انتخاب کنم؟!

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله این امکان را دارید مجدد ثبت نام کنید در شرایطی که از نظر نظام وظیفه مشکلی نداشته باشید و همین طور واجد شرایط استعداد درخشان باشید در حال حاظر

   1. Avatar photo maesumeh گفت:

    سلام وقت بخیر
    ببخشید مشاور محترم
    بنده میخواستم بدونم شهریه استعداد درخشان دانشگاه ازاد چگونه هست ؟
    آیا تخفیفی دارد نسبت به باقی دانشجویان
    واینکه بنده بهمن ماه ۱۴۰۲ پذیرفته شدم اما فعلا شرایط رو ندارم برا ادامه تحصیل آیا میتوانم باهمین قبولی ام مهرماه ۱۴۰۳ وارد دانشگاه شوم ؟

    1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

     سلام دوست عزیز
     خیر هیچ تفاوتی با شهریه های دیگر ندارد.
     سوال دوم بستگی به دانشگاه و رشته شما دارد
     از خود دانشگاه باید پیگیری کنید.

 4. Avatar photo کامران صریحی گفت:

  سلام وقتتون بخیر بنده فارغ التحصیل رشته حقوق کارشناسی دانشگاه پیام نور هستم وبا معدل 18.04 فارغ التحصیل شدم و الان قصد دارم که در پذیرش استعداد درخشان دانشگاه آزاد شرکت کنم ولی یک سوئال دارم بنده با احتساب ترم تابستان با ۹ نیمسال فارغ التحصیل شدم ولی بدون احتساب ترم تابستان میشم ۶ نیم سال خواستم بدونم که دانشگاه آزاد برای پذیرش استعداد درخشان ترم تابستان را مورد نظر قرار میده یا خیر؟
  ممنوم میشم پاسخ سوئال بنده را بدید

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط تان شما می توانید در سهمیه استعداد درخشان دانشگاه ازاد شرکت نمایید

 5. Avatar photo هومن گفت:

  سلام ببخشید در ارتباط با استعداد های درخشان دانشگاه ازاد یه سوالی داشتم ، زمان ثبت نام در این طرح برای ورودی مهر ۱۴۰۳ ، معمولا خرداد ماه ۱۴۰۳ هستش اما من تیر ماه ۱۴۰۳ بعد دادن امتحاناتم درسم تموم میشه و بعدش فارغ التحصیل میشم میتونم تو این طرح شرکت کنم ؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. بله شما مجاز به ثبت نام هستید و درصورت قبولی و تصمیم به ثبت نام باید کارشناسی رو بطور کامل تمام کرده باشید.

 6. Avatar photo خشایار گفت:

  سلام ، روز بخیر
  بعد از اعلام نتایج ، موردی که در پنل من اومد این بود که بدلیل عدم فارغ التحصیلی در زمان ثبت نام ، نتیجه ی شما در حال حاضر اعلام نشده !
  الان چطور میشه ؟ آیا امکانش هست که برای ترم بهمن قبول بشم ؟
  و اینکه آیا زمانی رو اعلام میکنن تا دوباره ثبت نام کنم ؟
  پیشاپیش ممنونم بابت پاسخگویی

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم

 7. Avatar photo رویا گفت:

  با سلام ببخشید من استعداد درخشان ثبت‌نام کردم اما زد به دلیل ناقص مدارک میرم برا بهمن –بمن گفتن گ مدارک رو بارگذاری کن برا بهمن -گفتن که بایست یه پیامک براتون میومد وارد اون لینک میشدین و فایل رو بارگذار میکردین –درحالی ک من پیامکی برام نیامد–یه ی شماره ام هرچه زنگ میزنم جوابم نمیدین –لطفا راهنمایی کنید چون من شهریور درسم تمام شده هنوز اصل مدرکم نیومد ه فقط موقت دارم باید چیکارکنم –باید حتما بهمن ارشد بخونم چون نمیخوام عقب بیوفتم

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید با کارشناس آموزش واحد قبول شده صحبت فرمایید

 8. Avatar photo علیرضا گفت:

  سلام وقت بخیر
  آیا برای استعداد های درخشان مقطع ارشد در نیمسال دوم هم ثبت نام میذارن یا فقط سالی یکبار و فقط برای ترم مهر این کار رو انجام میدن؟

  1. Avatar photo مشاور برجی گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.
   امسال تکمیل ظرفیت برای استعداد درخشان و کنکور ارشد وجود ندارد.

 9. Avatar photo علیرضا گفت:

  سلام وقت بخیر
  امکان داره برای ارشد استعداد های درخشان نیمسال دوم 1402 یعنی ترم بهمن هم باز ثبت نام بذارن؟
  تا الان این کار رو انجام دادن یا فقط برای نیمسال مهر هر سال ثبت نام میذارن؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   هرسال فقط یک بار ثبت نام دارند

 10. Avatar photo فاطی گفت:

  سلام وقت بخیر.
  من شهریه ارشد و پرداخت کردم،میخواستم بدونم که کی باید انتخاب واحد کنم؟؟
  دانشگاه گفت عجله ای نیست،حالا نمیدونم چجور باشه.
  میشه لطفا راهنمایی کنید.

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   تاریخ رو دانشگاه اعلام میکنه

 11. Avatar photo محمد گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من با آزمون ارشد رو یادم رفت تو اون سه روز ثبت نام اولیشو انجام بدم آیا میتونم الانم ثبت نام کنم یهنی تمدید میشه یا نه باید وایسم برای سال دیگه

  1. Avatar photo moradian گفت:

   سلام وقت بخیر
   در حال حاضر زمان ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد به پایان رسیده است اما احتمال می رود در نیمسال دوم ثبت نام مجدد صورت گیرد

 12. Avatar photo فاطی گفت:

  سلام وقت بخیر.
  مدارکمو داخل سایت آپلود کردم،فقط باید برم دانشگاه برای شماره دانشجویی که سایت آموزشیار باز بشه برا شهریه.
  آیا میتونم شهریه رو پرداخت کنم.آخه ثبت نام ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد وقتش دیروز تموم شد. خواستم بدونم دوباده تمدید میشه،گفتن تا ۲۸ام تمدید میشه.
  میشه لطفا راهنمایی کنید.

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   خیر باید صبر کنید شماره دانشجویی دائم تون بیاید

 13. Avatar photo فاطی گفت:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید آیا تمدید برای ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد وجود داره؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   در صورت تمایل برای ثبت نام ارشد ازاد به صورت استعداد درخشان باید منتظر تکمیل ظرفیت باشید

 14. Avatar photo محیا گفت:

  آیا الان راهی برای ثبت نام استعداد درخشان یا همون پذیرش از طریق معدل هست؟ من در رمان اعلام شده موفق به ثبت نام نشدم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   حضوری به دانشگاه مدنظر مراجعه کنید

   1. Avatar photo پری ناز گفت:

    سلامت ببخشید من استعداد درخشان ثبت نام کردم سایت نوشته فارغ‌التحصیل نشدی چیکار باید بکنم

    1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

     سلام. دوست عزیز حتما فارغ از تحصیل نشده اید که سایت اینو میگه…اول فارغ بشید بعد نام نویسی کنید.

 15. Avatar photo مهدی گفت:

  سلام وقتتون بخیر من در ثبت نام استعداد درخشان مقطع ارشد ثبت نام کردم والان نتیجه و جوابی که برای من آمده نوشته به علت عدم فارغ التحصیل شدن در موقع ثبت نام و سایت آموزشیار و….مجاز نیستیم و گفتند که نمیتونم مهر ماه پذیرش بشم و باید بهمن پذیرش بشم خواستم بپرسم که مهر ماه هیچ راهی ندارم پذیرش بشم و سوال دوم اینه که برای پذیرش بهمن‌ماه استعداد درخشان هست و نیاز به ثبت نام دوباره نداره درسته ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   طبق شرایط باید برای ورودی بهمن مجدد ثبت نام کنید در غیراینصورت به پشتیبانی دانشگاه ازاد درخواست ثبت کنید در صورت تمایل با شماره مجموعه 9099075307 تماس بگیرید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • مشاهده نمرات در آموزشیار

  مشاهده نمرات در آموزشیار + دریافت کارنامه و ثبت اعتراض

  مشاهده نمرات در آموزشیار برای کلیه دانشجویانی که امتحانات پایان ترم خود را طی کرده و پروژه‌های خود را به استادان ارائه دادند، در زمان مشخصی برقرار می‌باشد. این دانشجویان پس از مشاهده ترم نمرات آموزشیار در صورت لزوم می‌توانند...
 • شهریه دانشگاه آزاد

  شهریه دانشگاه آزاد 1403 + جدول ثابت و متغیر مقاطع مختلف

  شهریه دانشگاه آزاد به دو بخش ثابت و متغیر تقسیم می‌شود. شرایط دانشجویان ورودی با کنکور و بدون کنکور در پرداخت هزینه هر نیمسال تحصیلی یکسان است و در ابتدای هر ترم باید جدول شهریه دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف...
 • azmoon.org

  azmoon.org + ورود سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد مهر ۱۴۰۳

  ثبت نام و پذیرش دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org امکان پذیر است. این سایت، به‌عنوان سامانه ثبت نام، انتخاب رشته و مشاهده نتایج دانشگاه آزاد راه اندازی شده است. متقاضیانی که مایل به تحصیل در این دانشگاه هستند می‌توانند...
 • آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور ارشد

  آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور ارشد 1403 {آزاد و سراسری} | sanjesh.org

  مهلت انتخاب رشته ارشد از 12 خرداد آغاز شده و تا 21 خرداد سال 1403 ادامه خواهد داشت. داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد شرکت کرده‌اند، بعد از اعلام نتایج اولیه باید وارد سایت سنجش و آموزش...
تماس با مشاور