ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ارشد روانشناسی بدون کنکور در ۱۴۰۲ | ایران تحصیل

ارشد روانشناسی بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

پذیرش در دانشگاه های بدون آزمون در مقاطع مختلفی صورت می پذیرد. پذیرش در مقطع ارشد روانشناسی بدون کنکور  نیز در دانشگاه های مختلفی امکان پذیر است. رشته روانشناسی بدون کنکور علمی کاربردی شرایط پذیرش منحصر به فرد تری را نسبت به سایر دانشگاه های دیگر خواهد داشت. زمان ثبت نام در رشته روانشناسی بدون آزمون برای هر یک از این دانشگاه ها متفاوت خواهد بود. قطعا شهریه رشته روانشناسی کودک در دانشگاه علمی کاربردی در مقایسه با سایر دانشگاه های دیگر متفاوت می باشد. امکان پذیرش در روانشناسی بدون کنکور پیام نور برای رشته های غیر مرتبط نیز وجود دارد.

 

برای اطلاع از زمان و شرایط ثبت نام ارشد روانشناسی بدون کنکور ،دریافت راهنمای ثبت نام و مشاوره انتخاب رشته از سراسر کشور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

نحوه ثبت نام ارشد روانشناسی بدون کنکور

 

نحوه ثبت نام ارشد روانشناسی بدون کنکور

نحوه ثبت نام ارشد روانشناسی بدون کنکور

 

انجام ثبت نام برای تمامی داوطلبان به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه مربوط به هر یک از دانشگاه ها صورت می پذیرد. برای انجام ثبت نام ، ابتدا دفترچه ثبت نام را دانلود نموده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاع از شرایط مورد نظر، می توانید در زمان تعیین شده برای انجام ثبت نام اقدام نمایید. لازم به ذکر است که انجام ثبت نام برای هر یک از دانشگاه ها، تنها در سامانه همان دانشگاه صورت می پذیرد و در زمان تعیین شده امکان پذیر خواهد بود.

برای انجام ثبت نام ارشد روانشناسی بدون کنکور در تمامی دانشگاه ها، لازم است برای خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام نمایید. خرید کارت اعتباری ثبت نام به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه های تعیین شده امکان پذیر است. برای دریافت شماره سریال، می توان از کارت های عضو شبکه شتاب و  همچنین رمز دوم اینترنتی استفاده نمود. پس از خرید، سامانه شماره سریالی در اختیار شما قرار خواهد داد که بهتر است آن را نزد خود تا زمان اعلام نتایج نگاه دارید.

ارائه مدارک مورد نیاز برای رشته روانشناسی بدون آزمون به صورت الکترونیک و در سایت سنجش و دانشگاه آزاد باید آپلود شود. حجم فایل های مورد نظر باید در اندازه مشخص و به صورت فایل اسکن شده و با حجم کم و همچنین وضوح تصویر مناسب باشد. برای برخی از دانشگاه ها ، انجام ثبت نام با مراجعه به سامانه سنجش و آموزش کشور امکان پذیر است و برخی از دانشگاه های دیگر در همان سامانه انجام پذیر است.

 

گرایش های مختلف رشته علمی کاربردی

 

 • روانشناسی عمومی
 • روانشناسی بالینی
 • روانشناسی بالینی کودک و نوجوان
 • روانشناسی صنعتی و سازمانی
 • سنجش و اندازه گیری ( روان سنجی )
 • روانشناسی خانواده درمانی
 • روانشناسی اسلامی ( گرایش روانشناسی مثبت گرا )
 • روانشناسی تربیتی
 • روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی
 • روانشناسی شناخت

 

روانشناسی بدون کنکور پیام نور

 

روانشناسی بدون کنکور پیام نور

روانشناسی بدون کنکور پیام نور

 

برای پذیرش در رشته روانشناسی بدون آزمون دانشگاه فراگیر پیام نور، نیازی به مرتبط بودن رشته کارشناسی با کارشناسی ارشد نخواهد بود. از جمله شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور این است که داوطلبان پس از انتخاب رشته می توانند یک ترم تحصیلی در مقطع ارشد روانشناسی بدون کنکور را بگذارنند و در صورتی که بتوانند پذیرفته شوند، می توانند برای ادامه تحصیل اقدام نمایید. برای ادامه تحصیل داوطلبان لازم است شهریه مربوط به ترم های تحصیلی را پرداخت نمایند.

شهریه دانشگاه فراگیر پیام نور برای ارشد روانشناسی بدون کنکور نسبت به سایر دوره های پیام نور قدری بالاتر می باشد. در صورتی که رشته کازشناسی شما غیر مرتبط به این رشته می باشد، لازم است واجدهای پیش نیاز را پشت سربگذارنید تا بتوانید در این دانشگاه ادامه تحصیل دهید. با توجه به اضافه شدن تعداد واحدهای دیگر ، قطعا شهریه این دانشگاه ها نیز بیشتر خواهد شد و ممکن است در صورت عدم قبولی شما در واحدهای ارائه شده، ترم دیگری نیز به شما افزوده شود.

 

 

رشته روانشناسی کودک در دانشگاه علمی کاربردی

در لیست رشته های کارشناسی ارشد علمی کاربردی  در حال حاضر ارشد روانشناسی بدون کنکور وجود ندارد. ممکن است دانشگاه علمی کاربردی در حال حاضر تصمیمی مبنی بر ارائه این رشته در این مقطع نداشته باشد اما در آینده نزدیک و در سال جاری تصمیم به اخذ دانشجو در این مقطع بگیرد. امکان پذیرش در مقطع کاردانی و کارشناسی برای تمامی داوطلبان وجود خواهد داشت . ظرفیت پذیرش در رشته های کاردانی و کارشناسی روانشناسی این دانشگاه بسیار مناسب بوده و امکان قبولی داوطلبان و متقاضیان بسیار بالا خواهد بود.

در صورتی که مایل به اطلاع از واحدهای دانشگاه علمی کاربردی دارای رشته روانشناسی می باشید، می توانید با مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید. همچنین با استفاده از این تماس، می توانید از امکان و یا عدم امکان رشته روانشناسی بدون کنکور علمی کاربردی کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ آگاه شوید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

ارشد روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد نیز در برخی از واحدهای خود اقدام به پذیرش داوطلبان و متقاضیان در رشته بدون آزمون روانشناسی می نماید. با توجه به اینکه رشته روانشناسی شامل گرایش های مختلفی می باشد، برخی از واحدها دارای گرایش های مختلف این رشته می باشند. به همین دلیل به نسبت هر یک از دانشگاه ها، این موضوع می تواند متفاوت باشد. به طور معمول، پذیرش در رشته روانشناسی بالینی بدون کنکور با احتمال بسیار کمی امکان پذیر است زیرا تخصص در این رشته بسیار مهم است. اما  در صورت برخورداری داوطلب از معدل لازم، می توان بر اساس شرایط استعداد درخشان کارشناسی ارشد اقدام نمایید.

پذیرش در رشته روانشناسی بدون کنکور در دانشگاه آزاد برای تمامی مقطع کاردانی و کارشناسی در برخی از واحدهای این دانشگاه، با میزان تاثیر معدل صفر می باشد. به همین دلیل بدون نیاز به شرکت در آزمون می توانید به راحتی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با ارشد روانشناسی بدون کنکور ارائه نمایید. برای مشاوره انتخاب رشته روانشناسی بدون کنکور علمی کاربردی و همچنین اطلاع از شرایط پذیرش رشته روانشناسی بدون آزمون می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. دریافت مشاوره قبولی در رابطه با رشته روانشناسی کودک در دانشگاه علمی کاربردی و همچنین سایر رشته های دیگر با شماره های پشتیبانی تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

مطالب مرتبط

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

گرایش های دکتری روانشناسی

ارشد روانشناسی بدون کنکور

3.2/5 - (12 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

امکان پذیرش ارشد روانشناسی بدون کنکور در چه دانشگاه هایی وجود دارد؟

تمامی دانشگاه های دولتی، پیام نور، علمی کاربردی، آزاد و دانشگاه پردیس خودگردان امکان پذیرش بدون کنکور را برای واجدین شرایط فراهم می نمایند.

حداقل معدل لازم برای پذیرش در رشته روانشناسی بدون آزمون چند است؟

بسته به دانشگاه انتخابی شما این موضوع می تواند متفاوت باشد. برای برخی از دانشگاه ها، شرط معدل صفر در مظر گرفته می شود.

چه زمانی می توانیم برای ثبت نام در رشته روانشناسی کودک در دانشگاه علمی کاربردی اقدام نماییم؟

همزمان با فراخوان هر یک از دانشگاه ها می توانید برای انجام ثبت نام اقدام نمایید. برای دانشگاه های غیر دولتی به طور معمول پذیرش در زمان ترم مهر خواهد بود.

 

 

نظرات

 1. فرناز
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۰۲

  سلام وقت بخیر
  با معدل ۳۵/۱۸ میشه ارشد بالینی استعداد درخشان قبول شد ؟

  • مشاور صادقی
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام
   لیسانس تون روانشناسی بود؟

 2. فرناز
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۵۷

  سلام وقت بخیر
  ایا با معدل ۳۵/۱۸ میشه ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه ازاد قبول شد ؟

  • مشاور صادقی
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام
   اگر لیسانس تون روانشناسی باشه
   احتمالا استعداد درخشان آزاد رو بیارید

 3. مینا
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۹

  با سلام
  من کارشناسی هوشبری با معدل۱۶/۶۹ دارم ،چطور میتونم ارشد روانشناسی بالینی بخونم؟کنکور وزارت علوم و دانشگاه آزاد؟ثبت نام آزاد کی هست؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام
   برای دولتی و ازاد ارشد کلا یک ازمون برگزار می شود
   برای بررسی شرایط تان و راهنمایی دقیق تماس بگیرید

 4. زهرا
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۴

  با سلام میخوام ارشد روانشناسی بالینی بدون کنکور ثبت نام کنم لیسانس روانشناسی دارم معدل چند باشه امکانش هست ؟

  • مشاور صادقی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام وقت بخیر
   برا بدون کنکور ها شما انتخاب های زیادی دارید
   که یکی از اون ها استعداد درخشان دانشگاه آزاد هست که معدل بالا 17 نیاز داره

   • مبینا
    ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۶

    سلام. من معدلم 18 هست. استعدادهای درخشان میتونم ثبت نام کنم؟ شنیدم باید بلافاصله بعد از فارغ‌التحصیلی اقدام کرد. من سال ۱۴۰۰ فارغ‌التحصیل شدم

    • مشاور صادقی
     ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

     بله میتونید

 5. زهرا
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۰

  سلام وقت بخیر، ببخشید برا ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد فقط ورودی مهرماه میشه ثبت نام کرد یا ورودی بهمن ماه هم داره؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور صادقی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام
   تا این لحظه که اطلاعیه ای مبنی بر این اعلام نشده

 6. رز
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰

  سلام
  من میخوام از رسته روان شناسی استعداد درخشان دانشگاه ازاد شم به رشته مشاوره خانواده
  امکان پذیره کسی ک روان شناسی خونده بتونه برای ارشد مشاوره استعداد درخشان شه؟

  • مشاور محمدی
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۳

   سلام وقت به خیر
   یکی از شرایط استعداد درخشان رعایت هم نامی و تجانس گروه کارشناسی و ارشد است.

 7. زهرا
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶

  سلام من کارشناسی مامایی هستم و برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد میخوام روانشناسی بخونم امکانش هست؟

  • مشاور صادقی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام
   بله

 8. کیانا
  ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

  سلام ببخشید دانشگاه پیام نور فراگیر (بدون کنکور)
  میشد ارشد روانشناسی بالینی گرفت؟
  من لیسانسمم روانشناسی عمومی بوده.

  • مشاور محمدی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقت به حیر
   دانشگاه پیام نور به شیوه فراگیر برای مقطع ارشد پذیرش دارد.لیست رشته های مورد پذیرش را ازطریق دفترچه راهنمای ثبت نام بررسی نمایید.

 9. مریم عزیزی
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

  سلام من لیسانس مدیریت کسب و کارهای کوچک دارم .دانشگاه غیر انتفاعی .آیا میتونم روانشناسی اسلامی مثبت گرا بدون کنکور شرکت کنم؟ چه دانشگاهی ؟ ثبت نام کی؟ چه شرایطی داره؟دانشگاه دولتی هم بدون کنکور داره؟

  • mohammadi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت به خیر
   شرایط ارشد بدون آزمون را بررسی کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • Nila
    ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

    سلام من لیسانس جغرافیا از دانشگاه دولتی دارم میتونم در رشته ی روانشناسی عمومی بدون کنکور از طریق استعداد درخشان دانشکاه ازاد ثبت نام کنم؟

    • hedayati
     ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

     سلام وقت بخیر
     برای ارشد استعداد درخشان باید دارای یک سری شرایط خاص باشید.

 10. mary
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۴

  سلام،وقتتون بخیر ،من ده سال پیش لیسانس آموزش و ابتدایی با معدل ۱۶ گرفتم،آیا الان میتونم ارشد روانشناسی بالینی آزاد بدون کنکور وارد شم؟؟؟!!!

  • bahraii
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقتتون بخیر لطفا با کارشناسان مرکز برای اطلاعات دقیق تماس بگیرید

 11. محمد
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۳۴

  سلام من لیسانس روانشناسی با معدل ۱۶/۹۴ دارم اگه بخوام واسه ارشد بدون ازمون بخونم میتونم؟ و اگه میتونم چه رشته های میتونم انتخاب کنم؟ سپاس

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

   سلام وقت بخیر
   باید فراگیر انتخاب کنید.

 12. عرب
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

  من لیسانس تربیت بدنی دارم فوق روانشناسی بدون کنکور دانشگاه ازاد قبول میشم؟

  • hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت بخیر یک سری شرایط جهت تحصیل ارشد روانشناسی بدون کنکور وجود دارد.

 13. پورهادی
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

  سلام وقتتون بخیر
  من لیسانس مدیریت بیمه دارم میتونم برای ارشد بدون کنکور وارد رشته ی روانشناسی دانشگاه ازاد بشم؟؟
  معدلمم هم بالا هستش

  • ekhlasi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

   سلام وقت بخیر شما مشمول سهمیه استعداد درخشان نمیباشید

 14. ho
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

  آیا با معدل۱۹/۱۲ لیسانس غیر انتفاعی رشته روانشناسی،شانس قبولی در گرایش بالینی بدون آزمون دانشگاه ازاد وجود دارد؟(چه شهر هایی می شود قبول شد)

  • fathollahi
   ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۵

   سلام بله میتونید بعنوان استعدادهای درخشان بدون کنکور پذیرش ارشد بگیرید

 15. sh
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

  سلام وقت بخیر
  برای ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد میشه رشته مون با رشته ی کارشناسی یکی نباشه ؟ مثلا من لیسانس میکروبیولوژی دارم می تونم بدون کنکور آزاد روانشناسی رو بزنم ؟

  • ekhlasi
   ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

   سلام وقت بخیر برای ارشد روانشناسی بدون کنکور سهمیه استعداد درخشان فقط به رشته لیسانس شما مرتبط میشود

 16. محمد
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام وقتتون بخیر
  من با معدل ۱۸ کارشناسی روانشناسی چطور میتونم ارشد دانشگاه آزاد ثبت کنم؟!!!
  امکانش هست که بتونم تو ساری دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟!!!

  • mohammadi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه آزاد ارشد بدون آزمون تحت عنوان استعداد درخشان با شرط داشتن حداقل معدل 16 و گذشتن حداکثر 3 سال از فارغ التحصیلی پذیرش دارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 17. حمید
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام نمی تونم شمارتون رو بگیرم
  برای مشاوره و ثبت نتم کمک کنین

  • ranjbar
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۶

   سلام وقت بخیر . با شماره 9099072952 تماس بگیرید

 18. سجاد
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

  سلام وقتتون بخیر
  لطفا لیست دانشگاه هایی که داخل تهران پذیرش روانشناسی مقطع ارشد بدون آزمون دارند بفرستید

  • heydari
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از این لیست و دریافت مشاوره با مشاورین ما تماس بگیرید

 19. مهسا
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

  ببخشید تا کارشناسی کامپیوتر خوندم
  در رابطه با پیام قبلیم

 20. مهسا
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

  سلام خسته نباشید من تا ارشد رو رشته کامپیوتر خوندم و ارشدم رو یه هو تو مغذم افتاده که روان شناسی بخونم؟؟به نظرتون رشته خوبیه؟؟؟و اینکه بدون کنکور میتونم برم دانشگاه آزاد؟؟

  • mohammadi
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

   سلام وقت به خیر
   رشته روانشناسی در مقطع ارشد به صورت محدود و تحت شرایطی بدون کنکور ارائه می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 21. فاطمه
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

  شماره تماس دیگه ای ندارین اخه این شماره میگه در شبکه موجود نمیباشید ی شماره بدین ک بسه با تلفن همراه تماس گرفت

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقت بخیر
   امکان تماس صرفا از تلفن های ثابت برقرار میباشد.
   در صورت تهیه بسته های مشاوره از سایت مشاورین ما با شما تماس میگرند.

 22. فاطمه
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۰

  من معدل لیسانسم ۱۵شده چطور میتونم براارشد روانشناسی بدون کنکور برم دانشگاه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام وقت بخیر
   شرایطی برای ارشد روانشناسی بدون کنکور وجود دارد.
   برای اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید یا با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 23. تینا
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

  سلام وقت بخیر من لیسانس روانشناسی با معدل ۱۸ دارم ، میتونم ارشد بالینی بدون کنکور پذیرفته بشم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقت بخیر برای شرکت در استعداد درخشان دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد و حضور بدون کنکور در دانشگاه علاوه بر شرط معدل شروط دیگری همچون سال فارغ التحصیلی و نوع دانشگاه و تعداد ترم های کارشناسی تاثیر دارد برای اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام بدون آزمون ارشد مقالات سایت را مطالعه فرمایید.

 24. تینا
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

  سلام وقت بخیر من لیسانس روانشناسی با معدل ۱۸ دارم ، میتونیم ارشد بالینی بدون کنکور پذیرفته بشم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام وقت بخیر
   باید شرایط دیگر شما بررسی شود
   امکان پذیر هست

 25. شیوا
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام
  من کارشناسی مامایی دارم
  میتونم بدون کنکور ارشد روانشناسی دانشگاه ازاد بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام وقت بخیر برای شرکت در بدون کنکور داشتن رشته متجانس و یا هم نام در دانشگاه ازاد الزامی است موفق باشید

 26. Mahi
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۴

  سلام
  من لیسانس روانشناسی با معدل ۱۸.۷۵ دارم میشه ارشد بالینی بدون کنکور پذیرفته شم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت به خیر
   ارشد روانشناسی بدون کنکور تحت شرایطی بدون آزمون ارائه می شود.گرایش بالینی متقاضی زیادی دارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 27. زهرا پوراسماعیل
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام من کارشناسی امدادسوانح ازدانشگاه علمی کاربردی هلال احمرخراسان رضوی دارم آیا می توانم ارشدروانشناسی بدون کنکوردانشگاه آزادمشهدثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام وقت به خیر
   ارشد روانشناسی بدون کنکور با شرایطی پذیرش دارد.یکی از شرایط هم نامی گروه کارشناسی و ارشد با یکدیگر است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 28. افسانه
  ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

  جهت ورود به رشته ارشد روانشناسی کودک و نوجوان بدون کنکور در دانشگاه ازاد بدون کنکور چکار باید کرد و کجا مراجعه کرد متشکرم

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت بخیر
   برای تحصیل در مقطع ارشد ابتدا باید دفترچه را بررسی کنید سپس به سایت azmoo..org برای ثبت نام مراجعه کنید ولی قبل از همه چی شرایط شما باید بررسی شود.

 29. مرتضی
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۵

  باسلام من کارشناسی مدیریت دولتی هستم میتونم ارشد روانشناسی بالینی ثبت نام کنم شرایط رشته روانشناسی چیه

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲

   در وزارت علوم تجانس رشته برای ارشد روانشناسی مانعی ندارد فقط معدل موثر شما پایین تر است ولی برای ورود به نظام روانشناسی به مشکل میخورید برای اگاهی از ریز نکات این رشته با موسسه تماس بگیرید

 30. مرتضی
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۴

  باسلام من کارشناسی مدیریت دولتی هستم میتونم ارشد روانشناسی بالینی ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۱

   در وزارت علوم تجانس رشته برای ارشد روانشناسی مانعی ندارد فقط معدل موثر شما پایین تر است

 31. نسیبه
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۶

  سلام ، من ارشد کامپیوتر دارم. میتونم برای سال ۱۴۰۱ ارشد رشته روانشناسی اسلامی ( مثبت گرا ) شرکت کنم ؟ ؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام . برای ارشد روانشناسی چون رشته شما عدم تجانس دارد فقط از طریق کنکور وزارت علوم اقدام نمایید و یا بدون کنکور ارشد فراگیر پیام نور

 32. نیکی
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام وقت بخیر
  من کارشناسی شهرسازی دارم و برای اینکه آموزگار ابتدایی بشم میخوام ارشدرو روانشناسی تربیتی بخونم ومعدل بالایی دارم،آیا میتونم اینکارو انجام بدم؟مانعی نداره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت بخیر
   اگر بدون کنکور در شهر شما ارایه بشه بعله میتوانید

 33. سمیرا
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

  سلام ایا کسی که لیسانس غیر مرتبط داره میتونه ارشد روانشناسی بدون کنکور بخونه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام وقت بخیر
   شرایط دقیق شما باید بررسی شود . احتمالا منعی وجود ندارد .

 34. نسرین
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۰

  من ارشد زبانشناسی دارم بدون کنکور میتونم ارشد روانشناسی خانواده بخوونم

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام
   در حال حاضر با شرایط شما امکان پذیر نیست

  • پریسا
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۷

   سلام.من روانشناسی عمومی خواندم برا ورودی بهمن کدام دانشگاه میتونم ارشد رشته بالینی یا آسیب شناسی یا خانواده بخوانم

   • کارشناس ارشد
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

    جهت کسب اطلاعات کامل در خصوص ارشد بدون ازمون با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 35. باران
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۵

  سلام بنده کارشناسی علوم تربیتی دارم. میتونم ارشد روانشناسی اسلامی بخونم؟ و کدوم دانشگاه ها این درس دارند؟ و سوال آخر اینکه بدون آزمون امکانش هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام . با کنکور بله

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام
   شما مشکلی برای کنکور ارشد رشته ی مورد نظر خود ندارین
   برای بحث بدون کنکور هم باید دفترچه همون سال چک بشه ببینیم ارایه میدن یا خیر و یکسری شرایط استعداد درخشان هم هست که باید شرایط شما توسط مشاورین ما بررسی بشه

 36. مهدی سلیمانی
  ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام من زمان ثبت نام آزمون ارشد فراگیر را از دست دادم.امسال میتوانم درآزمون ارشددیگرثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۳

   سلام
   امسال فراگیر برگزار نمیشود

 37. پری
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام خسته نباشید ببخشید بنده کارشناسی علوم تربیتی از دانشگاه فرهنگیان همدان رو دارم معلم هستم میتونم ارشد بدون کنکور روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد سنندج ثبت نام کنم معدل کارشناسی ۱۷.۷۰

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

   با سلام وقت بخیر فقط از طریق کنکور امکان پذیره شرایط استعداد درخشان را ندارید

 38. مانی
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۹

  سلام ارشد روانشناسی بالینی رو میشه بدون کنکور شرکت کرد؟ و آیا بهمن ماه پذیرش داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۲

   سلام وقت بخیر .
   بستگی به معدل کارشناسی و شرایط تحصیل شما دارد . برای دریافت مشاوره دقیق ارشد روانشناسی بدون کنکور با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 39. زهرا
  ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

  سلام ازکجا مطلع بشم که ارشد روانشناسی بدون کنکور ترم بهمن چه شهرودانشکاههایی میتونم اقدام کنم.برای بهمن می‌خوام .میشه شماره دیگه ای برای مشاورلطف کنید چون من بااین شماره موجوده نمیتونم مرتبط بشم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام . برای بهمن ماه ورودی نداریم

 40. Zeinab
  ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

  سلام زمان ثبت نام آزمون ارشد بالینی (بدون کنکور)
  برا دانشگاه پیام نور کی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰

   سلام
   طبق آخرین اطلاعیه ارشد فراگیر امسال برگزار نمیشود

 41. زهرا
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۳

  سلام وقت بخیر امسال
  برای بهمن ماه دانشگاه های غیرانتفاعی ،آزاد و علمی کاربردی برای ارشد روانشناسی با معدل قبول می کنند ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۰

   سلام
   دانشگاه آزاد وعلمی کاربردی بله ولی دانشگاه های غیر انتفاعی نامشخص

 42. مریم
  ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام،وقت بخیر،آیا با مدرک ارشد روان شناسی اسلامی به صورت فراگیر میتونم در آزمون استخدامي آموزش و پرورش شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام بایدثبت نام کنید

 43. mohammadreza
  ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۴۶

  سلام وقت بخیر خسته نباشید
  یه سوال داشتم برای مقطع کارشناسی ارشد درداخل تهران دانشگاه آزاد یا پیام نور وجود دارد که بدون کنکور ثبت نام انجام دهند؟؟

  اگر بلی
  لطفا بگید چه زمانی باید ثبت نام انجام دهیم

  با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقتتون بخیر بله جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره ی 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 44. مریم
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۷

  سلام من کارشناسی روانشناسی عمومی دارم میخواستم ارشد روانشناسی بالینی بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنم کی ثبت نام داره دانشگاه

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام وقت به خیر
   برای ارشد روانشناسی بدون کنکور از سه راه میتوانید وارد شوید.
   باید شرایط شما بررسی شود و راه های ارشد بدون آزمون را معرفی کرد.
   برای مشاوره بیشتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 45. پرستو
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۶

  سلام وقت بخیر ، برای ثبت نام ارشد روانشناسی بالینی با سوابق تحصیلی ، حداقل معدل باید چند باشه و تاریخ ثبت نام کی هست و چگونه باید ثبت نام کنیم ممنون میشم یه توضیح مختصر بدین

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام
   این رشته بدون کنکور ارایه داده نمی شود اما گرایش های دیگر روانشناسی بدون کنکور در مقطع ارشد ارایه داده می شود
   برای اطلاع از نحوه ثبت نام با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۹

   سلام وقت به خیر
   با داشتن حداقل معدل 12 میتوانید برای پذیرش بدون کنکور اقدام نمایید.هنوز اطلاعیه مبنی انتشار و تاریخ ثبت نام این دفترچه اعلام نشده.

 46. الهه
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

  سلام من کارشناسی مدیریت مالی هستم می‌خوام تو ارشد یکی رشته های روانشناسی رو انتخاب کنم به غیر از بالینی و بهداشت
  واز طریق سوابق میشه تغییر رشته داد؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

   با سلام
   بله محدودیتی برای تغییر رشته وجود ندارد

 47. صائمه
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

  وقت بخیر.من لیسانس میکروبیولوژی دارم و میخوام ارشد روانشناسی تربیتی بخونم و ترجیحا بدون کنکور دانشگاه آزاد.امکانش هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت بخیر بله امکانش هست

   • Nila
    ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

    سلام من لیسانس جغرافیا از دانشگاه دولتی دارم میتونم در رشته ی روانشناسی عمومی بدون کنکور از طریق استعداد درخشان دانشکاه ازاد ثبت نام کنم؟

    • obeidavi obeidavi
     ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

     سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر از ارشد بدون کنکور با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 48. الناز
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

  سلام
  چجوری متوجه بشم که دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش میکنه یا نه.؟
  علمی کاربردی یزد ارشد روانشناسی داره؟
  تکمیل ظرفبت هرساله اتفاق میوفته؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

   با سلام
   دانشکاه های علمی کاربردی مقطع ارشد ندارند

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام دفترچه هاش توسایت منتشرخواهدشد

 49. لاله بختیاری نژاد
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۱

  سلام و عرض ادب،
  برای افراد خارج از کشور از چه طریقی میشه راهنمایی گرفت و ثبت نام کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام باید وارد سایت آزاد بشید و ثبت نام انجام بدید

 50. الهه
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸

  بسیارعالی

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)