ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ارشد روانشناسی بدون کنکور در ۱۴۰۲ | ایران تحصیل

ارشد روانشناسی بدون کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

پذیرش در دانشگاه های بدون آزمون در مقاطع مختلفی صورت می پذیرد. پذیرش در مقطع ارشد روانشناسی بدون کنکور  نیز در دانشگاه های مختلفی امکان پذیر است. رشته روانشناسی بدون کنکور علمی کاربردی شرایط پذیرش منحصر به فرد تری را نسبت به سایر دانشگاه های دیگر خواهد داشت. زمان ثبت نام در رشته روانشناسی بدون آزمون برای هر یک از این دانشگاه ها متفاوت خواهد بود. قطعا شهریه رشته روانشناسی کودک در دانشگاه علمی کاربردی در مقایسه با سایر دانشگاه های دیگر متفاوت می باشد. امکان پذیرش در روانشناسی بدون کنکور پیام نور برای رشته های غیر مرتبط نیز وجود دارد.

 

برای اطلاع از زمان و شرایط ثبت نام ارشد روانشناسی بدون کنکور ،دریافت راهنمای ثبت نام و مشاوره انتخاب رشته از سراسر کشور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

نحوه ثبت نام ارشد روانشناسی بدون کنکور

 

نحوه ثبت نام ارشد روانشناسی بدون کنکور

نحوه ثبت نام ارشد روانشناسی بدون کنکور

 

انجام ثبت نام برای تمامی داوطلبان به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه مربوط به هر یک از دانشگاه ها صورت می پذیرد. برای انجام ثبت نام ، ابتدا دفترچه ثبت نام را دانلود نموده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاع از شرایط مورد نظر، می توانید در زمان تعیین شده برای انجام ثبت نام اقدام نمایید. لازم به ذکر است که انجام ثبت نام برای هر یک از دانشگاه ها، تنها در سامانه همان دانشگاه صورت می پذیرد و در زمان تعیین شده امکان پذیر خواهد بود.

برای انجام ثبت نام ارشد روانشناسی بدون کنکور در تمامی دانشگاه ها، لازم است برای خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام نمایید. خرید کارت اعتباری ثبت نام به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه های تعیین شده امکان پذیر است. برای دریافت شماره سریال، می توان از کارت های عضو شبکه شتاب و  همچنین رمز دوم اینترنتی استفاده نمود. پس از خرید، سامانه شماره سریالی در اختیار شما قرار خواهد داد که بهتر است آن را نزد خود تا زمان اعلام نتایج نگاه دارید.

ارائه مدارک مورد نیاز برای رشته روانشناسی بدون آزمون به صورت الکترونیک و در سایت سنجش و دانشگاه آزاد باید آپلود شود. حجم فایل های مورد نظر باید در اندازه مشخص و به صورت فایل اسکن شده و با حجم کم و همچنین وضوح تصویر مناسب باشد. برای برخی از دانشگاه ها ، انجام ثبت نام با مراجعه به سامانه سنجش و آموزش کشور امکان پذیر است و برخی از دانشگاه های دیگر در همان سامانه انجام پذیر است.

 

گرایش های مختلف رشته علمی کاربردی

 

 • روانشناسی عمومی
 • روانشناسی بالینی
 • روانشناسی بالینی کودک و نوجوان
 • روانشناسی صنعتی و سازمانی
 • سنجش و اندازه گیری ( روان سنجی )
 • روانشناسی خانواده درمانی
 • روانشناسی اسلامی ( گرایش روانشناسی مثبت گرا )
 • روانشناسی تربیتی
 • روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی
 • روانشناسی شناخت

 

روانشناسی بدون کنکور پیام نور

 

روانشناسی بدون کنکور پیام نور

روانشناسی بدون کنکور پیام نور

 

برای پذیرش در رشته روانشناسی بدون آزمون دانشگاه فراگیر پیام نور، نیازی به مرتبط بودن رشته کارشناسی با کارشناسی ارشد نخواهد بود. از جمله شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور این است که داوطلبان پس از انتخاب رشته می توانند یک ترم تحصیلی در مقطع ارشد روانشناسی بدون کنکور را بگذارنند و در صورتی که بتوانند پذیرفته شوند، می توانند برای ادامه تحصیل اقدام نمایید. برای ادامه تحصیل داوطلبان لازم است شهریه مربوط به ترم های تحصیلی را پرداخت نمایند.

شهریه دانشگاه فراگیر پیام نور برای ارشد روانشناسی بدون کنکور نسبت به سایر دوره های پیام نور قدری بالاتر می باشد. در صورتی که رشته کازشناسی شما غیر مرتبط به این رشته می باشد، لازم است واجدهای پیش نیاز را پشت سربگذارنید تا بتوانید در این دانشگاه ادامه تحصیل دهید. با توجه به اضافه شدن تعداد واحدهای دیگر ، قطعا شهریه این دانشگاه ها نیز بیشتر خواهد شد و ممکن است در صورت عدم قبولی شما در واحدهای ارائه شده، ترم دیگری نیز به شما افزوده شود.

 

 

رشته روانشناسی کودک در دانشگاه علمی کاربردی

در لیست رشته های کارشناسی ارشد علمی کاربردی  در حال حاضر ارشد روانشناسی بدون کنکور وجود ندارد. ممکن است دانشگاه علمی کاربردی در حال حاضر تصمیمی مبنی بر ارائه این رشته در این مقطع نداشته باشد اما در آینده نزدیک و در سال جاری تصمیم به اخذ دانشجو در این مقطع بگیرد. امکان پذیرش در مقطع کاردانی و کارشناسی برای تمامی داوطلبان وجود خواهد داشت . ظرفیت پذیرش در رشته های کاردانی و کارشناسی روانشناسی این دانشگاه بسیار مناسب بوده و امکان قبولی داوطلبان و متقاضیان بسیار بالا خواهد بود.

در صورتی که مایل به اطلاع از واحدهای دانشگاه علمی کاربردی دارای رشته روانشناسی می باشید، می توانید با مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید. همچنین با استفاده از این تماس، می توانید از امکان و یا عدم امکان رشته روانشناسی بدون کنکور علمی کاربردی کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ آگاه شوید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

ارشد روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد نیز در برخی از واحدهای خود اقدام به پذیرش داوطلبان و متقاضیان در رشته بدون آزمون روانشناسی می نماید. با توجه به اینکه رشته روانشناسی شامل گرایش های مختلفی می باشد، برخی از واحدها دارای گرایش های مختلف این رشته می باشند. به همین دلیل به نسبت هر یک از دانشگاه ها، این موضوع می تواند متفاوت باشد. به طور معمول، پذیرش در رشته روانشناسی بالینی بدون کنکور با احتمال بسیار کمی امکان پذیر است زیرا تخصص در این رشته بسیار مهم است. اما  در صورت برخورداری داوطلب از معدل لازم، می توان بر اساس شرایط استعداد درخشان کارشناسی ارشد اقدام نمایید.

پذیرش در رشته روانشناسی بدون کنکور در دانشگاه آزاد برای تمامی مقطع کاردانی و کارشناسی در برخی از واحدهای این دانشگاه، با میزان تاثیر معدل صفر می باشد. به همین دلیل بدون نیاز به شرکت در آزمون می توانید به راحتی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با ارشد روانشناسی بدون کنکور ارائه نمایید. برای مشاوره انتخاب رشته روانشناسی بدون کنکور علمی کاربردی و همچنین اطلاع از شرایط پذیرش رشته روانشناسی بدون آزمون می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. دریافت مشاوره قبولی در رابطه با رشته روانشناسی کودک در دانشگاه علمی کاربردی و همچنین سایر رشته های دیگر با شماره های پشتیبانی تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

مطالب مرتبط

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

گرایش های دکتری روانشناسی

ارشد روانشناسی بدون کنکور

3.1/5 - (20 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

امکان پذیرش ارشد روانشناسی بدون کنکور در چه دانشگاه هایی وجود دارد؟

تمامی دانشگاه های دولتی، پیام نور، علمی کاربردی، آزاد و دانشگاه پردیس خودگردان امکان پذیرش بدون کنکور را برای واجدین شرایط فراهم می نمایند.

حداقل معدل لازم برای پذیرش در رشته روانشناسی بدون آزمون چند است؟

بسته به دانشگاه انتخابی شما این موضوع می تواند متفاوت باشد. برای برخی از دانشگاه ها، شرط معدل صفر در مظر گرفته می شود.

چه زمانی می توانیم برای ثبت نام در رشته روانشناسی کودک در دانشگاه علمی کاربردی اقدام نماییم؟

همزمان با فراخوان هر یک از دانشگاه ها می توانید برای انجام ثبت نام اقدام نمایید. برای دانشگاه های غیر دولتی به طور معمول پذیرش در زمان ترم مهر خواهد بود.

 

 

نظرات

161 دیدگاه دربارهٔ «ارشد روانشناسی بدون کنکور در ۱۴۰۲ | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo رویا گفت:

  سلام رویا هستم کارشناسی روانشناسیمو این ترم گرفتم پیام‌نور خوندم استعداد درخشان شناخته شدم بدونم کنکور ثبت نامم نمیکنن کجا باید مراجع کنم

 2. Avatar photo بدون نام گفت:

  سلام وقتتون بخیر ، من کارشناسیم روانشناسی هست. می تونم‌ ارشدم را به جز روانشناسی رشته ی دیگه ای بخونم ؟ ممنون میشم اگر بفرمایید که چه رشته های دیگری به جزء روانشناسی در مقطع ارشد می تونم بخونم.

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر شما در کنکور ارشد وزارت علوم هر رشته ای مایل باشید را میتوانید ثبت نام بفرمایید

 3. Avatar photo نجمه گفت:

  سلام ببخشید من کارشناسی رشته حسابداری هستم . میتونم ارشد رشته روانشناسی بدون کنکور استعدادهای درخشان ادامه بدم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   باه این امکان را دارید ولی به دلیل این که رشته شما متجانس باشد باشد درصد قبولی شما بابت تغییر رشته افت میکند

  2. Avatar photo ایرج عباس زاده گفت:

   سلام علیکم من دیپلم کامپیوتر دارم میتوانم در رشته کارشناسی روانشناسی اسلامی شرکت کنم؟

   1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

    سلام. بله مجاز به ثبت نام هستید.

    1. Avatar photo فرشته شفیعی گفت:

     سلام خسته نباشید من لیسانس روانشناسی دارم وامسال ارشد شرکت کردم آیا برای رفتن به دانشگاه آزاد برای رشته بالینی رتبه بالایی لازم هست؟آیا بدون کنکور هم میشه ثبت‌نام کرد؟

     1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

      سلام وقت بخیر
      سوالات شما زیاد است تماس بگیرید تا داخلی 113 شما را راهنمایی کند

 4. Avatar photo ماریا گفت:

  سلام من کارشناسی شیمی خوندم میخوام ارشد بالینی کودک و نوجوان بخونم
  بدون کنکور چه دانشگاه هایی پذیرش دارن
  و اینکه برای ثبت نام باید زمان انتخاب رشته اقدام کرد؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   در مقطع ارشد متاسفانه پذیرش بدون کنکور نداریم.

 5. Avatar photo الهه یوسفی گفت:

  سلام. من کارشناسی مهندسی عمران خوندم. آیا میتونم با تغییر رشته، ارشد روانشناسی بالینی بخونم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله مانعی ندارد. در کنکور وزارت علوم باید شرکت بفرمایید.

 6. Avatar photo سعیده گفت:

  سلام وقتتون بخیر من لیسانس روانشناسی هستم و میخوام ارشد بالینی بخونم
  دانشگاه آزاد برا شرط معدل بدون آزمون معدلم رو فرستادن تهران معدلم ۱۶/۰۴ هستم کاری از دانشگاه پیامنور همون شهر گرفتم و اینکه ۲ سال شده هنوز آیاد معدلم برا ارشد قبول میشه به نظرتون یا خیر

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر برای استعداد درخشان اقدام بفرمایید

 7. Avatar photo ساناز عباسی گفت:

  سلام وقت بخیر من هرچقدر تماس میگیرم میگه شماره تو شبکه نیست،در خصوص ثبت نام ارشد بالینی بدون کنکور دانشگاه ازاد میخواستم اطلاعات بگیرم و اینکه تهران هم امکانش هست؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   راه ارتباط از طریق تلفن تماس ثابت:9099075307

 8. Avatar photo زهرا حسن پور گفت:

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من کارشناسی آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان خوندم که میخام ارشد روانشناسی بالینی بخونم امکانش هست؟ و اینک بنظرتون شانس قبولی دولتی دارم با توجه به کارشناسی؟

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   بایدکنکور بدید دیپلم مرتبط نیاز است

 9. Avatar photo فاطیما محمدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  آیا برای رشته روانشناسی عمومی در مقطع کارشناسی‌ارشد میتوان بدون کنکور وارد دانشگاه شد ؟؟شرایط چگونه است ؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی با استعداد درخشان و بدون کنکور بله میشه.

   1. Avatar photo زهرانوبخت گفت:

    سلام وقت بخیر من لیسانس تربیت بدنی هستم ،میتونم در مقطع ارشدروانشناسی عمومی یا بالینی ادامه تحصیل بدم؟

    1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

     سلام وقت بخیر
     بله می توانید در مقطع ارشد تغییر رشته داشته باشید پیشنهاد می کنم برای تغییر رشته خود با کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید
     راه ارتباط:9099075307

 10. Avatar photo لیلا گفت:

  باسلام من کارشناس علوم تربیتی باگرایش مدیریت و برنامه ریزی هستم آیامیتونم ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه ادامه تحصیل دهم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   محدودیتی از جهت تغیر رشته در مقطع ارشد وجود ندارد.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور