تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور

آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 1401 – 1402

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 98-97

آئین‌نامه جدید نقل و انتقالات دانشگاه آزاد منتشر شد متقاضیان محترم شرکت در نقل و انتقالات دانشگاه قبل از ثبت درخواست به منظور اطلاع از شرایط مهمانی دائم و موقت دانشگاه آزاد ، شرایط انتقالی دانشگاه آزاد و همچنین انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی قبل از ثبت درخواست آیین نامه را مطالعه نمایند.

 

برای اطلاع از نحوه درخواست انتقالی باید به آئین‌نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد مراجعه نمایید. هر یک از متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط مهمانی دانشگاه آزاد می توانند در زمان تعیین شده به سامانه مورد نظر مراجعه نمایند. تبصره هایی برای شرایط میهمانی دائم دانشگاه آزاد در نظر گرفته شده است که با توجه به آن انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی را امکان پذیر می نماید.

 

 

جهت اطلاع دقیق از آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد و ثبت درخواست مهمانی در سامانه منادا از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های مرکز دانشگاه آزاد تماس حاصل نمایید

9099075307 تماس از سراسر کشور-  9099075307 ( تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و پیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

شرایط آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

براساس آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد با توجه به شرایط هر یک از دانشجویان تعیین می نماید که آیا داوطلبان می توانند در واحد دانشگاهی دیگر ادامه تحصیل دهند یا خیر؟

قبل از اینکه برای نقل و انتقال دانشگاه آزاد ثبت‌نام کنید، ابتدا از آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد آگاهی و اطلاع لازم را به دست آورید. حتما به شرایط و قوانینی که در ادامه در مورد آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ارائه خواهد گردید دقت داشته باشید. توجه داشته باشید که امکان استفاده از نقل و انتقال در دانشگاه آزاد فقط یکبار امکان پذیر خواهد بود.

متقاضیان توجه داشته باشند در صورت دارا بودن شرایط زیر و رعایت قوانین می توانید در دانشگاه مورد نظر خود انتقالی بگیرید.

 

محتویات آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

1.زمان ثبت‌نام برای داوطلبان متقاضی که واجد شرایط نقل و انتقالات دانشجویی می باشند، در نیمسال دوم آذر ماه آغاز و لغایت نیمه اول دی ماه ادامه می‌یابد. ثبت‌نام خود را بهتر است به روزهای پایانی موکول نکنید و در همان روزهای ابتدایی ثبت‌نام نمایید.

2.پس از اینکه به صورت کامل در مورد آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد  اطلاعات لازم را کسب نمودید. ثبت‌نام خود را آغاز کنید. ثبت نام در سایت منادا صورت می‌گیرد و چنانچه بخواهید تغییری در ثبت‌نام خود ایجاد نمایید، می‌توانید پس از 24 بدون آنکه هزینه‌ای از شما کسر شود، درخواست خود را تغییر دهید. اما چنانچه این تغییر را به گذشت زمان بیش از 24 ساعت موکول نمایید، باید هزینه ثبت‌نام را مجددا پرداخت نمایید.

3.نتیجه درخواست نقل و انتقال دانشگاه آزاد را می‌توانید از اسفند ماه تا زمان شروع کلاس‌ها، ملاحظه نمایید. نتایج به صورت الکترونیک در سامانه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد قرار می‌گیرد و نیازی به مراجعه حضوری برای پیگیری نتیجه نخواهد بود.

4.برخی از داوطلبان ممکن است بدون اینکه از نهایی شدن ثبت‌نام خود اطمینان حاصل نمایند، صفحه ثبت‌نام را ترک نمایند و فرصت نقل و انتقال را از دست بدهند. حتماً در مورد نهایی شدن ثبت‌نام خود اطمینان یابید.

5.ثبت‌نام را بهتر است به افرادی بسپارید که در این زمینه تخصص دارند.

6.در زمان انتخاب مقصد می‌توانید چند دانشگاه را انتخاب نمایید. توصیه ما این است که از این امکان استفاده کنید تا در صورتی که امتیاز لازم را برای اولویت اول خود کسب ننمودید، در سایر دانشگاه‌های انتخابی خود، پذیرفته شوید. برای اطلاع از چگونگی این امتیازات، با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه نقل و انتقالات ارشد وزارت بهداشت وارد شوید.

 

 

شرایط عمومی نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

 • در آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد یکی از شرایط عمومی که دانشجویان متقاضی باید از آن برخوردار باشند، عدم منع ادامه تحصیل به دلیل شرایط آموزشی و انضباطی و یا نظام وظیفه می باشد.
 • دانشجویان می‌بایستی در دانشگاه مبدأ (دانشگاهی که در آن پذیرفته‌شده‌اند)، حتماً یک ترم تحصیلی را گذارنده باشند. تنها استثنایی که در این مورد وجود دارد، برای واجدین شرایط میهانی است که از بدو ورود می‌توانند انتقالی بگیرند.
 • دانشجویان پذیرفته‌شده در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد ، صرفاً می‌توانند مهمان شوند ولی انتقالی منحصراً برای دانشجویانی می‌باشد که با آزمون پذیرفته‌شده‌اند.
 • دانشجویان دوره‌های خودگردان، تنها می‌توانند در واحدهای مجری خودگردان، انتقالی و یا میهمانی بگیرند.
 • یکی دیگر از آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد این است که دانشجویان متقاضی انتقالی یا مهمانی، حتماً باید درخواست خود را در دانشگاه‌هایی ثبت نمایند که رشته مورد قبولی و یا گرایش آن‌ها را داشته باشند.
 • دانشجویانی که مجوز میهمانی را اخذ نموده‌اند، تنها با موافقت واحدهای مبدأ و مقصد، می‌توانند پایان نامه خود را در دانشگاه پذیرفته‌شده به عنوان مهمان، اخذ نمایند.
 • طبق آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد انتقال مجدد در هر مقطع تحصیلی غیر از ماده 12 شیوه‌نامه، ممنوع می‌باشد.
 • انتقال دانشجویان از واحدهایی که به صورت غیرحضوری تحصیل می‌کنند (واحدهای الکترونیکی) به سایر واحدها، ممنوع می‌باشد.
 • دانشجویان واحدهای بین المللی، تنها می‌توانند در واحدهای بین‌المللی درخواست انتقالی دهند.
 • طبق آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد انتقال و یا مهمانی دانشجویان پژوهش محور ممنوع می‌باشد.
 • دانشجویانی که در خارج از کشور در حال تحصیل می‌باشند، امکان انتقال و یا مهمانی به دانشگاه‌های داخل کشور را ندارند.

 

یک نکته مهم را قبل از ثبت نام حتماً به خاطر بسپارید. پس از اینکه زمان ثبت نام نقل و انتقالات پایان بپذیرد، امکان ویرایش تبصره و ضابطه انتخابی وجود نخواهد داشت. لذا توصیه ما به داوطلبان این است که حتماً قبل از ثبت نام در مورد جدید ترین آیین نامه نقل و انتقالات دانشجو ، اطلاع لازم و کافی را کسب نمایند.

آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد  به دلایل طولانی بودن و فراوان بودن ماده‌های آن، امکان بیان آن‌ها به صورت کامل وجود ندارد. ما در سایت ایران تحصیل تعدادی از این ماده‌ها و قوانین را برای شما عرض ارائه نمودیم. اما چنانچه در پی کسب اطلاعات به صورت کامل و آشنایی با قوانین و ضوابط ثبت نام می‌باشد، می‌توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه‌روز، در ارائه خدمت‌رسانی به دانشجویان عزیز، آماده می‌باشند. ضمناً برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام نیز، می‌توانید در کانال سروش ما عضو شوید.

 

 

 

جهت اطلاع دقیق از آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد – شرایط ثبت درخواست مهمانی دائم دانشگاه آزاد در سامانه منادا از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های مرکز دانشگاه آزاد تماس حاصل نمایید

9099075307 تماس از سراسر کشور-  9099075307 ( تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و پیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

کانال اطلاع رسانی آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 98-97

کانال اطلاع رسانی آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

مطالب مرتبط : 

شرایط نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد

نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری 

portal.saorg.ir

ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

جدید ترین آیین نامه شرایط میهمانی دائم دانشگاه آزاد

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با آئین‌نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه نماییم. در صورتی که واجد شرایط مهمانی دانشگاه آزاد می باشید، می توانید در زمان تعیین شده برای انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی اقدام نمایید. هرگونه سوال در رابطه با شرایط میهمانی دائم دانشگاه آزاد دارید را می توانید با مشاوران ما مطرح نمایید.

3/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

با توجه به آئین‌نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد آیا امکان مهمانی و یا انتقالی برای دانشجویان بین الملل وجود دارد؟

با توجه به شرایط مهمانی دانشگاه آزاد امکان مهمانی و یا انتقالی تنها در دانشگاه های بین الملل امکان پذیر است.

ثبت درخواست انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی چگونه امکان پذیر است؟

برای ثبت درخواست می توانید به سامانه منادا مراجعه نمایید.

آیا شرایط میهمانی دائم دانشگاه آزاد وجود دارد؟

بله. اما این شرایط تنها برای عده معدودی از دانشجویان امکان پذیر است.

 

نظرات

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور