ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی { زمان و نحوه برگزاری}

آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرکت در آزمون‌های آزمایشی می‌تواند راهی برای آمادگی بیشتر داوطلبان در آزمون سراسری اصلی باشد. اما شرکت در آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی بسیار اهمیت دارد، چرا که افراد می‌توانند سطح دانش خود را به خوبی محک بزنند و چنانچه در سال یازدهم نقاط ضعفی داشته باشند، حتما می‌توانند در سال دوازدهم برای رفع آن اقدام کنند و نتیجه دلخواه را کسب نمایند.

رشته ریاضی یکی از گروه‌های آزمایشی سخت کنکور است. بنابراین دانش آموزانی که در آزمون مجازی کنکور سال یازدهم ریاضی شرکت کنند، قطعا به دلیل آشنایی با سؤالات آزمون می‌توانند شانس قبولی خود را در آزمون سراسری افزایش دهند.

چنانچه مایل به شرکت در آزمون مجازی کنکور سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل هستید، از طریق شماره 9099075307 با همکاران ما در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم را در این زمینه به شما عزیزان ارائه کنند.

معرفی آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل

👈 دانش آموزانی که در پایه یازدهم رشته ریاضی تحصیل می‌کنند، قطعا با شرکت در هر کدام از آزمون‌های آزمایشی که برگزار می‌شوند، می‌توانند راحت‌تر خود را به چالش بکشند و چنانچه هنگام پاسخگویی به سؤالات نقطه ضعفی در هر یک از دروس مشاهده کنند، یک سال فرصت دارند تا با نحوه طراحی سؤالات و رفع نقاط ضعف خود آشنا شوند.

👈 در مجموع، آزمون‌های آزمایشی که برگزار می‌شود یا به شکل حضوری هستند یا به شکل آنلاین، هر ساله بودجه‌بندی مشخصی برای این آزمون‌ها وجود دارد. برای شرکت در آزمون مجازی کنکور سال یازدهم ریاضی متقاضیان این امکان را دارند که به صورت حضوری به مؤسسات کنکور آزمایشی مراجعه کنند.

👈 از سوی دیگر افرادی که به دنبال دسترسی راحت به این آزمون‌ها هستند، می‌توانند به صورت غیر حضوری و از طریق روش‌ آنلاین در این کلاس‌ها حضور داشته باشند و سطح دانش خود را محک بزنند. امتحانات آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی طی یک ساعت و تاریخ مشخصی برگزار می‌شود.

جهت شرکت در آزمون آزمایشی کنکور سال دوازدهم انسانی ایران تحصیل بر روی لینک کلیک کنید.

معرفی آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل

👈 داوطلبان گرامی که در آزمون مجازی کنکور سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل شرکت می‌کنند، می‌توانند با تحلیل سؤالات کنکور با سطح سختی سؤالات آشنا شوند. همچنین پس از آزمون می‌توانند از طریق پشتیبانان این مجموعه به بررسی کارنامه خود بپردازند.

👈 آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ایران تحصیل به این شکل است که داوطلبان می‌توانند به صورت آنلاین هر ماه شرکت کنند و پس از آزمون بلافاصله پاسخنامه سؤالات را دریافت نمایند.

از مهمترین ویژگی‌هایی که این آزمون‌ها دارند این است که محیط آزمون مجازی سال یازدهم ایران تحصیل بسیار شبیه کنکور سراسری است.

همچنین افراد می‌توانند به تحلیل و تفسیر سؤالات و پاسخنامه‌ها بپردازند. از مهمترین ویژگی‌های آزمون مجازی سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

✔ این آزمون‌ها کاملا به صورت مجازی برگزار می‌شوند و شما می‌توانید در هر شرایطی در این ارزیابی شرکت کنید.

✔ زمان دقیق برگزاری آزمون‌ها به متقاضیان اعلام خواهد شد.

✔ شبیه‌سازی سؤالات این آزمون بر اساس قوانین کنکور سراسری است.

✔ داشتن پاسخ اشتباه باعث کسب نمره منفی خواهد شد.

✔ تعداد سؤالات آزمون آزمایشی سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل.

سوالات آزمون مجازی سال یازدهم ریاضی

👈 سؤالات آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل بر اساس میزان سختی آزمون سراسری طراحی می‌شود. از سوی دیگر بودجه‌بندی دروس نیز بر اساس استانداردهای آزمون سنجش است. داوطلبانی که در آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی شرکت می‌کنند، باید بدانند که این سؤالات بیشتر از مباحث هندسه، شیمی فیزیک و ریاضی و آزمایشگاه علوم است.

👈 از آنجا که در سال ۱۴۰۲ دروس عمومی از آزمون سراسری حذف شده است و شرط معدل در آزمون سراسری بسیار اهمیت دارد، به دلیل اینکه افراد بتوانند معدل خوبی کسب کنند، حتما باید سؤالات دروس عمومی را به خوبی پاسخ دهند. سؤالات آزمون آزمایشی کنکور یازدهم مطابق با دروسی می‌باشد که در جدول زیر درج شده است:

 • آمار و احتمال
 • حسابان 1
 • آزمایشگاه علوم 2
 • فیزیک 2
 • هندسه 2
 • شیمی 2

زمان آزمون مجازی کنکور سال یازدهم ریاضی

👈 در ارتباط با زمان آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی باید بگوییم افرادی که مایل به آمادگی شرکت در آزمون سراسری هستند، باید بدانند که آزمون‌های شبیه ساز پایه یازدهم ریاضی هر ماه برگزار می‌شود.

👈 ساعت و روز مشخصی برای شروع تست وجود دارد و دانش آموزان می‌توانند در محیط شبیه به کنکور در بازه زمانی تعیین شده آزمون را انجام دهند و پس از آن جلسه آزمون را ترک کنند.

👈 اگر فرد زودتر از مدت زمان آزمون به سؤالات پاسخ دهد، می‌تواند بر روی گزینه اتمام آزمون آزمایشی سال یازدهم کلیک کند. دانش آموزان یاد می‌گیرند که چطور به سؤالات تخصصی پاسخ دهند و چگونه زمان خود را مدیریت نمایند.

جهت شرکت در آزمون آزمایشی کنکور سال دوازدهم هنر ایران تحصیل وارد لینک شوید.

زمان آزمون مجازی کنکور سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل

بودجه بندی آزمون مجازی کنکور سال یازدهم ریاضی

سال یازدهم ریاضی یکی از سال‎های استرس‌زا تحصیلی است. امتحانات خرداد ماه دانش آموزان نهایی شده و علاوه بر این، می‌بایست برای سال دوازدهم و امتحانات آخرین سال رشته ریاضی آماده شوند. در ضمن با نزدیک شدن به کنکور، دانش آموزان باید بیشتر از قبل دروس تخصصی خود را مطالعه کنند.

آزمون آزمایشی سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل، یکی از آزمون‌های معتبر و سراسری است که بودجه بندی و برنامه‌ای که متناسب با دروس تخصصی دبیرستان باشد را به داوطلبان اعلام می‌کند. بنابراین دانش آموزان می‌توانند بدون دغدغه در این آزمون شبیه ساز شرکت کرده و با فضایی همانند کنکور آشنا شوند.

بودجه بندی آزمون‌های یازدهم ریاضی

بنابراین افرادی که می‌خواهند موفقیت خود را در آزمون سراسری تضمین کنند، باید در گام اول از بودجه بندی آزمون‌ آزمایشی ایران تحصیل مطلع شوند. لینک دانلود جدول برنامه راهبردی آن در ادامه آمده است:

بودجه بندی آزمون شبیه ساز کنکور سال یازدهم ریاضی

اعلام نتایج آزمون آزمایشی سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل

👈 دانش آموزانی که در آزمون آزمایشی کنکور ریاضی سال یازدهم شرکت کرده‌اند، برای مشاهده نتایج می‌توانند اقدام کنند. پاسخنامه‌ای که مجموعه ایران تحصیل در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد، پس از به پایان رسیدن مهلت آزمون در دسترس آن‌ها خواهد گرفت و داوطلبان می‌توانند با بررسی سؤالات و پاسخ‌های درست و غلط، برای امتحانات نهایی آماده شوند.

👈 از سوی دیگر دانش آموزان می‌توانند نقاط ضعف و قوت خود را بررسی کرده و سال بعد به شکل آماده‌تری در این آزمون‌ها حضور یابند.

👈 سؤالات آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل به این شکل است که دانش آموزان باید به سؤالات آزمون‌های سال گذشته پاسخ دهند و بتوانند نتایج را بررسی کنند. افراد پس از اینکه کارنامه خود را دریافت کردند، می‌توانند برای تحلیل کارنامه خود با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشند و چنانچه نیازمند دریافت راهنمایی باشند، مشاوره‌های لازم را در این زمینه کسب کنند.

👈 تحلیل آزمون آزمایشی ایران تحصیل بسیار کمک کننده است، چرا که دانش آموزان سال یازدهم باید در امتحانات نهایی سال بعد بهترین عملکرد را داشته باشند. از طرف دیگر این آزمون‌ها باعث می‌شود که افراد بتوانند خود را برای آزمون سراسری آماده کنند.

👈 همچنین با پاسخ دادن به سؤالات، می‌توانند محیطی شبیه به آزمون سراسری را برای خود فراهم نمایند. دانش آموزان پس از اینکه در این آزمون شرکت کنند، می‌توانند تسلط بیشتری به دروس اختصاصی مانند ریاضی و فیزیک و شیمی داشته باشند. از مزیت‌های شرکت در این آزمون می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

به محض پایان آزمون نتایج بر روی سامانه ایران تحصیل قرار می‌گیرد.

☑️ این آزمون بسیار شبیه به آزمون کنکور سراسری می‌باشد و از این جهت اعتبار بالایی دارد.

☑️ نتایجی که در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، از پایگاه داده این مجموعه حذف نمی‌شوند.

☑️ نتیجه آزمون‌ها برای داوطلبان قابل دریافت و دانلود می‌باشد.

☑️ از طریق شرکت در آزمون مجازی سال یازدهم ریاضی، دانش آموزان می‌توانند روند پیشرفت تحصیلی خود را بررسی کنند.

نحوه شرکت در آزمون مجازی کنکور سال یازدهم ریاضی

آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی که توسط مجموعه ایران تحصیل برگزار می‌شود، به طور معمول در ۸ صبح است. داوطلبان باید وارد لینک آزمون شوند و متصل بودن اینترنتشان را بررسی کنند.

در صورت قطعی اینترنت داوطلبان می‌توانند بلافاصله با پشتیبان‌های مجموعه تماس بگیرند و مجددا به آزمون وارد شوند. چنانچه مایلید در این آزمون که بسیار شبیه به آزمون سراسری است موفق شوید، باید توجه کنید که حتما برای اینکه در حال و هوای کنکور قرار بگیرید با لباس رسمی در آزمون شرکت کنید.

✔ قبل از شروع آزمون بر روی یک صندلی بنشینید.

✔ این آزمون به صورت غیرحضوری است، بنابراین مکانی را انتخاب کنید که ساکت و آرام باشد.

✔ قبل از آزمون وسایل خود را آماده کنید تا دستپاچه نشوید.

✔ سعی کنید مداد، پاک کن و دفتر و وسایل دیگر را در کنار صندلی خود بگذارید و به دور از استرس وارد فضای آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی شوید.

هزینه آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی

👈 شرکت در آزمون‌های آزمایشی یکی از بزرگترین دستاوردهایی است که پایه یازدهمی‌ها می‌توانند داشته باشند. چرا که دانش آموزان می‌توانند با بررسی سطح سوالات و نقاط ضعف و قدرت خود برای سال دوازدهم و همچنین کنکور سراسری آماده شوند و در امتحانات نهایی نیز عملکرد بهتری داشته باشند.

👈 آزمون‌های شبیه ساز سال یازدهم ایران تحصیل به صورت ماهانه با بودجه‌بندی خاصی برگزار خواهد شد.

👈 هزینه آزمون به صورت تقریبی ۵۰ هزار تومان می‌باشد. دانش آموزانی که در ۱۰ جلسه آزمون شرکت کنند، باید مبلغ ۵۰۰ هزار تومان پرداخت نمایند. برای کسب اطلاع از هزینه دقیق این آزمون‌ها می‌توانید با کارشناسان آکادمی ایران تحصیل در ارتباط باشید.

جهت شرکت در آزمون آزمایشی کنکور سال دوازدهم تجربی وارد لینک شوید.

هزینه آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل

مزایای آزمون آزمایشی سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل

پایه یازدهم یکی از مهم‌ترین سال‌های تحصیلی دانش آموزان است، چرا که پس از آن وارد سال دوازدهم می‌شوند و باید در امتحانات نهایی شرکت کنند. از سوی دیگر این افراد زمان زیادی تا شرکت در آزمون سراسری اصلی ندارند.

بنابراین هر چقدر که بتوانند خود را برای آزمون اصلی آماده کنند، قطعا نمره مناسبی را در این آزمون کسب خواهند کرد. از آنجا که آزمون‌های آزمایشی به صورت منظم برگزار می‌شود، افراد دو سال زمان دارند تا بتوانند خود را برای کنکور سراسری آماده کنند.

اما شرکت در آزمون‌های آزمایشی باید به طور مرتب صورت بگیرد و افراد باید تصمیم بگیرند که در کدام موسسه ثبت نام کنند. در حال حاضر آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ایران تحصیل این امکان را فراهم کرده است که دانش آموزان بتوانند در محیطی آزمون دهند که بیشترین شباهت را با آزمون سراسری دارد.

از مهم‌ترین مزایای آزمون شبیه ساز سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

☑️ بررسی نقاط ضعف و قوت هنگام تست زنی

☑️ کسب آمادگی برای شرکت در امتحانات نهایی سال دوازدهم

☑️ کاهش استرس و اضطراب برای شرکت در امتحانات نهایی سال دوازدهم و کنکور سراسری

☑️ آشنایی با شیوه تست زنی پس از ۱۰ جلسه حضور در آزمون آزمایشی مجازی

برای شرکت در آزمون آزمایشی کنکور سال دوازدهم زبان ایران تحصیل وارد لینک شوید.

خلاصه مطالب

آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل یکی از بهترین آزمون‌هایی است که شما می‌توانید از طریق آن به بررسی نقاط ضعف و قوت خود بپردازید.

از آنجا که سال یازدهم رشته ریاضی بسیار سرنوشت ساز است و افراد باید در امتحانات نهایی سال دوازدهم شرکت کنند، از این رو چنانچه بتوانند در این آزمون‌ها ثبت نام نمایند، آمادگی بیشتری برای کنکور سراسری خواهند داشت و با شیوه برگزاری آزمون نیز آشنا می‌شوند.

آزمون مجازی کنکور سال یازدهم ریاضی به صورت ماهانه برگزار می‌شود و افراد می‌توانند از طریق این روش که آنلاین و به صورت مجازی است در آزمون حضور یابند.

چنانچه شما دانش آموزان عزیز می‌خواهید عملکرد مناسبی در آزمون سراسری داشته باشید و قصد دارید که برای امتحانات نهایی سال دوازدهم آماده شوید، از این رو بهتر است در آزمون‌های آزمایشی سال یازدهم ریاضی ایران تحصیل اسم نویسی کنید و پشتیبانان این مجموعه در کل ۱۰ آزمون در کنار شما خواهند بود.

برای دانلود فایل pdf آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مزایای شرکت در آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی چیست؟

با شرکت در این آزمون‌ها می‌توانید برای آزمون سراسری آماده شوید و با روش‌های تست زنی آشنا گردید.

زمان برگزاری آزمون مجازی کنکور سال یازدهم ایران تحصیل چه تاریخی است؟

این آزمون‌ها هر ماه برگزار می‌شود و ساعت دقیق آن به داوطلبان اعلام خواهد شد.

برای حضور در آزمون آزمایشی سال یازدهم ریاضی چه ‌باید کرد؟

برای اینکه بتوانید در این آزمون‌ها شرکت کنید، باید با کارشناسان مجموعه از طریق شماره 9099095307 در تماس باشید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام آزمون وکالت

  ثبت نام آزمون وکالت ۱۴۰۲ + {زمان برگزاری} | ایران تحصیل

  ثبت نام آزمون وکالت توسط دو نهاد قوه قضاییه و دادگستری به صورت مجزا بر گزار می‌گردد و افرادی که قصد گرفتن پروانه وکالت دارند باید در این آزمون‌ها شرکت نمایند. طبق اطلاعیه جدید، متقاضیان ثبت نام در آزمون وکالت...
 • کارت ورود به جلسه صلاحیت حرفه ای پرستاری

  کارت ورود به جلسه صلاحیت حرفه ای پرستاری 1402

  کلیه داوطلبانی که قصد دارند در آزمون پرستاران شرکت کنند باید از قبل کارت ورود به جلسه صلاحیت حرفه ای پرستاری را تهیه کنند. این آزمون معمولا در دو نوبت مرداد و بهمن ماه برگزار می شود و شما به...
 • بودجه بندی آزمون آزمایشی کنکور

  بودجه بندی آزمون آزمایشی کنکور 1403 {دهم، یازدهم، دوازدهم}

  بودجه بندی آزمون آزمایشی کنکور 1403 پیش از شروع ارزیابی آنلاین ایران تحصیل به دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم اعلام می‌شود. داوطلبان کنکور سراسری برای پیشرفت بیشتر در این رقابت سخت و طاقت فرسا، لازم است علاوه بر...
 • دریافت مدرک فنی و حرفه ای

  دریافت مدرک فنی و حرفه ای 1402 + چاپ کارت مهارت| certificate.irantvto.ir

  دریافت مدرک فنی و حرفه ای یکی از بهترین کارهای است که هر فرد می‌تواند در زندگی خود انجام دهد. گواهینامه مهارت سازمان آموزش فنی حرفه‌ای جز معتبر مدارکی است که در سراسر کشور اعتبار دارد. بعد از گذراندن دوره...
تماس با مشاور